Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc pri kupovini....  (Pročitano 8741 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@Habbit
Ja nisam potparol... ja za razliku od tebe koristim telefon koji je najbolji kurac me zabole ko ga pravi, ja ne hvalim sve sto nokija napravi i ne pljujem sve sto drugi naprave, ja samo spustam likove kao sto ste npr ti , axez i slicni koji gledate jednu stvar koju volite i moze se svet okrenuti naopacke vi cete i dalje pricati kako je siemens tj linux najbolji. U stvari koliko se meni cini vi pisete protiv onoga sto mrzite, nije bitan vise siemens i linux, bitno je da nokia i win ne valjaju. Jebiga moram da vas razocaram 5 godina zaredom nokia je najbolji proizvodjac, nokia ima najjaci brand, nokia ima najvecu prodaju, i nokia pravi najbolje modele. Siemens bljesne sa sl45 ali i na njemu zasere, sony ericsson napravi p800 ali ubije sve sa cenom.. nokia gura i prodaje se i tu mozemo ja i ti do suta pricati to se promeniti nece Smiley
Ja sam napisao zasto sam mu dao 8, ali ti nisi zasto si mu 1 dao niti ces to kad moci da objasnis iz prostog razloga sto si mu 1 dao jer mrzis nokiu a ne jer je telefon toliko ruzan. Moze se on tebi ne svidi, ali ne toliko da mu dajes 1. Da samo stoji nalepnica siemens, dobio bi 4 sigurno.
U ostalom, spustice te rezultat ankete na zemlju. Ako te vec nije prizemljila gsm arena Smiley

@ Sarimica
Pazi.. takve su cene ovde... te telefone mozes u ino kupiti za mnogo manje pare.. meni su i 7250i nudili za 80 e .. al jebiga nisam imao kad je trebalo... nov.

Sta bih ja uzeo... ja ne bih uzeo fon na preklamapanje nikad, a za samsunge ne volim materijal od kog su napravljeni, nekako nekvalitetno deluje.


S500 posebno ostavlja po meni poor utisak u ruci...
t100 je vec mator.
e100 ne znam zaista, mada bi trebalo oko 300 da bude mozda nesto jace. On je ok, mada je skup.
s100 je vec totalno zastareo.
v200 je mozda po meni najbolji izbor, ali zasita nije vredan para koje kosta bar ovde.

Ipak bih pre te pare ulozio u nesto drugo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Meni ovde uopste nije zelja i cilj da se sa bilo kime svadjam. Ja svoje kazem, ti kazes svoje Smiley Moj stav pokriva i podrzava nekoliko puta veci broj korisnika nokie nego bilo kog drugog proizvodjaca.
Cisto pisem ovo da ne bi ljudi koji dodju i pitaju zbog tebe imali satanizovani sliku nokie, posto je to malo glupo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pazi rekao sam vec, nemam vremena da se prepucavam sa tobom, a nije mi to nesto ni zanimljivo preterano, pa samo par stvarcica da ti skrenem paznju.

Sta vredi sto si ti koristio olympus i canon dok 'ja jos nisam ni znao sta je digitalni aparat' kada ti sada koji sve znas imas neki tamo HP, a ja imam CANON. Sta je bolje da ne ulazimo sada u diskusiju, a oni koji imaju i malo pojma o digitalnim aparatima, znaju sta treba o ovome i samo ime proizvodjaca im vec dovoljno govori, cak i ako model ne znaju.

T610 ja uopste ne branim, jer nemam razloga. Telefon sam razmisljao da kupim i zato sam se o njemu malo vise raspitao nego o nekim drugim. Ako covek koji ga ima kaze da je igracka onda nek to bude tako. Ja sam telefon video, malo koristio, citao dosta review-ova o njemu i nisam stekao takav utisak. Drugo, sam si rekao da to nije smart phone, nema operativni sistem i zato ne znam o kakvim aplikacijma i korisnom software-u pricas? Sto se memorije tice, ni 7650 se ne moze bas pohvaliti memorijom. Ja sam je imao 10 dana i zadnjih par dana sam ludeo zbog nedostatka memorije. T610 isto ima malo memorije, ali manje je zahtevan, manje ima aplikacija i to je otprilike odnos isti kao kod 7650.

