Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc oko LG U8360  (Pročitano 1963 puta)
01. Jul 2006, 17:07:23
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 651
Zastava Raska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG G6
Danas sam kupio LG U8360 i imam problem sa povezivanjem preko USB-a, znaci kupio sam naknadno MMC karticu od 128 mb i lepo mi telefon prepoznaje MMC karticu i sve radi OK, e sad kada se povezem PC i Mobilni instaliram odredjene drivere i znaci pojavi mi se drive H: tako mi prepoznaje kad pokusam da pristupim njemu pise insert "Please insert a disk into drive H:" , kartica je unutra radi OK sad mi nije jasno kako da pristupim kartici???

(01. May 2007, 10:43:29)
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 39
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
LG U8330
Mozes joj pristupiti samo preko Managera koji si dobio na CD-u sa telefonom (ili ga skini sa www.wowlg.com). Explorer ce ti uvek davati samo preslikan odraz onoga sto je PhoneManager vec ucitao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 651
Zastava Raska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG G6
Pa imam taj Lg Phone Manager ali ne znam kako da se konektujem na karticu stalno mi izbacuje gresku? Mozes malo da mi pojasnis? I zanima me da li ovaj telefon podrzava MMF fajlove i kako ste zadovoljni njime?
« Poslednja izmena: 01. Jul 2006, 19:46:56 od ultradisaster »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 39
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
LG U8330
Koju verziju software-a su ti utrpali u telefon? Podrzava Mp3, Aac, Wav, Wmv, Mid, 3gp i Mp4 (Wmv mora biti samo audio). Ja imam 8330. Moj ortak ima 8360 pa sam i njemu svaki cas nesto radio na phonu. Kaze da ga ne bi menjao ni u snu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 651
Zastava Raska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG G6
Aha uspeo sam da podesim Smiley Da li neko zna kako da podesim mms na ovom modelu za 064 mrezu GPRS sam uspeo ali mms nece
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
ja imam 8360 od jula,i sto kaze onaj ozgo,ne bi ga menjao ni u snu!!!tel je extra,jos i imam 256 karticu,extra je.jedan od najvecih aduta mu je kamera koja je bruka, i baterija koja je 1400 mah,tj. najjaca na trzistu u klasi!!!!neki telefoni,cak i jaci nemaju ovako jaku i izdrzljivu bateriju

sve u svemu ocena 5+

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

smil443643319dc3d.gif
(7.72 KB, 66x31)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 39
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
LG U8330
Ubuduce pocinjemo recenice velikim slovom. Vazi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 651
Zastava Raska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG G6
Pa niko mi jos nije odgovorio za podesavanje MMS-a za 064 mrezu?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Pa niko mi jos nije odgovorio za podesavanje MMS-a za 064 mrezu?
Normalno da nije kada za tako nešto postoji i oficijelni sajt Telekom-a, pa pozivanje call centra,.....

No evo ti Mobtel parametara za LG 8330 - možda je od pomoći:
http://forum.burek.com/index.php/topic,117924.0.html - Sve o LG U8330 (3G), Software, Tips & Tricks, Secret Codes...
Sve je u suštini isto samo zameni vrednosti parametara onima koje daje Telekom i to je to!
« Poslednja izmena: 03. Jul 2006, 17:40:42 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 651
Zastava Raska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG G6
Pa mislim da sam sve podesio OK, ja sam pre 2 dana primio jednu mms poruku ali nikako da vidim njen sadrzaj, imam opciju retrieve ali kad je izaberem download stoji samo na 0%, GPRS sam podesio i radi OK ali mms nikako da proradi, probao sam razne kombinacije, bas me zanima da li neki vlasnik istog modela ima podesen mms za 064 mrezu?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.149 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.