Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Polozaj zena ~ Prebacivanje loptice zvane krivica  (Pročitano 6109 puta)
12. Jul 2009, 16:24:38
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Jedan odlomak koji je pre par dana na mojoj FB stranici izazvao omanju revoluciju, postigao da me nekoliko devojaka skine sa spiska prijatelja ... iz meni nepoznatih razloga ... ali Boze moj ...

Evo i teksta, pa da malo popricamo o tome, ako ima zainteresovanih...

Zene mnogo puta same sebe dovode u polozaj jos nizi od onoga u kojem se zene opste nalaze,a koji je,neka mi bude dopusteno da sudim nepristojno, i onako vec nizak, one se kazem,same dovode u polozaj nizi od opsteg polozaja zene i pripremaju svoje jos vece ponizenje dopustajuci unapred muskarcima da ih vredjaju, mada moram priznati, nikako ne vidim razloga da bi to zenama bilo potrebno.
Nema nikakve sumnje da zene ne mogu nicim toliko lako podici svoj ugled u ocima muskarca koliko odlucnoscu da budu nepopustiljive i da svojim udvaracima daju na znanje kako ne dopustaju da ih obesceljuju i kako se nimalo ne plase da kaze ne. Ja sam medjutim, daleko od toga, da bih uzela kao dokazano da je broj zena tako velik, a broj muskaraca tako malen. Ali,ako zele da kazem istinu,reci cu im da je nepovoljan broj zena strahovito sramota za muskarce, samo za njih i ni za koga drugog; naime pokvarenost naseg vremena i razuzdanost ljudi takvi su da je jednom recju, dosta malen broj muskaraca s kojim bi se cestita zena mogla upustiti. Nijedan razborit covek nece manje ceniti neku zenu zato sto se predala pri prvom nasrtanju, naprotiv morao bi je smatrati za najtraljavije stvorenje kad bi dopustila drugacije, onako kao sto zene danas obicno postupaju.


“Moll Flanders” ~ Daniel Defoe

Uzgred... covek koji je ovo napisao nije ziv vec 300 godina...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Haha, videla sam tu simpatičnu diskusiju, žene su padale u vatru zbog toga.  Smile

A da su znale kontekst u kome je to rečeno (tj. film - koji je inače jedan od mojih omiljenih), možda bi sad imao više prijatelja na FB.  Smile

BTW, sasvim se slažem sa tim citatom. Smiley
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Nešto ovih dana baš mnogo razmišljam na ovu temu... Tačnije, razmišljam već celog života kako bi mi život bio mnogo lakši da sam muškarac. Osim fenomena višestrukih orgazama i majčinstva, ne vidim više nijednu privilegiju of being woman.

Zašto...? Da zanemarim sve one razloge tipa ''mogla bih da se bijem i da lomim kafane''...  Smile
U poslovnom svetu, sigurno je lakše muškarcima, recimo. Njemu se sigurno neće desiti da njegove kolege pokušavaju da mu zavire pod suknju, niti će misliti da nema šta da kaže, ukoliko dobro izgleda.
O da... žene koje dobro izgledaju imaju mnogo teži put pred sobom, jer se masa ljudi rukovodi glupim stereotipom da su lepe žene=glupe žene. Ako takva žena nešto u životu postigne, mora da je to učinila šireći noge, nikako radom i trudom...

Dalje... sećam se kako me prodavci u svim prodavnicama tehničke robe gledaju snishodljivo. A to je stvarno nešto što se, meni barem, ponavlja. Čak i kad kupujem sitnicu poput USB memorije, gledaju me kao da sam idiot. Okej, možda se stvarno ne razumem u te stvari, ali to nije razlog da me prodavac u startu posmatra kao imbecila, koji ne razlikuje kuler od hard diska. Ah, da, nisu svi takvi... Sećam se kako me je jedan, dok sam kupovala foto aparat, zvao na kafu... Divan mladić.  Smile

I onda kad se osvrnem oko sebe... Gde vidim masu primera gde žene (devojke, devojčice) ne poštuju svoju ženstvenost i seksualnost, gde se ponašaju kao obični seksualni objekti, a ne kao kompaktna ljudska bića, zaista mi nije jasno da li su to žene zaista toliko degradirane, i to isključivo svojom sopstvenom krivicom?  Smile

I bila sam u x situacija da iskreno proklinjem što sam žensko. Ne, ja ne mogu nekom momku, rećimo, prići i pitati ga gde da čekam neki bus, ili da li ima upaljač (ne samo ja, doduše). On će to u 90% slučajeva protumačiti kao moj neki mig, pokušaj muvanja, i to onda kad mi samo treba jebeni upaljač.

Da li ćemo mi, kao ljudi, superiorna bića na ovoj klaustrofobičnoj planeti, ikad prevazići taj kompleks da se jedini kvalitetan odnos između polova može uspostaviti samo preko zadovoljenja nagonskih potreba? Da li ćemo ikad prestati da se posmatramo međusobno kao potencijalni kres, i uspostaviti komunikaciju na nekom višem nivou?

Što više upoznajem ljude i što se više trudim da ih shvatim, postaje mi jasno da smo vođeni instinktima koji se ni malo ne razlikuju od instikata u životinjskom svetu, samo što ponekad imaju lepšu ambalažu (mada je i to postalo retkost).

I zato ponekad volim da mislim da ja nisam s ove planete, da su me bacili u ovaj svet kao nekog vanzemaljca, stranca, jer odbijam da živim samo kao ženka, kojoj je zapravo jedini cilj u životu da je muškarci vole (zarad koitusa), a žene preziru, iz ljubomore... Bah, stvarno je usrana ova planeta.

Citat
Zene mnogo puta same sebe dovode u polozaj jos nizi od onoga u kojem se zene opste nalaze,a koji je,neka mi bude dopusteno da sudim nepristojno, i onako vec nizak, one se kazem,same dovode u polozaj nizi od opsteg polozaja zene i pripremaju svoje jos vece ponizenje dopustajuci unapred muskarcima da ih vredjaju, mada moram priznati, nikako ne vidim razloga da bi to zenama bilo potrebno.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Zanimljivo, nikad nisam osetila poriv da promenim pol...

I lose i dobre strane idu uz genetiku... sve je to "u roku sluzbe"
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Nisam mislila da ga menjam, naopako.  Smile

''Samo'' da bi mi život bio mnogo lakši kao muškarcu... I stojim iza toga potpuno.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne bi.. oni kukaju kako je zenama lakse...
« Poslednja izmena: 23. Jul 2009, 18:27:43 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Jako bih volela da mi jedan od takvih lepo objasni kako i zašto je ženama lakše...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
dosta sam diskutovao o tome i reci cu samo - laksi put cesto nije pravi put ... osim ako ne mislis da je blagoslov roditi se kao paris hilton .

bitno je samo kako ti odigras sa kartama koje su ti podeljene ... a poker kao i zivot nije samo sreca, kao sto kazu - uvek vidis jedna te ista lica na kraju .
« Poslednja izmena: 23. Jul 2009, 19:32:22 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
... a poker kao i zivot nije samo sreca, kao sto kazu - uvek vidis jedna te ista lica na kraju .
Baš mi se dopada ova rečenica... Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
LG 4X HD
Jako bih volela da mi jedan od takvih lepo objasni kako i zašto je ženama lakše...
Napisacu jednog dana knjigu na temu mushko -zenskih odnosa , sa osvrtom na to kome je shta lakshe a shta teze, tako da necu sada da trchim pred rudu. Ali obecavam da cu ti poslati primerak, sa posvetom naravno.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.