Dalje, ako se uopste secas pocetka ove diskusije, covek je trazio telefon do 200 eu. Ja sam mu predlozio t610 za 220, a ti mu sada predlazes 3650 koja kosta minimum 260 eu, sto je 60 eu vise od pocetne cene. 3650 je dobar telefon, ali je MENI mnogo ruzan, ima mnogo ruznu tastaturu na koju ne znam da li bih mogao da se naviknem i pre svega je OGROMAN, tako da ga nikada ne bih imao jer je ako nista drugo PREVELIK.

Bio sam 'par puta' na gsmareni pa znam po nesto o tom sajtu. Mislim da si upravo ti kada sam pre izvosnog vremena slao nesto sa gsmarene rekao kako te ocene nemaju veze sa zivotom. To je tako i ja se slazem sa tobom zato sto tamo ko god dolazi daje svoje subjektivne ocene i tako te ocene nemaju veze sa zivotom. Ovo sto si ti poslao je interesovanje za 7210 a to je zato sto je telefon popularan jer se dosta prica o njemu i zato ljudi dolaze da vide sta je to, a to povecava counter poseta. Sta onda to znaci da je t68 najpopularniji telefon posle 7210? Smile Mislim da nije Smile Bas cu za koji dan polsati neku tabelu kada neki telefon recimo nokia 3510 bude bila ocenjena kao najbolji telefon ili tako neki biser.

Nokiju ja ne mrzim, to su gluposti. Imao sam kao sto znas 6210, imao sam sada 7650, mozda cu je opet uzimati. Da li ti onda licim na nekoga ko mrzi nokiu? Ja mislim da je problem obrnut. Mislim da si ti toliki ekstrem u pogledu siemens-a, da ti je sama pomisao da ja volim siemens dovoljna da u svojoj glavi iskonstruises citavu teoriju zavere i protumacis da to mora da znaci da ja ne volim nokiu. Cinjenica je da ima dosta stvari koje zameram nokiji, ali definitivno ne mrzim ni jednog proizvodjaca, a i zasto bih? Ti pricas kako ti mene spustas na zemlju? Smile Nemas ti sta mene da spustas na zemlju, ja cvrsto stojim na njoj. Stvar je da bi tebe mozda neko trebao da spusti na zemlju, jer se ocigledno postavljas povodom svega kao neki Solomon, koji poseduje Solomonovu mudrost i uvek se ponasas kao da je tvoj stav referentna vrednost za nesto sto je dobro i svaki drugi stav koji se ne slaze sa tvojim odmah potcenjujes i smatras netacnim. Pazi, mene stvarno boli *****, sta ce ko da misli o siemens-u ili nokiji i ko ce sta da kupi. Trudim se da ljudima prenesem svoje misljenje i dam im najbolji savet. Taj savet ako neko zeli da prihvati u redu je, ako ne opet je u redu, jer nemam nista od toga. Na kraju krajeva, ako mislis da svi treba da se ponasamo kao tvoj eho, onda to reci i zaboravi na mene, jer imam mnogo pametnije stvari da radim nego da ovde pisem ljudima savete koje onda ti jos potcenjujes.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ja imam hp koji sasvim zadovoljava moje potrebe, ne bacam pare koje zaradim na stvari koje su mi nepotrebne. Zapamti jednu stvar, ne cine dobre cetkice dobrog slikara. I onako nema neke preterane svrhe kupovati bolje, kad tek aparati sa 11mp mogu da zamene mehaniku... ja to necu da kupujem. 3.2 mp sasvim zadovoljava sve one potrebe koje mogu trebati normalnoj osobi. Hp takodje ima dosta ok odradjen gui sto je bitno jer aparat nije non stop kod mene a necu nekom da saljem slikovno uputstvo kako da okine.

