Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:28:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomirenje?  (Pročitano 13246 puta)
18. Avg 2012, 02:13:17
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Browser
Chrome 21.0.1180.79
Moja sada vec bivsa devojka je osoba sa kojom sam bio vrlo blizak prijatelj pre nego sto smo postali par.  Ne samo da smo bili prijatelji medjusobno, nego se krecemo u istom drustvu, i skoro da nemamo prijatelja koji je prijatelj samo jednom od nas, vec su svi prijatelji zajednicki.  U vezi je sve bilo sjajno, oboje smo stvarno zavoleli ovo drugo, iskreno bila mi je to najlepsa veza ikada.  

E onda se desi sledece - ja se razbolim, dobijem mononukleozu, i moram da mirujem 4 nedelje, +6 meseci nakon oporavka nema fizicke aktivnosti.  Mene je to ubilo u pojam.  Inace vezbam redovno u teretani ( barem je tako bilo pre bolesti ), i to mi sluzi kao sjajan izbacivac negativne energije.  Bio sam besan na svet, vecito razdrazljiv i nervozan, tesko mi je palo to mirovanje bez ikakve fizicke aktivnosti, pogotovo posto je leto.  I radim ono sto sada vidim da je bila najgora opcija - istresam se na devojci.  Za svaku sitnicu, ma kako nebitna bila, ja izbacujem frustraciju na njoj, ukratko - sluzi mi kao ventil.  Ona je to trpela 3 nedelje, stalno smo se mirili nakon svadja ( inace, te 3 nedelje smo se svadjali svaki dan ili svaki drugi dan ).  Onda, kada je konacno pocelo da mi bude bolje i kad sam konacno poceo da se ponasam normalno, ona raskine.  Bio sam zatecen.  Pitao sam je zasto to radi sada kada konacno se stvari vracaju u normalu, ona odgovori da je cekala da mi bude bolje, nije htela da raskine dok mi je bilo lose.  Pitao sam je koliko dugo je vec ovo htela, ona kaze nedelju dana, a 3 dana pre raskida me je zvala da idemo u banju zajedno na odmor kad ozdravim, i da apliciramo za vizu za septembar za London, posto imam tamo smestaj.  Ne razumem zasto me je zvala na zajednicka putovanja kada je planirala da raskine cim se nadje povoljan trenutak, to je jedini deo koji se ne uklapa u pricu, ali eto.  

Uglavnom, raskinuli smo 1 dan pre nego sto je ona otisla na bir fest sa celim nasim drustvom ( ja nisam mogao zbog bolesti ).  Sto se samog raskida tice, rekla je da vise ne moze, da stalno oseca pritisak i opterecenje kad je sa mnom, da se stalno plasi da cu opet da planem.  I ne veruje mi da ce to prestati cak iako sad ozdravljamm, iako sam je u to ubedjivao i izvinjavao joj se za svoje ponasanje.  

Ponasao sam se kao skot, i stvarno mi je krivo sto je tako bilo.  Uopste je ne krivim za raskid, krivica je moja.  Znam da mozete da me osudjujete, ali verujte, svestan sam svoje krivice, samo me jedno zanima - kako da je vratim? Pricao sam sa nekim ljudima, i zaista sada vidim kakav sam kreten bio.  Kako nju da ubedim da cu zaista opet biti onaj u koga se zaljubila? Ja cu to zaista i biti, ali ona sa pravom vise ne zeli da mi veruje.  Definitivno cu sacekati da se zavrsi bir fest ( traje 5 dana ), da se malo opusti i otrese pritiska sa drugarima.  Ali, sta kad se vrati? Kako da se ponasam? Ne bih da je odmah salecem i izvinjavam joj se, jer bi i to bio pritisak.  Bilo kakav savet/misljenje je dobrodoslo, volim je i mnogo mi je stalo do nje, ne zelim da je izgubim, iako jesam zesce zajebao stvar, sve bih ucinio da se pomirimo, ponos vise nije luksuz koji sebi mogu da priustim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 21.0.1180.79
Nema tu povratka drugar...idi dalje.Boli pa prodje,zelis pa zelja nestane...vec se vrati ali ti vise neces biti onaj koji je nekada zelio tu zenu.Jedna u nizu...nije vrijedna...da vrijedi ostala bi uz Tebe Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Congratulations!

