Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomooooooooooooc  (Pročitano 7747 puta)
07. Maj 2003, 05:05:17
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Ljudi pomagajte. Jesam ja loverboy ali i meni nekada zatrreba pomoc po pitanju ljubavi. Neznam kako da pocnem jer je prica dosta komplikovana pa cu probati nekako da skratim a da se ne izgubi smisao.

Stanojka je devojka koju sam upoznao 14. februara na dan zaljubljenih i nekoliko dana posle toga smo poceli zajedno da izlazimo... Jednom recju postali smo momak i devojka - par. Stanojka je dobra devojka, meni se jako svidja, ali kod nje me najvise nervira sto ne zeli da izrazi svoja osecanja i prema meni je bila puno hladnija nego sto je to ustvari bila. Nikad nije htela da mi prica o tome sta ona oseca za mene. Ja volim kada su mi svi faktori u ljubavnoj vezi jasno determinisani a ona nije htela da mi pomogne da ih zajedno determinisemo. Posle jednog telefonskog razgovora smo se posvadjali zato sto sam ja insistirao da mi iznese svoja osecanja na videlo a ona je jos pokusala da me malo ismeje i onda sam joj rekao da me zove kad bude imala da mi nesto pametno kaze i spustio slusalicu i od tad se nismo culi.

Dan posle toga, onako utucen i tuzan posto Stanojka i dalje nije zvala otisao sam na posao u diskoteku gde sam bio konobar. Tamo je Milka (koja je inace gost u diskoteci) primetila da samnom nesto nije u redu. Pocela je prica i ja sam se njoj lepo izjadao. Milka me zagrlila poljubila....
Dan posle toga, poceli smo zajedno da izlazimo, jednom recju postali smo momak i devojka - par...
Milka me jako voli,  i ima dobru dusu, neiskvarena je, pomalo detinjasta iako vrlo zdravo razmislja. Jako je draga. Sad sigurno spava i sanja mene.

Elem, prici nije kraj. Stanojka je dosla iz Luksemburga sa fakulteta i tu je vec nekoliko dana. Zvala me je i u telefonskom razgovoru sam je maksimalno "spustao" ali ona je sve vreme pricala kako sam ja dobar i kako je ona ispala glupa sto se onako ponasala. Ja poludeo. I vidimo se Juce. Trebao sam da joj dam disketu sa njenim grafickim radom koji sam radio pre nego sto smo se posvadjali. Seli smo u neku basticu. Gledajuci je shvatam da cu da poludim zbog nje. Tako mi je slatka i fina. Na kraju je zaboravila tu disketu kod mene (toliko sam bio zbunjen). Posle se vidimo ponovo kad sam ja shvatio da je njena disketa i dalje kod mene. I onda smo se jos puno setali i pricali. Ja sam mrtav covek. Sta bi vi radili dalje??????
Zelim da budem sa Stanojkom, ali mi je zao Milke, a opet Milka mi je tako dobra da znam da cu joj srce slomiti. Joooooooooooj. Ovako se meni srce lomi. Nema treceg.

Sta bi vi radili???? Brzooooooooooooooooooo
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
mob
Nokia N70
Citat: loverboy
Stanojka je dobra devojka, meni se jako svidja, ali kod nje me najvise nervira sto ne zeli da izrazi svoja osecanja i prema meni je bila puno hladnija nego sto je to ustvari bila. Nikad nije htela da mi prica o tome sta ona oseca za mene. Ja volim kada su mi svi faktori u ljubavnoj vezi jasno determinisani a ona nije htela da mi pomogne da ih zajedno determinisemo. Posle jednog telefonskog razgovora smo se posvadjali zato sto sam ja insistirao da mi iznese svoja osecanja na videlo a ona je jos pokusala da me malo ismeje i onda sam joj rekao da me zove kad bude imala da mi nesto pametno kaze i spustio slusalicu i od tad se nismo culi.


Jesi li to tizmislio imena ili sta???
Slusaj ovako, batali Stanojku, imas Milku, evo imas citat koji je po meni presudan i jos, Stanojka je na fakultetu u Luksemburgu znaci kada ces je videti, godisnje triput??? Ja sam dao predlog a ti vidi sta ces...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Pu bre ti si BAS loverboy... Smiley Pa moj savet,budi sa onom koju volis,mislim koja tebi vise odgovara! Srce ces jednoj slomiti... sad ti odluci kojoj ...

Nego gde si na chat bre? Dodjes samo kad ti trebamo! Stidi se Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
te "dobre i neiskvarene" kojih nam je svima zao znaju da budu mnogo opasne (ne kazem da je slucaj i sa milkom)
a i dzaba si ti sa njom ako je ne volis, onda ces joj slomiti srce u svakom slucaju...
pre ili kasnije...
a mozda ti je i dalje bude zao, pa se zakopas s njom, pa sta onda sa tvojim srcem...
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Loverboy jesu li to neki pseudonimi ili šta? Potpuno si me zbunio. Kakav Luxembourg? Zar nije S....... bila u opticaju?  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
@LASLO Luxemburg je drzava bre! Smiley
Imena jesu malo cudna al....

Bato, ja bih ostao sa onom koju volim samo pod uslovom da ona voli mene!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Jao Radiša..... pa zar sumnjaš u moje znanje zemljopisa? Jaooooo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Pa tako mi delovalo! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
@Honda
Nije ona tako na fakultetu. Cesce je ovde, a i nema tako puno do diplome. Brzo to prodje.

@sanjica_021
Pa nije mi bezveze nick. Devojke su skoro jedina stvar na svetu koja me trenutno zanima. Pa stoga i takav nick. Pa evo bas sam sad bio na chatu.

@sarmica
Volim ja i Milku. Ona je nekako ozbiljnija i nekako mi je jako sexy na fin nacin.

@Laslo
Eh Laslo, kad je to bilo.
Smiley

@El Radisa
Pa bato hvala, ali obe vole mene i ja volim obe.


Fazon je u tome sto volim obe samo na razlicite nacine. Mislim da mi trenutno vise odgovara ljubav sa "Milkom". Ali se bojim da "Stanojka" ne napravi neku glupost jer me jako jako voli. A vrlo je nezna i osecajna. "Milka" me isto jako voli samo sto je ona na svoj nacin nezavisna. Znate ono "jaka zena" - ne bukvalno. Pa mi zbog toga nije izrazavala osecanja. Ali kad je videla da nisam trcao za njom, otvorila mi je srce i objasnila koliko je njoj ustvari stalo do mene. Osecam se jako krivim. Poludecu zbog toga.

Imena su tako kao neki pseudonimi koje sam ja tako glupo smislio. Ne zelim da im pisem prava imena jer znam da bi se one glupo osecale kad bi to videle na sajtu i tako javno. Zato je glupo.

Kako da objasnim "Stanojki?"
Ne mogu da spavam.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Ljudiiiiiiiiii bre. Nije valjda da niko ne moze da mi pomogne. Kako da objasnim "Stanojki" da ne zelim vise da budem sa njom?
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.