Citat
Drugo, sam si rekao da to nije smart phone, nema operativni sistem i zato ne znam o kakvim aplikacijma i korisnom software-u pricas? Sto se memorije tice, ni 7650 se ne moze bas pohvaliti memorijom. Ja sam je imao 10 dana i zadnjih par dana sam ludeo zbog nedostatka memorije. T610 isto ima malo memorije, ali manje je zahtevan, manje ima aplikacija i to je otprilike odnos isti kao kod 7650

Kad ti naucis razliku izmedju igracke i smartphone-a vec ce ljudi komunicirati telepatski Wink
Poredis teelfone kod kojih jedan ima 3.4 - 6 mb memorije a drugi 600kb ti si stvarno biser. Jedan koristi symbian 60 [sx1 koristi symbian 60] a drugi neku smesnu modifikaciju cetrdesetice.
Kako ces ti na njemu pokrenuti bilo kakvu ozbiljnu aplikaciju nije mi jasno.
Sto se memorije tice, to sto je ti koristis neracionalno tvoj je problem, ja sam stvario 20 aplikacija koje mi trebaju i uvek imam na lageru 500kb. Takodje rekao sam ti kupi 3650 ima mmc ako ti vise prostora treba, ti neces, nemoj Smiley tvoj problem Smiley Ja samo znam da ja imam na njemu mail klijent, html browser, ftp klijent, irc chat, ir remote, camera fx, camera recorder, icq/msn/aol klijent, file explorer, system tools, app man, world clock, poliphonic composer, media player, 12 po meni najboljih igara za njega, virtual pilot, rayman 3, black hack, spliners cell, yoyo fighter, fifa 2003, tiger woods ... etc. Sve je stvar organizacije i potreba.

Citat
Dalje, ako se uopste secas pocetka ove diskusije, covek je trazio telefon do 200 eu.

Mozes i 7650 i 3650 naci za manje od 220e samo ako znas i ako se potrudis.

Ocene sa svakog sajta su subjektvna misljenja posetilaca.. kad pregledas dobijes da maltene svaki dobar telefon ima ocenu oko 8, ni jedan vise, a retko koji manje, a da se svaki los vuce oko 5.
3510 je za pare koje kosta mnogo bolji telefon od konkurencije.
t68 je telefon koji je jedini predstavnik neke "ne nokia" firme koji se odrzao pri vrhu popularnosti i prodaje duze od godinu dana. t68 je izasao pre jako puno vremena i dan danas je jako kvalitetan telefon za relativno male pare.

Inace... prica se samo o dobrim stvarima... Zasto su charlievi andjeli 2 popusili na blagajnama?  brzo je prestalo da se prica o njima.

Koliko pametnije stvari imas raditi dokazao si time sto si usao u raspravu sa Radikalom Smiley

Pazi, sasvim je nebitno da li ces ti shvatiti da nisi u pravu ili ne, imas ljude koji to nikad ne shvate... cinjenica je da ce ljudi oko tebe shvatiti sta treba. Razumes se u siemens telefone, to znanje zaista postujem, ali nemoj soliti pamet od drugim proizvodjacima.
Ja ne posedujem solomonovu mudrost.. samo malo vise znanja o mobilnim telefonima u globalu od tebe. Mozda ne o siemensu, ali u globalu svakako.

