Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:57:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc ?! - problemi sa fakultetom  (Pročitano 7738 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
ne morate vishe da ga savetujete , chovek se zamislio nad svojom sudbinom , otishao da spava a sutra pochinje da uchi  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Nije jos je tu  Smile


O kom fakultetu je rec?
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 6220
Postavi sebi najvise moguce kriterijume, onda ce se iskristalisati sta te koci  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia krntija
možda si pod nekom magijom, činima, kurac palac koje te blokiraju da učiš.  Smile

sine, saberi se, ako osećaš neki pritisak idi opali nešto, bavi se sportom, trčanjem i rastereti se malo. meni to ponekad pomaže.
a onda sedi, fokusiraj se i štrebaj.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Ovih dana mi je jako tesko iako sam tek upisao faks i fala bogu pao prvi kolokvijum(realan moram da budem,samo zbog moje krivice i nicije vise Smile ali ok )
jako mi je tesko jer me je "spopala " neka kriza...nemam pojma zasto i kako,cak ne mogu ni da opisem kakva je to kriza jer ni sam ne znam Smile
pa me zanima moze li mi neko reci na koji nacin da prebrodim to(posto je verovatno to neka studentska kriza) i da zaboravim na sve i da se u potpunosti mogu usredsrediti na ucenje i faks...hvala vam unapred
Studentska kriza u vezi cega? Mozda ti nedostaje stara sredina? Jel kriza u ucenju?

Moras konkretnije da izlozis problem
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Gru ti nisi normalan, jao baš si šašav

Zodijak
Pol
Poruke 193
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
tebi nema pomoći, pištolj na čelo ili  harakiri i Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
 Smile

Kriza na početku studija, prvi kolokvijum fail, samopouzdanje i vera u sebe ozbiljno poljuljani... Poznato, jer ne samo da ju je imao svaki drugi student kog poznajem, već i ja sama. Bilo je gadno i mučno, potrajalo sve do sredine drugog semestra, ali sam se uspešno iščupala.

Jedino što ti sada može na duže staze povratiti samopouzdanje je upravo ono što ga podriva: uspeh na faksu. Potrebno je da sedneš i učiš, doneseš odluku da želiš da uspeš. I već nakon prvog položenog kolokvijuma ili ispita osetićeš poboljšanje... posebno kad položiš neki teži i zahtevniji predmet.

Manje-više svako od nas je na faks došao navinkut na srednju - izvlačenje na hiljadu načina, stara slava, prejednostavne obaveze u odnosu na faks. I sad si odjednom u šoku što ćeš izgleda stvarno morati nešto i da radiš, ne samo da migoljiš.  Smile Smile

Samo se koncentriši na savladavanje gradiva i za par meseci bićeš dobro, samo treba pregurati taj period, a ništa ga neće pametnije ispuniti od učenja i angažovanja na fakultetu, ako je to ono što stvarno želiš.  Smile
« Poslednja izmena: 21. Nov 2010, 03:45:02 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
A u kakvom sam tek ja problemu... Smile

Tek sam 2. razred a vec pucam,od mene ocekuju da zavrsim faks i da budem odlican,prvi razred je bio dobar,sad imam 5 keceva iz 2 glavna predmeta  Smile Nisam nikad ucio,uvek sam isao na pamet,od pocetka ovog razreda nisam jos otvorio knjigu,ostale ocene su dobre,ali ova dva glavna predmeta me jebu samo tako  Smile  nista od faksa izgleda da cu i ja biti jedan od mnogih koji je imao onih 10% i nista vise od toga


Motivacija...To je cudo,kada covek ne moze da je nadje... Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 97
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Nokia 5800
@borijelo elektrotehnika i racunarstvo...
hvala svima na normalnim savetima...a oni koji se javljaju pa daju onako glupe savete o pistoljima i tako tome...takvi ovde nisu potrebni...mozdfa ovde nekome stvarno treba pomoc a vi ste dosli da se sprdate....zato se malo skontajte ako nemate sta pametno za napisati nemojte ni tako neke gluposti pisati...   Wink

@ b@mbin@ hvala...to je to sto me muci trenutno...nadam se da ce sto pre proci...  Wink
« Poslednja izmena: 21. Nov 2010, 11:35:08 od 23brcko23 »
IP sačuvana
social share
Is that because I'm black ???
ZMAJ OD BRCKOG ! Smiley
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Za početak odagnaj crne misli. To ćeš najbolje postići ako se skoncentrišeš na druge obaveze, sigurno imaš još kolokvijuma. Daj sve od sebe, ne misli na prvi neuspeh i brzo ćeš izaći iz tog bedaka.
Zacrtaj cilj, napravi plan rada, i uspeh neće izostati. Prvi položeni kolokvijumi i ispiti će te podići i uliti dodatnu volju za rad.
Ne sažaljevaj sebe, ne teši se kroz izlaske i alkohol, već se posveti učenju jer imaš dosta da nadoknadiš.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:57:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.