Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:48:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomirenje?  (Pročitano 13248 puta)
Poznata licnost


долазим са маглом,одлазим са маглом..

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4856
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.01
Prochitala sam sve muske komentare i momci gadite mi se!
Ja devojku totalno razumem , pa nije ona poklekla kod prvog problema vec on!
Izvinite molim vas al ja smatram da ona nije trebala da trpi njegovu nervozu i zasto je na kraju krajeva duzna?
Da mu je zena , pa ni tad ne treba da trpi.
On je jedna obichna za mene picka, dobio covek mononukleozu ko da je dobio neku ne izlecivu bolest
daleko bilo .Ja uvek kazem ako sam nervozna i ne raspolozena ja nikad moje frustracije necu leciti na drugima ,a narocito ako mi niko nije kriv, svako treba da zna da se iskontrolise!!
Ako nemas samokontrolu idi kod nekog psijijatra , psihologa , pa je sestro lechi .
Za neki veci problem sta ces onda tek raditi? Zamisli da tek zivite zajedno, pa to bi bila katastrofa!

zanimnjivo ko te ne zna skupo bi te platio  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 49
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Nokia 5 evra
Devojke... Ne podrzavate izdrkavanje decka koje je trajalo 4 nedelje... ?... Pa vi pms-ujete na svakih mesec dana pa vas neki magarci trpe po 40 godina... ova cela tema je promasaj, i iskreno ako se tom bivsem vratila posle 2 dana, peglala se ona sa njim i dok ste bili zajedno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Sendo 
Čitam ovu temu, i čekam da uletim Smile

Ajd ovako, veza uvek nastaje iz pristanka dvoje ljudi. Ona nikada nije nastala ako jedan oće, a drugi ne. Što se tiče "trpljenja", mislim da tu dosta vas ne odgovara na ono pitanje "A trpi li možda on/ona mene?". Totalno je licemerno reći "Ja sam ga trpeo", a ponašati se kao da si savršen i bezgrešan. Još licemernije je posle veze pričati kako vam je smetalo ovo, ono, itd. pogotovu ako ste vi ostavljeni, jer hey, ništa vas nije obavezalo da budete sa tom osobom ako vam je dosta toga kod nje smetalo. Čak i ako ste vi ostavili, opet isto. Uvek je u "Kada dvoje raskinu, oboje nešto boli, jednu stranu boli srce, drugu boli k***c" biti na onoj strani koju boli k***c. Smile

A pomirenje? Ne vidim razlog da dvoje posle veze ne ostanu u dobrim odnosima, ne u smislu da su najbolji prijatelji (jer ne verujem u muško ženska prijateljstva). A da se vraćaš nazad posle raskida? Paaa, da ti je bilo lepo u vezi ne bi raskinuo? Što moraš da glumiš raka i da ideš unazad, ima toliko divnih ljudi na ovom svetu, samo se ne treba prepustiti samomračenju. Smile
« Poslednja izmena: 23. Avg 2012, 00:34:43 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Dobar odnos i druzenje sa njom bi mu samo usporili oporavak,i ko zna kada bi je preboleo ako bi je stalno ili cesto vidjao.Pogotovo kad bi sada ostao u kul odnosu,nesto se kao druzio-a ona vec sa drugim...no no.Izbrisati to i cao.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Sendo 
Naravski Smile

Eto moja prethodna veza me je redovno zavlačila u odnosu, stalno mi nešto obećavala i raskinula samnom kada sam je upitao dokle će to da radi. Da stvar bude gora saznao sam da je uporedno samnom bila u još jednoj vezi. Sada reci da li je zaslužila da se pomirim sa njom? Naravno da ne. Samo sam u fazonu "želim ti sve najbolje" i usput sam našao bolju i normalniju vezu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
Naravski Smile

Eto moja prethodna veza me je redovno zavlačila u odnosu, stalno mi nešto obećavala i raskinula samnom kada sam je upitao dokle će to da radi. Da stvar bude gora saznao sam da je uporedno samnom bila u još jednoj vezi. Sada reci da li je zaslužila da se pomirim sa njom? Naravno da ne. Samo sam u fazonu "želim ti sve najbolje" i usput sam našao bolju i normalniju vezu. Smile

Da priznajem, kriva sam  Smile
I sad se kajem zbog toga XD
Na zalost Smile
Krivo mi je Blizzi, izvini... Ispala sam idiot debilski ali nema veze sada... Zao mi je... Btw, pozdravio te Dzoni, pita kada opet dolazis  Smile
Wanna be friends, like we had always been? jer bice malo cudno ako dodjes kod Dzonija a mi tu...
« Poslednja izmena: 23. Avg 2012, 12:18:00 od Finlandia »
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Apple iPhone SE 2020
Devojke... Ne podrzavate izdrkavanje decka koje je trajalo 4 nedelje... ?... Pa vi pms-ujete na svakih mesec dana pa vas neki magarci trpe po 40 godina... ova cela tema je promasaj, i iskreno ako se tom bivsem vratila posle 2 dana, peglala se ona sa njim i dok ste bili zajedno...

Ja ne znam kakve si ti to price o zenama cuo, posto mislim da bas i nemas realnog iskutva.. ili ga nemas puno... ali kod vecine zena se PMS svodi na par suza i pohod frizideru...
Te ekstreme niko nije duzan da trpi.. moze da ode van kuce, da gleda tv, da se ne javlja na tel, da se druzi sa prijateljima... postoji toliko opcija... Na kraju, moze i da potrazi srecu na drugom mestu..

Ovo sto je ova cica uradila, uradilo bi dosta musakaraca na njenom mestu, samo sto bi je tapsali po ramenu i rekli - Bravo, otarasio si se kucke..

Ali, ne... ona mora da ostane i neguje ranjenog junaka... Wink

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 49
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Nokia 5 evra
Da, bas se na to svodi... -.-

Citat
Ovo sto je ova cica uradila, uradilo bi dosta musakaraca na njenom mestu, samo sto bi je tapsali po ramenu i rekli - Bravo, otarasio si se kucke..
Ali, ne... ona mora da ostane i neguje ranjenog junaka...

Ogorcena si?... Otvori sebi temu...

@Tema... Ribu koja se 7 puta vracala bivsem decku, ako je to bilo  "neka veza-bivsi-neka veza-bivsi"... Treba zaobici u sirokom luku... Jer njen bivsi ocigledno ne zeli da bude sa njom, a u prilog mu ide to sto ona svraca kod njega na peglu tu i tamo, i usput joj se j*be sto povredjuje nekog, njoj ocigledno nebitnog lika... Pa joj on jos pridaje toliko znacaja da otvori temu na forumu punom ljudi koji imaju 1001 razlicito misljenje?... Pa cista patetika i promasaj. Iskreno i bez uvrede...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.0
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Ogorcena... nimalo...

Samo se ne volim maltretiranje... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 49
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Nokia 5 evra
Pa jbg, ni ja ne podrzavam da se neko izdrkava na nekog drugog jer mu je neko treci digao pritisak, ili stagod... Ali ko kaze da nikada u zivotu sam to nije uradio... Laze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:48:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.