Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: POMOC!!! Svidja mi se najbolja drugarica ali......  (Pročitano 15268 puta)
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
Kad sam snjom mi opste ne pricamo o njenom decku zato sto je njoj a i meni bezveze i neprijatno tako da joj nepunim glavu nisacim niti bi. Pa ja sam pokuso da se distanciram al mi ona ne da kaze da ce ta zaljubljenost da prodje  :shock: najjace da ce da prodje  Smile . Razmisljo sam o svemu i pusticu je da bude srecna sa njim zato sto je volim i to je najbolje sto mogu da ucinim pa ako se desi da raskinu onda cu nesto pokusati zasad nista cekacu je i bicu rezerva   :ballbounce: sta cu kad je volim a ljubav je slepa. . . . ali necu biti sam za to vreme ako me kontate  :chuckel:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
SonyEricsson W800i
Kad sam snjom mi opste ne pricamo o njenom decku zato sto je njoj a i meni bezveze i neprijatno tako da joj nepunim glavu nisacim niti bi. Pa ja sam pokuso da se distanciram al mi ona ne da kaze da ce ta zaljubljenost da prodje  :shock: najjace da ce da prodje  Smile . Razmisljo sam o svemu i pusticu je da bude srecna sa njim zato sto je volim i to je najbolje sto mogu da ucinim pa ako se desi da raskinu onda cu nesto pokusati zasad nista cekacu je i bicu rezerva   :ballbounce: sta cu kad je volim a ljubav je slepa. . . . ali necu biti sam za to vreme ako me kontate  :chuckel:
Ma nije to ljubav druze moj...to je trip..
A ta prica-druzicemo se pa ce zaljubljenost proci je jako bezobrazna.Ne treba ti ta klinka,i batali opciju da joj budes rezerva.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
Browser
Opera 9.80
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Kad sam snjom mi opste ne pricamo o njenom decku zato sto je njoj a i meni bezveze i neprijatno tako da joj nepunim glavu nisacim niti bi. Pa ja sam pokuso da se distanciram al mi ona ne da kaze da ce ta zaljubljenost da prodje  Smile najjace da ce da prodje  Smile . Razmisljo sam o svemu i pusticu je da bude srecna sa njim zato sto je volim i to je najbolje sto mogu da ucinim pa ako se desi da raskinu onda cu nesto pokusati zasad nista cekacu je i bicu rezerva   Smile sta cu kad je volim a ljubav je slepa. . . . ali necu biti sam za to vreme ako me kontate  Smile
Ma nije to ljubav druze moj...to je trip..
A ta prica-druzicemo se pa ce zaljubljenost proci je jako bezobrazna.Ne treba ti ta klinka,i batali opciju da joj budes rezerva.

Slazem se. Treba citati izmedju redova. To sto ti ona kaze da ce zaljubljenost proci, znaci da sa tobom nece nista osim prijateljstva. A tebi je jedina sansa da nadjes drugu devojku u koju ces da se zaljubis (mozda ne odmah, ali ces zaboraviti ovu vremenom). Klin se klinom izbija (a klinka klinkom hehe), drugu ces mozda voleti vise.
A sto se tice prijateljstva, mislim da ono ne ide u paket sa ljubavlju, tako da neces moci da se pravis da si joj drug svaki put kad je vidis, bice ti tesko, makar dok ne zavolis drugu. Prema tome, trazi sa drugom devojkom svoju srecu i bice sve ok.
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Browser
Firefox 3.6.17
jebeni rašomon, batali ti to prijatelju  Smile

IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Browser
Opera 11.11
ali necu biti sam za to vreme ako me kontate
Now, that's a spirit.  Smile Ona ako dodje, doci ce, do tada ne pridaj znacaj i cepaj dalje.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
Browser
Opera 11.11
Cekaj , ona zna da si ti zaljubljen u nju i tesi te ?  Smile Jebo te  Smile  Smile Smile Smile

Bio sam u slicnoj situaciji pre 4 godine , steta sto mi se to ne desi sada sa nekom drugom osobom.


Umoran sam vec od ovih tema  Smile Najvaznije je brate , da ti u ovoj situaciji naucis da postujes sebe i da sebi moras biti vazniji od nje , tvoja drustvena vrednost mora biti veca od njene.

Medjutim dzaba ti ja sada to pricam kada ne razumes uz to ti si svesno njen ker , i gotovo pa da ne zaplaces zbog nje.


Edukuj se.
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 
Iz godine u godinu sve je veci broj mladih ljudi koji se susrecu sa ovim problemom. Ako nesto ne preduzmemo situacija moze postati alarmantna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Iz godine u godinu sve je veci broj mladih ljudi koji se susrecu sa ovim problemom. Ako nesto ne preduzmemo situacija moze postati alarmantna.
Pobijmo najbolje drugarice  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jun 2011, 19:54:11 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Iz godine u godinu sve je veci broj mladih ljudi koji se susrecu sa ovim problemom. Ako nesto ne preduzmemo situacija moze postati alarmantna.
Pobijmo najbolje drugarice  Smile

pobijmo momke najboljih drugarica  Smile
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.