Ју хев бин ПИТИ ЗОУНД!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Nema tu povratka drugar...idi dalje.Boli pa prodje,zelis pa zelja nestane...vec se vrati ali ti vise neces biti onaj koji je nekada zelio tu zenu.Jedna u nizu...nije vrijedna...da vrijedi ostala bi uz Tebe Smile
Istinu zbori covek.
Moguce je da joj se desio neko drugi,neka zaljubljenost,ili da je nesto drugo u pitanju,tacnije,zelim da ti kazem da je sasvim moguce da je taj razlog koji je navela laz,nego da je nesto drugacije iza svega toga.I sam vidis nelogicnosti u njenoj prici.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
Citat
Ponasao sam se kao skot, i stvarno mi je krivo sto je tako bilo.  Uopste je ne krivim za raskid, krivica je moja.  Znam da mozete da me osudjujete, ali verujte, svestan sam svoje krivice, samo me jedno zanima - kako da je vratim? Pricao sam sa nekim ljudima, i zaista sada vidim kakav sam kreten bio.  Kako nju da ubedim da cu zaista opet biti onaj u koga se zaljubila? Ja cu to zaista i biti, ali ona sa pravom vise ne zeli da mi veruje.  Definitivno cu sacekati da se zavrsi bir fest ( traje 5 dana ), da se malo opusti i otrese pritiska sa drugarima.  Ali, sta kad se vrati? Kako da se ponasam? Ne bih da je odmah salecem i izvinjavam joj se, jer bi i to bio pritisak.  Bilo kakav savet/misljenje je dobrodoslo, volim je i mnogo mi je stalo do nje, ne zelim da je izgubim, iako jesam zesce zajebao stvar, sve bih ucinio da se pomirimo, ponos vise nije luksuz koji sebi mogu da priustim.

Nemoj da kontaktirash sa njom najmanje mesec dana. Onda je nazovi da se vidite i ptaj da se pomirite. Ako to ne uspe zaboravi, nije jedina devojka na planeti i prebolecesh je kao shto si preboleo mononukleozu.
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.01
Citat
Pitao sam je koliko dugo je vec ovo htela, ona kaze nedelju dana, a 3 dana pre raskida me je zvala da idemo u banju zajedno na odmor kad ozdravim, i da apliciramo za vizu za septembar za London, posto imam tamo smestaj.  Ne razumem zasto me je zvala na zajednicka putovanja kada je planirala da raskine cim se nadje povoljan trenutak, to je jedini deo koji se ne uklapa u pricu, ali eto. 
Zenska cud. Verovatno se premisljala, banulo joj u trenutku da raskine i smislila da ne ide(sto je i donekle istina u ovoj prici, samo sto ne planiras nista toliko zajednicko i dogovaras se za buducnost sa nekom osobom sa kojom ne ide a zelis da raskines i raskidas dva dana posle toga pa joj je prica malo suplja sa te strane)

Ako se odlucila najbolje je da nastavis dalje. Tesko da mozes popraviti situaciju nesto toliko. Sto kaze wseeker, ostavi je na miru neko vreme pa popricajte, ali cim te je ta ostavila na znak prvih problema tesko da je i vredna nekog pomirenja...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
ma probajte opet da se sprijateljite, meni to pomaže... moj bivši dečko je sad moj naj ortak... i polako, počeli smo da se držimo za ruke, sad me uvek zagrli kada idemo ulicom etc.... polako, vreme će uraditi svoje  Smile
veruj mi, znam iz iskustva...
« Poslednja izmena: 18. Avg 2012, 16:56:50 od Finlandia »
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
SonyEricsson W800i
ma probajte opet da se sprijateljite, meni to pomaže... moj bivši dečko je sad moj naj ortak ...
Meni se povraca od ovoga  Smile Smile
« Poslednja izmena: 18. Avg 2012, 17:18:34 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
ma probajte opet da se sprijateljite, meni to pomaže... moj bivši dečko je sad moj naj ortak ...
Meni se povraca od ovoga  Smile Smile

pa povracaj, ko ti brani
« Poslednja izmena: 18. Avg 2012, 17:20:08 od Finlandia »
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:28:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.