Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: POMOC!!! Svidja mi se najbolja drugarica ali......  (Pročitano 15296 puta)
18. Jun 2011, 17:01:50
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
Ovako svidja mi se najbolja drugarica ali ona ima decka. Provalila je da mi se svidja i ja sam bio u fazonu ne vise drugovi izbegavao sam je i tako a ona je htela da sacuva prijateljstvo i pomirili smo se i sad se vise druzimo nego pre dopisujemo se redovno i tako. . .  Meni se cini da se i ja svidjam njoj znate vec pogledi pa dodiri razgovori i tako sve na to aludira a ja neznam sta da radim volim je sve vise i vise a nebi nista da radim jel je srecna sa njenim deckom i nebih to da kvarim. A isto mozda ona mene namerni drzi zagrejanim za svaki slucaj a mozda me samo namerno zeza neznam pomagaj te sta da radim . . . . ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
sedi i placi! salim se naravno. bio sam u sl situaciji (mozda sam jos uvek) al je pocelo da me boli uvo... valjda ce neko na forumu da te fino posavetuje, mozda i meni pomogne Smile aj srecno Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Evo ti mog saveta, ima mnogo riba u moru idi lovi neku drugu. Ako tvoja najbolja drugarica ima dečka onda i ti treba da imaš devojku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Znaci ne podnosim vise nijednog najboljeg drugara nijedne devojke....
Ti si ovde ugrozena vrsta i svi ce da stanu na tvoju stranu..
Potpisujem da po sav dan svojoj najboljoj drugarici punis glavu da je njen decko ovakav/onakav  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ako je srecna sa drugim dechkom, pusti je, batali to i gotovo. Shto da budesh drkosh koji ce to da upropasti radi nechega shto je krajnje nesigurno iz tvoje perspektive.

Ako ti je teshko da budesh u njenoj blizini, idi. Objasni joj to na normalan nachin i gotovo. Nisi ti birao u kog ces i kada da se zaljubish. Trebala bi da te razume.

Ako ne znash da li je zaljubljena ili te drzi u rezervi - pitaj. Niste deca. (odnosno, mozda i jeste, ne znam vam godishta). Uglavnom, dobra konverzacija je reshenje svakog problema.

U sushtini, poenta je da nakon prelaska na neshto vishe, teshko se vraca na staro. (znam da te za to trenutno nije briga i da mozda ne razmisljash tako, ali veruj mi, to ti kasnije moze biti i dodatni teret u vezi) A i gde postoji ljubav bar s jedne strane, u tom drugarskom dvojcu vishe pravog prijateljstva nema. To nije loshe znati.

A za ostale pokushaje i radnje koje trebash preduzeti ukoliko bash bash i extremno bash nju zelish... potrazi ovde po forumu... Ima dosta tema o tome...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Kvant,i ti ,kao i svi mi imaš taj sukob emocija i razuma . emocije te tjeraju da tražiš podršku u okolini,da ti bilo ko kaže da si u pravu i da treba da se trudiš oko nje.  razum ti govori ono što će ti većina ljudi ovdje reći-dobro si je definisao,ona je tvoja drugarica . kad to pokvariš,prijatno-dovidjenja. pusti ih,i sam vidiš da im je lijepo. batali dopisivanje i  gledanje svaki čas,dok se malo ne ohladiš.
napravi listu prioriteta u glavi,kad je ova situacija u pitanju. želiš joj dobro? onda ne budi sebičan i pusti je da bude srećna Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
SonyEricsson W800i
Zaljubio se u najbolju drugaricu...koju bre najbolju drugaricu...Nije ona tebi to.
Ti se i druzis sa njom i glumis najboljeg drugara samo zbog zaljubljenosti...Kada te prodju te bubice,necete se posle ni druziti,nece ti biti zanimljiva,klasicna prica.
Tako da...Bolje ti nju pitaj lepo,otvoreno,kako stoje stvari,jer ovako samo gubis vreme,a mozda i kvaris tudju vezu bez potrebe...
Mada...cim ona kao tebe juri da se pomirite...a zna da je ne gledas kao drugaricu...mutno je tu,hoce ona na 2 stolice.
Pitaj je,ili bezi,to ti je to.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ovako svidja mi se najbolja drugarica ali ona ima decka. Provalila je da mi se svidja i ja sam bio u fazonu ne vise drugovi izbegavao sam je i tako a ona je htela da sacuva prijateljstvo i pomirili smo se i sad se vise druzimo nego pre dopisujemo se redovno i tako. . .  Meni se cini da se i ja svidjam njoj znate vec pogledi pa dodiri razgovori i tako sve na to aludira a ja neznam sta da radim volim je sve vise i vise a nebi nista da radim jel je srecna sa njenim deckom i nebih to da kvarim. A isto mozda ona mene namerni drzi zagrejanim za svaki slucaj a mozda me samo namerno zeza neznam pomagaj te sta da radim . . . . ?
Klasika... Drzi te za rezervu. Verovatno joj se svidjas ali ima momka pa joj ti dodjes druga opcija ukoliko raskinu.

U tom slucaju imas dve solucije:

1) Budi prijatelj i cekaj svoju sansu. Licno, ne bih voleo da budem "rezerva", ali ako ti se bas svidja pa i cekaj.

2) Limitiraj drugarstvo sa njom i trazi neku kojoj neces biti "rezerva" vec "prva i jedina postava". There is plenty of fish in the sea.  Smile

Znas sta osecas pa proceni kojim ces putem.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
O dođavola.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Be or not to be that is the question ^^

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 57
Zastava Banjaluka
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 13.0.782.1
mob
SonyEricsson k550i
i ja se nalazim u indenticnoj situaciji
ja sam skontao da je bolje da i ja nju ostavim za rezervu i trazim drugu curu a ovo da ostavim pa ce vrijeme pokazati 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.