Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoćnik ministra javno ispljuvao srbe - Bradiću, smeni ga!  (Pročitano 8005 puta)
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


nemam za ovo dvoje teske reci...jednostavno,sazaljevam ih Smile
Брате,овакав продор мулти-култи сељачина није виђен још од Матије Губца! Smile
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
Мени само није јасно како она наказа, Борка Павићевић, уопште добија прилику да се појави на РТС!
По мом мишљењу, за отказ је, осим нареченог Димитријевића, одавно зрела и другарица Оливера Ковачевић.

Kako radikali dobijaju priliku da se pojave u skupstini van psihijatrijske bolnice "Dr Laza Lazarević".

Osim zbog toga sa Dobricom Cosicem, sta jos zamerate Borki? Pitanje za sve, ozbiljno pitam..
A i sta je problem sa Oliverom Kovacevic?

Priliku su im dali gradjani Srbije koji su ih na demokratskim izborima izabrali da ih predstavljaju u skupstini (a i na televiziji i RTS-u  Smile )
Doticna gospodja apsolutno nicim ne zasluzuje da se pojavljuje na TV i da tamo prosipa svoje gluposti i siri govor mrznje na nacionalnoj televiziji!!!
I moras imati jednu stvar u vidu pre nego sto demokratski izabrane predstavnike naroda trpas u ludnicu, a to je, da za odredjeni broj ljudi si i ti licno i politicka opcija koju podrzavas (a mozda i predstavljas) za ludnicu i psihijatra.
I ako postujes ljudska prava, demokratiju, jednakost i slicne stvari na koju vi "liberalni" svrsavate (osim kad vam to ne ide u prilog, pa postajete klasicni fasisti) onda moras imati u vidu (a bogami i da ispostujes) cinjenicu da tvoja politicka opcija ili politicke ideje na svim izborima, na kojima se gradjani slobodno i demokratski izjasnjavaju, dobijaju 2-3-4 puta manje glasova od onih koje proglasavas za ludake....pa se onda zapitaj ko je tu lud, veliki demokrato  Smile

Heh... Ok, gradjani su im dali pravo.. Oduzece im ga na sledecim izborima.. I sta onda? Otkad je to koliko neka ideja ima sledbenika merilo kvaliteta? Pa Grand bi onda trebao biti kvalitetniji od Mocarta, jer se, pobogu, vise slusa u Srbiji.
Koliko god ja bio liberalnih shvatanja, za mene je svako ko namerno vrsi opstrukciju rada najviseg drzavnog organa, baca kletve na druge poslanike, pravi buku i majmunske zvukove dok izlaze poslanik koji njima ne odgovara, i u globalu se ponasa tako kako se ponasa, ne ludak, vec idiot. Kao i svi koji to mogu da podrzavaju jer pokazuju da nisu na intelektualnom stupnju iznad mandrila. Jedno je zalagati se za to za sta se oni zalazu i to nema nikakve veze sa tim sto sam ih ja tako okarakterisao. Cak i takve "nepristojne ideje" se mogu izlagati na pristojan nacin. Ukoliko su u pitanju pristojni ljudi, naravno.
To sto ti smatras za govor mrznje ako neko kaze da bi Albanci trebali da budu ravnopravni sa Srbima, onda je to tvoj problem. Ako smatras da je lose imati misljenje koje se razlikuje od onog koje propagiraju nacionalisti, to je opet ideoloska stvar. Mozete vi da nazivate ljude koji vam ne odgovaraju bilo kako, ali to opet ne dokazuje nista. Samim tim im dajete kredibilitet.

Citat
A Olivera Kovacevic osim sto je iritantna, neprofesionalna, stalno upada u rec gostima sa nebuloznim i glupim izjavama cisto da se vidi da se pripremala za emisiju, kresti i gosti se i ne cuju od nje, usiljeno i debilno se smeje, je i osoba koju gradjani Srbije placaju iz svog dzepa da ih tacno, objektivno i pravovremeno informise, a ona to radi na taj nacin sto u emisije dovodi spodobe koje sire govor mrznje prema srpskom narodu, krse ustav Srbije i vrhunac svega (kad je u pitanju Natasa Kandic) u emisiju dovodi osobe za koje je SUD pravosnazno presudio da su lazovi, prevaranti i da podmecu neistine politickim neistomisljenicima.......e to imam protiv Olivere Kovacevic - nisam zadovoljan, kao poslodavac koji joj daje platu, kako me informise

Ni ja gomilom stvari koje tebi verovatno ne odgovaraju nisam zadovoljan.. Ali niko me ne pita, kao sto ni tebe..
 I stvarno, sta za tebe predstavlja govor mrznje prema srpskom narodu? Toliko to upotrebljavas, covek bi pomislio da su Srbi neka ugrozena vrsta ili nacionalna manjina.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
I stvarno, sta za tebe predstavlja govor mrznje prema srpskom narodu?

ma nema govora mrznje prema srbima...samo srbi upotrebljavaju govor mrznje prema svima ostalima...

i da...da ne zaboravim.....sloba je kriv za sve...a i kostunica Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Citat
I stvarno, sta za tebe predstavlja govor mrznje prema srpskom narodu?

ma nema govora mrznje prema srbima...samo srbi upotrebljavaju govor mrznje prema svima ostalima...