I opet ponavljam
Isto tako svako ko kupuje telefon, treba da uzme novine prelista testove na www.telfon.net i uzme sebi ono sto misli da je za njega najbolje, a ne ono sto drugi misle da je za njega najbolje jer drugi nisu on i drugi ne mogu znati sta on voli, sta njemu treba i sta on ocekuje

Kome treba telefon kojim ce se pokazati u drustvu 610 je sasvim ok, kome treba telefon za posao 7650 ili 3650 zavisi od vrste posla, ko hoce da kupi devojci sponzorusi telefon sl55, 8910i, 7250i, ko hoce da kupi gaming konzolu 7210 [stravicno puno igrica ima za njega], 3300, ngage, 610... etc. Ko hoce telefone koji su best buy, 7650, s55, 3650, 6100, st55, 3300, t610, ali krajnje zaivsi sta kome treba.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Rekao sam ti vec, da necu da se upustam u raspravu sa tobom, jer nemam vremena za to.

Dell Boy -  je trazio telefon, nije trazio samrtphone, ja sam mu preporucio nesto sto je on trazio, znaci sto nije smart phone. Znaci ZNAM da t610 NIJE smartphone, a covek to nije ni trazio.

Sto se aparata tice, postoji OGROMNA razlika izmedju HP-a i CANON-a\OLYMPUS-a. Kao sto verovatno znas i sam sam hteo da kupim hp jer je bio najjeftiniji, a onda kada sam malo usao u materiju shvatio sam koliko je ogromna razlika izmedju svih aparata sa jedne i SONY\CANON\OLYMPUS-a sa druge strane. Veruj mi, bio sam na gomili sajtova koji se bave jako ozbiljno digitalnim aparatima i znam dosta o tome. Znaci to koliko ima megapiksela nema veze, vazna je optika aparata. Ja sam imao onaj neki traveler 3.3 mp i tih 3.3 mp je u poredjenju sa ovim canon-om od 3.2 mp kao dupe i oko. Takodje imao sam priliku da malo vidim kako radi HP photosmart320 i jos neke modele i to je po meni mnogo jadno. Veliki sum, lose boje, los blic i jos mnogo toga loseg, a i pricao sam sa dosta ljudi prodavaca i ljudi koji se time uopste bave i svi su mi rekli bas za hp za bezim od toga jer je to jako los kvalitet izrade.

Sto se 7650 tice, ona NE MOZE da se kupi NOVA za 220 eu kao sto kazes ma koliko se trudio, osim ako pod trudom ne podrazumevas kradju. Prvo 7650 novu je uopste tesko naci, a ako je nadjes za manje od 300 eu ju je jako tesko naci. Uostalom nadji mi novu nokiu 7650 ne za 220 eu, nego za 250 eu i kupicu je u roku od pola sata, ali ne mozes da je nadjes jer tako nesto ne postoji, bar ne kod nas. Sto se polovnih tice, njih ima vec od 200 eu, medjutim jos ni jednu polovnu nisam video da je ocuvana. Sve je to izgrebano, izlizano, rasklimano i tako dalje, a mene hvata muka od takvog telefona.

Jos nesto oko tog odnosa smartphone-a i igracke. Da li mozda mozes da pretpostavis da postoje ljudi, znam da ti je tesko, kojima mozes da das sta hoces i oni ne znaju jednostavno to da koriste i to  ih ne zanima. Znaci mozda ima ljudi koji hoce da imaju telefon koji nije tezak 154 g, kome baterija drzi vise od jednog dana, i telefon koji ce da mu sluzi samo sa pricanje i neke funkcije koje mobilni telefon treba da obavlja, a ne da mu sluzi kao lap-top? Ima i takvih ljudi i covek cim je trazio telefon do 200 eu, verovatno nije trazio neko cudo, vec normalan mobilni telefon.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 821
mob
Nokia 6630
Ajde samo se raspravljate kad god krene nesto oko mobilnih telefona,
et kad smo vec kod toga ....
Sta da uzimam 3300 ili 3650 ? Smile
Ovo je pitanje za obojicu! A i za sve ostale ...
IP sačuvana
social share
Veruj u ljubav i kad ti zadaje bol!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ne znam da li smem nesto da kazem, jer ce SF verovatno odmah da me napadne. Smile  3300 nisam mnogo pratio, ali meni se ne svidja taj gameboy izgled telefona, mozda se tebi svidja. Opet ni 3650 mi se ne svidja kako izgleda, tako da su sto se toga tice iste. 3300 izgleda nije smartphone, ili bar ne vidim da je tako. Mislim daj e 3650 bolji telefon i mnogo ozbiljniji. 3300 nema cak ni ic port kao ni bluetooth. Uzmi 3650 ili jos bolje 7650 kao ja.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
3300 je game platforma kao i ngage, tako da kome to treba, neka uzme. izmedju njega i 3650 ja bih uzeo 3650, al meni ne treba gaming Smiley

