Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:10:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: pomoc! pocinjem da ludim!  (Pročitano 17449 puta)
21. Jan 2009, 03:40:56
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.43
Skoror sam izasao iz jedne veze (10 mes) i jos uvek ne mogu da prebolim raskid. S' tom osobom sam imao neke nesuglasice i mini svadjice ali to je tako ostalo,da bi na kraju raskinuli jer se navodno "ne razumemo". . . Meni je jos uvek stalo do te osobe i svasta bih uradio za nju,ali nje nema i osecam se kao potpuni stranac samome sebi,dok sam s' njom imao mastu i buducnost i naravno srecu. Mozda sam i ja malo preterao u poslednjih mesec dana ali taj problem je prosao i sada zelim tu osobu nazad. Ona mi je bila prva u krevetu i ja njoj  i prva-osoba sa kojom sam mogao o svemu da pricam,pa imam osecaj da sam sada skroz izgubljen. Mozda je 10 mes malo,ali za to vreme smo prosli i sito i reseto. . . . Osecam se tuzno i usamljeno i ne mogu da spavam nocima jer samo mislim na nju i sta god da radim ona mi je u glavi. Hteo bih da je vratim,ali ne znam kako. . . . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia E
Po meni trazis odgovore na pitanja koja i nemaju precizne odgovore, sad kad bih ti ja rekao popi ovaj napitak i sve ce biti super to bi bilo najbolje zar ne? ali to nece da se desi!
evo mozda moze ova tema da ti pomogne

http://forum.burek.com/index.php/topic,316988.0.html
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
I to ce proci...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung S8
Нађи другу девојку и ову ћеш веруј ми,да преболиш- Smile

Рил бојз донт крај Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson K610i
Citat
S' tom osobom sam imao neke nesuglasice i mini svadjice ali to je tako ostalo,da bi na kraju raskinuli jer se navodno "ne razumemo"

Onda pričaj sa njom. Dosta ima tih raskida zbog "nerazumevanja", a meni su se već smučili  Smile
Otvoren, iskren i direktan razgovor bi mogao sve da reši Smiley


Druga stvar je uopšte za ubuduće: Nikada nemoj potpuno da se vezuješ za neku osobu. Budi iskren, voli je, veran bilo šta, ali nemoj da ti to bude jedina osoba u životu, jer ćeš da "poludiš"  ako ta osoba bude otišla...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Ako shvatam vi ste klinci...  u tim godinama je i normalno da se neko zalece u vezama u kojima mu se ucini da je srecan... tj u tim godinama u vezama coveku ne treba bas previse da bi bio srecan...
Ili mozes da probas da je vratis, da pokusas da pricas s njom... ili da pustis da izbledi a nova se pojavi...
Nije to nista strasno...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Alcatel One Touch
Muci te zivot?Ma,proci ce... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 
Ko što rekoše već pozovi je na razgovor, pokušaj da obnoviš vezu. Ako pristane videćeš da li će funkcionisati, ali moraš da budeš spreman da se menjaš i ona mora biti spremna da se menja.

Međutim po mom iskustvu mala je šansa da ćeš uspeti. Ako ne uspeš klasika, odeš sa drugovima negde gde ima mnogo lepih devojaka, u neku diskoteku recimo, popiješ malo i pustiš oči na ispašu.

Nema tu ništa pametnije, ona i ti se niste slagali, niste umeli da radite na svom usklađivanju. To je rasturilo mnioge veze pa i tvoju. I to je dokaz da baš i niste idealan par.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Motorola V3i
Skoror sam izasao iz jedne veze (10 mes) i jos uvek ne mogu da prebolim raskid. S' tom osobom sam imao neke nesuglasice i mini svadjice ali to je tako ostalo,da bi na kraju raskinuli jer se navodno "ne razumemo". . . Meni je jos uvek stalo do te osobe i svasta bih uradio za nju,ali nje nema i osecam se kao potpuni stranac samome sebi,dok sam s' njom imao mastu i buducnost i naravno srecu. Mozda sam i ja malo preterao u poslednjih mesec dana ali taj problem je prosao i sada zelim tu osobu nazad. Ona mi je bila prva u krevetu i ja njoj  i prva-osoba sa kojom sam mogao o svemu da pricam,pa imam osecaj da sam sada skroz izgubljen. Mozda je 10 mes malo,ali za to vreme smo prosli i sito i reseto. . . . Osecam se tuzno i usamljeno i ne mogu da spavam nocima jer samo mislim na nju i sta god da radim ona mi je u glavi. Hteo bih da je vratim,ali ne znam kako. . . . . .

Knjiski primer prve ljubavi. Samo da ti kazem da si ti jos savrseno prosao. Samo cu da ti navedem moj licni primer. Meni je trebalo da se vratim ne na staro, vec na nulu 11 meseci (duze nego sto je tvoja veza trajala). Sledeci put nemoj sebe da dajes 100%, zadrzi uvek nesto samo za sebe sto nikome ne das (promil, procenat) jer ces manje biti povredjen kad do toga dodje. Ja nisam zagovornik obnavljanja veza posle raskida (pogotovu te prve veze) a opet ti iz licnog iskustva govorim. Agonija se samo odlaze i/ili prolongira. Ako je jednom raskinula - sta je sprecava da to opet uradi. Razlog raskidanja je uglavnom u nekompatibilnosti ljudi. Ako zelis da se menjas - to onda vise nisi ti a cemu takva veza.

Boli, bolece... Izdrzi. Rekoh ti, meni je trebalo vise vremena da se sastavim nego sto je tvoja veza trajala... Vreme leci sve
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



 obzirom da imas oko 18 godinica (mada ,mozda imas i 14g -danas omladina ranije stupa u iMntimne odnose  Smile) ta misao da ludis ce se ponavl;jati
 jos jedno 20 puta najmanje ,dok se ne ozenis ...recimo  Smile...nemoj da brines ,poceo si da zivis  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:10:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.