Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poljubac mladića i devojke ogrnute u srpsku i hrvatsku zastavu izazvao raspravu  (Pročitano 9690 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Citat
Poljubac mladića ogrnutog u srpsku zastavu i devojke u hrvatsku zastavu izazvao je raspravu na internetu, a autor fotografije je napisao da je za mlade u Mostaru to dokaz da nove generacije nisu spremne da nastave s ratom.

Па нове генерације никад никога не би ни мрзеле да им се та мржња не усађује од одраслих.  Smile

Jos si ti mali ako tako mislis.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.152
mob
Samsung GT-S7580
То је све што имаш да кажеш?  Smile

И онда кажу.. нису му довољни одговори.. какви одговори..  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.152
mob
Samsung GT-S7580
Што се тиче коментара на слику, на скоро свим  е-новинама су позитивни.. мање више.. и сви коментари који су позитивни су добро рангирани..

Што значи да смо или у мало бољим односима.. или смо глупи, према некима овде..   Smile

Верујем да су се на фејсу већ напичкарали сви редом због ове слике.. чак и клинци, вако ко ја..
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Бззз :)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 8261
Zastava Париз
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung Galaxy S II
Постоји опција измени, ако ниси знао... Smile
IP sačuvana
social share
Немам потпис, јер ми га Челави увек обрише! Толико!

Edit by chelavi1: i to je potpis, zar ne?
Зар ћеш и то да ми обришеш?!

Edit by chelavi1: Dokle god je potpis uklopljen u pravilnik, necu.  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.152
mob
Samsung GT-S7580
Мало да усмерим дискусију ван мог коментара за који се уватише. Некако је делотворније кад је нов пост. А на питање не добих одговор, бар не онај који ће ме задовољити.  Smile

Хвала заљубишка.  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.152
mob
Samsung 111111
Jaooo kad vidim ovo..Pa onda komentari o ljubavi i miru,lepoti zivota i sloge.
Gomila sranja.
Ja mislim da je zadnjih 100 i vise godina dovoljno da se shvati da Srbi i Hrvati ne idu pod jedan kos.I tu prica staje.
Mi nismo prijatelji,nikad nismo ni bili.Sa Hrvatima nas ne vezuje gotovo nista.Ni vera,ni nacija po najmanje istorija.
Bili smo izgleda zajedno jer smo morali.

Sto se tice odnosa sa njima.Ja sam samo za normalizaciju odnosa.Da ne bude gneva,da ne bude rata,da ne budu varnice svakih sest meseci.Samo NORMALIZACIJA.Nikakvo prijateljstvo nikakva ljubav.
Samo susedski odnosi.
Mi se granicimo i sa Bugarskom i Rumunijom i imamo najbolje moguce odnose.Mozda nisu sjajni , ne pratim ih..ali su primereni.

Sto se tice slike.Ja tu nemam sta da komentarisem,niti da se mesam u odnose dvoje ljudi.
Mozda se vole,mozda ne..Mogu da prave decu i da se uzmu.To je samo njihov odnos.
Kako ce resavati to na dalje,to samo oni znaju.Ja im zelim sve najbolje.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
Jaooo kad vidim ovo..Pa onda komentari o ljubavi i miru,lepoti zivota i sloge.
Gomila sranja.
Ja mislim da je zadnjih 100 i vise godina dovoljno da se shvati da Srbi i Hrvati ne idu pod jedan kos.I tu prica staje.
Mi nismo prijatelji,nikad nismo ni bili.Sa Hrvatima nas ne vezuje gotovo nista.Ni vera,ni nacija po najmanje istorija.
Bili smo izgleda zajedno jer smo morali.

Sto se tice odnosa sa njima.Ja sam samo za normalizaciju odnosa.Da ne bude gneva,da ne bude rata,da ne budu varnice svakih sest meseci.Samo NORMALIZACIJA.Nikakvo prijateljstvo nikakva ljubav.
Samo susedski odnosi.
Mi se granicimo i sa Bugarskom i Rumunijom i imamo najbolje moguce odnose.Mozda nisu sjajni , ne pratim ih..ali su primereni.