Hp aparati pre modela 720 nemaju maltene nikakvu optiku, a 720 ima sasvim ok. Ostali su smesni, tek posle modela 620 pocinje ono o cemu vredi pricati.

Citat
Sto se 7650 tice, ona NE MOZE da se kupi NOVA za 220 eu kao sto kazes ma koliko se trudio, osim ako pod trudom ne podrazumevas kradju. Prvo 7650 novu je uopste tesko naci, a ako je nadjes za manje od 300 eu ju je jako tesko naci. Uostalom nadji mi novu nokiu 7650 ne za 220 eu, nego za 250 eu i kupicu je u roku od pola sata, ali ne mozes da je nadjes jer tako nesto ne postoji, bar ne kod nas. Sto se polovnih tice, njih ima vec od 200 eu, medjutim jos ni jednu polovnu nisam video da je ocuvana. Sve je to izgrebano, izlizano, rasklimano i tako dalje, a mene hvata muka od takvog telefona.

Ima ih polovnih i za 170 ...
Polovan 170 + 50 nova maska i ciscenje = 220 No ako neko hoce skroz nov..
Moze se naruciti iz inostranstva za neku svotu novca koja je oko 200e nov u kutiji, veruj mi znam sta pricam, ja ne pricam nikad u prazno.
Ja ne preporucujem uzimanje iz ino, jednostavno ne volim te varijante, ali u principu moze se naci kome treba.

Citat
Jos nesto oko tog odnosa smartphone-a i igracke. Da li mozda mozes da pretpostavis da postoje ljudi, znam da ti je tesko, kojima mozes da das sta hoces i oni ne znaju jednostavno to da koriste i to ih ne zanima. Znaci mozda ima ljudi koji hoce da imaju telefon koji nije tezak 154 g, kome baterija drzi vise od jednog dana, i telefon koji ce da mu sluzi samo sa pricanje i neke funkcije koje mobilni telefon treba da obavlja, a ne da mu sluzi kao lap-top? Ima i takvih ljudi i covek cim je trazio telefon do 200 eu, verovatno nije trazio neko cudo, vec normalan mobilni telefon.

Ja sam sasvim lepo napisao na kraju posta sta i kako o tome mislim.
Ljudi koji ne koriste advanced opcije ni ne trebaju da daju 200 e na telefon.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: SerbianFighter
Ima ih polovnih i za 170 ...
Polovan 170 + 50 nova maska i ciscenje = 220 No ako neko hoce skroz nov..
Moze se naruciti iz inostranstva za neku svotu novca koja je oko 200e nov u kutiji, veruj mi znam sta pricam, ja ne pricam nikad u prazno.
Ja ne preporucujem uzimanje iz ino, jednostavno ne volim te varijante, ali u principu moze se naci kome treba.


Obezbedi mi NOV za 200 eu odakle hoces i dobices 30 eu od mene kao znak zahvalnosti. Moze?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Relativno mnogo truda za relativno male pare... Mogu da te povezem ako bas hoces sa kolegom iz holandije koji bi ti mozda izasao u susret, ali prvo cu videti sa njim u petak kad se cujemo ili subotu... Mada mislim da ti je jednostavnije da potrazis vezu u austriji ili nemackoj jer iz nl nije nas pametno slati nesto za yu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.