Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 11. Avg 2025, 19:35:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Polno ponašanje  (Pročitano 980 puta)
31. Jan 2006, 07:54:54
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Polno ponašanje

Kada se detaljnije analiziraju ljudski odnosi, nije nemoguće doći do zaključka da ljudi imaju mnogo ređe seksualne odnose nego što se to inače misli. Da li je moguće zamisliti da postoje godine u kojima više jednostavno niste u stanju da vodite ljubav, a da to pri tom nije duboka starost? Koji su ključni razlozi zbog kojih dolazi do obustave seksualnih aktivnosti?

Preciznu analizu broja seksualnih odnosa u različitom životnom dobu otežavaju tzv. ribolovačke priče. Žene im nisu preterano sklone, ali u muškom svetu one predstavljaju stalnog pratioca svih zavodničkih poduhvata. Poznata je stvar da jači pol ima sklonost ka preuveličavanju svog seksualnog iskustva. Međutim, dok kod žena seksualna želja jenjava tokom godina, poznati su slučajevi osamdesetogodišnjaka koji su i u tom dobu bili izuzetno seksualno aktivni.

Kod žena, kao i uvek, stvari stoje sasvim drugačije. Najveći broj njih složio bi se s tvrdnjom da je dobar san važniji i bolji od seksa. Da li spadate u grupu onih koji misle da neredovan seks može da škodi zdravlju? Odgovor na to pitanje, pozitivan ili negativan, u svakom slučaju spada u domen privatne stvari. Ako se supružnici dobro slažu i bez seksualnih odnosa za Ginisovu knjigu, to neće delovati na njihov brak.

Da li je onda seks bitan za brak, koji se na listi poželjnih stvari danas ionako ne kotira previše dobro? Čini se da primat u bračnoj ili vanbračnoj vezi ipak imaju odanost, prijateljstvo i podrška. Međutim, kada nedostatak polne aktivnosti za jednog predstavlja problem, to može biti okidač za prevaru. Posle toga tema seksa preuzima prvo mesto u životu svih učesnika jedne ljubavne afere. Ljubomora radi svoje i dolazite do problema... Opet seks nije na prvom mestu, jer ga zamenjuju osećanja koja će ili uništiti ili ojačati neku vezu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 11. Avg 2025, 19:35:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.053 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.