Sto se tice slike.Ja tu nemam sta da komentarisem,niti da se mesam u odnose dvoje ljudi.
Mozda se vole,mozda ne..Mogu da prave decu i da se uzmu.To je samo njihov odnos.
Kako ce resavati to na dalje,to samo oni znaju.Ja im zelim sve najbolje.
sa rumunijom imamo stabilno korektne odnose,dok sa bugarima je situacija puno,puno drugačija,skoro kao sa hrvatima.
ako želiš sa nekim da imaš normalan odnos,to podrazumeva sve drugo samo ne,citiraću tebe "...Sa Hrvatima nas ne vezuje gotovo ništa.Ni vera,ni nacija,ni istorija..."Imamo istu veru,hrišćanstvo,istorijski smo toliko upućeni u svakom smislu,da je tvrdnja da nemamo ništa,pa čak ni istoriju zajedničku,gotovo ravna lupetanju.nemamo jedino naciju istu,dok o drugim stvarima smo poprilično slični.htedoh reći,negiranje nekoga ili nečega sa kim želiš da imaš normlane odnose ne vodi ka normalizaciji istih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
Мало да усмерим дискусију ван мог коментара за који се уватише. Некако је делотворније кад је нов пост. А на питање не добих одговор, бар не онај који ће ме задовољити.  Smile

Хвала заљубишка.  Smile
što se zadovoljavanja tiče,pokušaj:
1.desnicom rukom
2.sa devojkom
3.dečkom/ako si gej
4.ili nekim falusoidnim predmetom

a što se tiče pitanja,šta ti nije jasno,pitaj?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.152
mob
Samsung 111111
Citat
dok sa bugarima je situacija puno,puno drugačija,skoro kao sa hrvatima.

 Smile

Decko ja nzm o cemu ti pricas.Pola moje familije ide tamo na more.Probaj da ides kod Ustasa.
Drugo,oni su nam boli noz u ledja..I bodu kad stignu,ali nismo pod nikakvom tenzijom sa njima.
Trece,nemamo nikakvih pretenzija prema njima niti oni ka nama.Niti smo im duzni niti smo im duzni.
Nikad ih nisam voleo niti ih volim , niti su nam oni prijatelji.Pricam samo o nasim trenutnim odnosima,koji su na neki nacin normalni.

Citat
Imamo istu veru,hrišćanstvo,istorijski smo toliko upućeni u svakom smislu,da je tvrdnja da nemamo ništa,pa čak ni istoriju zajedničku,gotovo ravna lupetanju.nemamo jedino naciju istu,dok o drugim stvarima smo poprilično slični.

Istoriju nemam pojima,blage veze nemam.
Ali ono sto znam je da smo mi dva suprotna univerzuma.I kad sam mislio da nemamo zajednicku istoriju nisam sigurno mislio da smo ziveli sa druge strane planete do sad.Normalno je da smo upuceni kad smo ovde od vajkada jedni pored drugih i normalno je da su kojekakve okolnosti uticale i na nas i na njih.
Samo sto nisu uticale indenticno.To je ono o cemu pricam.
Oni fasisti mi sa druge strane.Oni nas ubiju milion i proteraju mi odemo.Oni koriste priliku da nam ga krknu kako stignu.Od priznavanja Kosova do tuzakanja po svetskim sudovima,mi se izvinjavamo i postujemo njihove odluke,oni katolici mi pravoslavci,oni ovo mi ono...i sve se krece oko toga da smo suprotni.
S tim sto ja mislim da su svi od reda govna i to je to  Smile

Citat
negiranje nekoga ili nečega sa kim želiš da imaš normlane odnose ne vodi ka normalizaciji istih.

Pa to nije tacno.
Smirivanjem tenzija,i prekidanje koje kakvih retardiranih zavrzlama..na prosto svedemo sve sto mozemo sa njima na najmanju mogucu meru.Nikakva udruzivanja,nikakva izvinjavanja,nikakve zajednicke akcije,grupe,sportske lige,kulturna desavanja..Prosto zaboraviti ih da postoje,ponasati se prema njima kao i svakom drugom susedu i to je to.Ako tako mozemo sa Bugarima,ne vidim sto ne bi mogli i sa Ustasama.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
SonyEricsson W800i
Meh. 
Realno.
Glupost.
Neka rade sta im je volja i neka to ostane izmedju njih bez nekih pokusaja da uzbude javnost.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.