Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc za potragu Opera trazi smekera  (Pročitano 10922 puta)
25. Jul 2021, 14:07:49
Zodijak
Pol
Poruke 1
Dobar dan forumasi, potrebna mi je vasa pomoc.   
Mozda ovde budem imala vise srece.   

Trazim jednog coveka fatalnog pogleda koga sam upoznala u Budvi 25.  juna.   
Da li je moguće pronaći nekog preko društvenih mreža, a da mu ne znate ime  :D?

Na Zapadu je kao dobar dan pronaći nekog online, a da čak niste ni progovorili sa tom osobom.   Tipa postoje grupe, aplikacije i oglasi tipa ' Pogledali smo se na kasi u Starbucks-u/ u prevozu tad i tad.  .  .  '
Znači ljudi ni ne progovore pa se nadju preko društvenih mreža.   Zato mislim da možda ima šanse da pronadjem svog sagovornika.   Samo treba oglas da stigne do njega 

Petka 25.  juna u Budvi sam ćaskala sa jednim crnim, visokim šmekerom (otprilike izmedju 40-50 godina sa rancem, obučen u crnom, mala bradica, po koja seda, delovao mi je kao neki roker u duši, mozda grešim) dok je naručivao kafu za poneti u 22h u lokalu pizza na parče Smiley, Stari Grad.  

Ako si na forumu i prepoznao si se, javi mi se u inbox  :D

I  ako prepoznajete svog prijatelja ili znate nekog crnog, visokog šmekera oko 40-50god.   koji je u to neko vreme bio u Budvi, pitajte ga molim Vas je li kojim slučajem upoznao neku devojku sa operskim glasom  .   

Prvo sam pokusala da ga nadjem u neke fb primorske grupe bezuspesno.   Zato sam sad napravila stranu koja ce mozda imati vise uspeha.   Zove se Izazov Potraga Budva na facebook-u.   Pa ako mozete bar da like-ujete da mi krene ta strana, a ko moze da podeli objavu, bila bih zahvalna.   


Znam da ce nekima biti cudno, smesno ili glupo ali nema veze.   Svakako je neobicna potraga.   Meni se uvek dese najneverovatnije stvari tako da iako deluje nemoguće, vredi pokušati jer ipak je 21.   vek i verujem da cu kad-tad pronaći svog sagovornika.   Nemam šta da izgubim.   

Hvala  :flower:
Ps: omiljeni mi je burek sa sampinjonima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Srećno u potrazi. A šta ako se ustanovi da je oženjen ? I zašto nisi ostvarila prisniji kontakt s njim taj dan u Budvi ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.