i da...da ne zaboravim.....sloba je kriv za sve...a i kostunica Smile Smile Smile

e vidis ja se ne slazem sa tobom, neko je i glasao za tog Slobu i Kostunicu, a i neko je sprovodio njihove odluke i politiku

ali neka meni neko objasni sledece, pa da dalje nastavimo, kako to dok se Zoran Stojkovic borio za pravdu, a Dragan Jocic za red i mir, Borka Pavicevic je mogla nekaznjeno da zabranjuje knjige a ovaj pomocnik ministra da obija kioske?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
e vidis ja se ne slazem sa tobom

e bas me je pogodilo...ne znam kako cu nastaviti da zivim Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Citat
e vidis ja se ne slazem sa tobom

e bas me je pogodilo...ne znam kako cu nastaviti da zivim Smile Smile Smile

pa ti si dss-ovCA sta tebe moze da zaustavi da zivis, mada otkud znas mozda danas sutra treba dati zivot za kosovo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Citat
e vidis ja se ne slazem sa tobom

e bas me je pogodilo...ne znam kako cu nastaviti da zivim Smile Smile Smile

pa ti si dss-ovCA sta tebe moze da zaustavi da zivis, mada otkud znas mozda danas sutra treba dati zivot za kosovo  Smile

gde si, bre, klico, nema te nesto?  Smile
tebe cemo u prve borbene redove..
koja glupost, dati zivot Smile  Smile
mada bi ste vi Cedne mogle prve dole da se izljubite sa NATO vojnicima..
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Citat
gde si, bre, klico, nema te nesto?  Smile
tebe cemo u prve borbene redove..

a ti ces za to vreme da nosis gajbice  Smile

Citat
koja glupost, dati zivot Smile  Smile
mada bi ste vi Cedne mogle prve dole da se izljubite sa NATO vojnicima..

ma izljubili bi se mi sa njima, nego su nekako visoko, ali kada bi sisli dole ko ljudi e videli bi onda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
pa ti si dss-ovCA sta tebe moze da zaustavi da zivis, mada otkud znas mozda danas sutra treba dati zivot za kosovo

jedina ovca si ti...i to pasivna ovca Smile
a sto se tice kosova...budi ubedjen da svoj zivot za njega necu dati...ima vaznijih stvari..npr trebljenje stetocina u blizem okruzenju
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Heh... Ok, gradjani su im dali pravo.. Oduzece im ga na sledecim izborima.. I sta onda?

Pa nista...i dalje ce se ponasati onako kako se ponasaju, a u Lazu nece otici  Smile i dalje ce imati vise glasova od "liberalnih" opcija i dalje ce biti ljudi koji ce ih smatrati za ludake, kao sto ce i dalje biti vise onih koji ce ove "liberalne" smatrati za ludake....dakle nista se nece promeniti po tom pitanju, reko sam samo da bi te podsetio da su oni svoje vreme na TV i skupstini zaradili na demokratski nacin, u okviru demokratije na koju "liberalni" uvek zaborave i guraju pod tepih kad trebaju da se obracunavaju sa politickim protivnicima  Smile

Citat
Otkad je to koliko neka ideja ima sledbenika merilo kvaliteta?

Od kad su Grci izmislili demokratiju  Smile....opet ti se ne svidja demokratija?  Smile ...ni meni, veruj mi  Smile

Citat
Koliko god ja bio liberalnih shvatanja, za mene je svako ko namerno vrsi opstrukciju rada najviseg drzavnog organa, baca kletve na druge poslanike, pravi buku i majmunske zvukove dok izlaze poslanik koji njima ne odgovara, i u globalu se ponasa tako kako se ponasa, ne ludak, vec idiot

 Slazem se i za mene su idioti...ali im demokratija to dozvoljava, tako da se trebas buniti protiv onih koji su uveli demokratiju u ovu zemlju, a ne protiv onih koji koriste blagodeti demokratije...ali jbg. onda necete moci da glumite velike demokrate i postovaoce ljudskih prava...maler Smile

Citat
To sto ti smatras za govor mrznje ako neko kaze da bi Albanci trebali da budu ravnopravni sa Srbima, onda je to tvoj problem.

Gde sam ja to reko?????

Citat
Mozete vi da nazivate ljude koji vam ne odgovaraju bilo kako, ali to opet ne dokazuje nista. Samim tim im dajete kredibilitet.

Jel isto onako kao sto vi dajete kredibilitet Obrazu, Dverima, 1389, SRS-u, nacionalistima, Kostunici isl. lepeci im smesne etikete nacista, fasista, sovinista, bolesnika i sl?  Smile

Citat
Ni ja gomilom stvari koje tebi verovatno ne odgovaraju nisam zadovoljan.. Ali niko me ne pita, kao sto ni tebe..

Slazem se....ali si me pitao sta mi se kod nje ne svidja, pa reko da te informisem po tom pitanju  Smile

Citat
I stvarno, sta za tebe predstavlja govor mrznje prema srpskom narodu? Toliko to upotrebljavas, covek bi pomislio da su Srbi neka ugrozena vrsta ili nacionalna manjina.

Pravljenje od Jasenovca Diznilend i umanjivanje broja zrtava
Proglasavanje Srba za genocidan narod i glavnog krivca za sva desavanja 90-ih
Zagovaranje dvostrukih kriterijuma po kojima je ono sto je dozvoljeno drugima, Srbima nije!
Odbijanje da se prizna bilo kakav zlocin prema Srbima od strane NATO-a
Proglasavanje Balkana i Srbije za genetsku deponiju
Trazenje prava za manjine u Srbiji, koje ne postoje nigde u svetu
Proglasavanje svakog ko se na bilo koji nacin, izjasni za patriotu i nacionalistu, za fasistu i sovinstu

I tako u nedogled....to mozda nisu tvoji licni stavovi, ali su to definitivno stavovi ekipe koju podrzavas od raznih NVO-a, LDP-a i slicnih "liberalnih demokrata"

Sve ovo gore navedeno upucuje da su Srbi niza vrsta divljaka i manijaka koja ne moze biti ravnopravna sa ostalim narodima - dakle, upravo ono protiv cega tako glasno protrestvujes u vezi Dobrice Cosica  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.