Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:25:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poljoprivredni faks:za i protiv  (Pročitano 6664 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Thank you,Dulentse,ili bolje receno,kolega  Smile  Smile  Smile

Zorbos,ja tek treba da upisem faks,ali,mogu ti reci sta sam cula u vezi tvog odseka: naime,uskoro ce u svakoj poljoprivrednoj apoteci morati da radi dipl.ing.za zastitu bilja...malo mi je neverovatno da to do sad nije tako bilo,ali sve u svemu,ako ti se dopada takva vrsta posla bice ga dovoljno.

Btw,mislim da je to super smer,ja sam planirala da njega upisem,ali nije ostalo mesta na budzetu,pa sam se preorjentisala na stocarstvo... Pozz...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung sgh-550i
dulentse
s`obzirom da smo kolege ,imam jedno pitanje za tebe .
Sada sam treća godina zaštite bilja pa bi da pitam, kakva je mogućnost da se nađe poso kod nas u pomenutoj struci. Smile Smile Smile

Pa zorbose ne znam sta da ti kazem. Ima raznih iskustava u vezi posla, ali se na kraju svodi na to koliko si "povezan". Pristojan posao -skoro iskljucivo preko veze. Kad kazem pristojan onda mislim na neka zastupnistva, ministarstva, Galenika FF i sl.

Ja pokusavam da nadjem posao u struci vec neko vreme ali bezuspesno. E, sad, moja situacija je takva da vec imam dosta dobro placen posao koji nije u struci pa mogu malo da biram. U BG ima raznih stvari koje mogu da se rade, dok u unutrasnjosti mozes racunati samo na posao u apoteci ili nekom velikom polj. dobru (uglavnom). U NS je pretpostavljam slicno kao u BG.

Koleginica Qqriq rece da ce uskoro apoteke morati da imaju inz. zast. bilja-u stvari po novom zakonu vec moraju da imaju, ali im se jos uvek malo gleda kroz prste, pa recimo ima slucajeva da jedan zastitar pokriva dve apoteke od iste firme. Da se razumemo ni apoteka nije losa sljaka-meni su skoro nudili platu od 30.000+bonus u sezoni, ali kao sto rekoh ja malo biram. Dobra je stvar sto po zakonu moraju imati zastitara, sto znaci da ces biti normalno prijavljen-nema vise rada na crno.

Zorbose s obzirom da ti imas jos min. 2-3 god do diplome sigurno ce se stvari mnogo promeniti do tada, tako da verujem da ce i za posao biti mnogo lakse. Za sad uzivaj u studiranju  a brige oko posla ostavi za kasnije-sve ce to doci na red u svoje vreme  Smile

Nadam se da sam malo pomogao  Smile
IP sačuvana
social share
Sivi soko, sivi soko, sivi soko, ću-ću-ću. Sivi soko, soko sivi, sivi soko, šubi-dubi-du!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Z600
Naravno! ! ! Smile
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Е,Дуленце,од сутра смо званично колеге  Smile
Положила сам пријемни и на буџету сам и идем сутра да се упишем...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson W950
Ja sam 2. godina naq zastiti!!Zajebano bogami,ali je ipak ok.!!Ceo zivot samo priroda!Malo je gadno za posao,ali ko u nasoj zemlji radi u svojoj struci   Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

ko zna zasto je to dobro

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5560
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 bl6c n818gb
da li jos uvek poljoprivredni zovete kembridz ?  Smile
u moje vreme smo ga tako zvali.
« Poslednja izmena: 16. Sep 2006, 11:01:44 od dejdza »
IP sačuvana
social share
Don't take life to seriously, you're not going to survive it anyway
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson W950
Sto kembridz???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

ko zna zasto je to dobro

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5560
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 bl6c n818gb
Sto kembridz???
bem li ga . u svakom slucaju nisam mislio nista lose. posle 2 god sam prekinuo studije bio sam prehrambena tehnologija animalnih proizvoda  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Don't take life to seriously, you're not going to survive it anyway
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung sgh-550i
Е,Дуленце,од сутра смо званично колеге Smile
Положила сам пријемни и на буџету сам и идем сутра да се упишем...

 Smile Smile Smile Smile

Sad samo lagano i bez nervoze. Ako ti se nekad i ucini da nisi za fakultet samo pogledaj kakvi ga ljudi sve zavrsavaju i odmah ce ti se vratiti raspolozenje.  Smile

Puno srece i samo napred!!
« Poslednja izmena: 17. Sep 2006, 21:45:16 od dulentse »
IP sačuvana
social share
Sivi soko, sivi soko, sivi soko, ću-ću-ću. Sivi soko, soko sivi, sivi soko, šubi-dubi-du!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ЧВАРАК је једино тело које се на топлоти скупља!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15954
Zastava Србија,бре
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Dragi prijatelju,
ja sam završio poljo fax u Novom sadu,smer stočarstvo.
U toku studiranja je zaista bilo sjajno,ljudi fenomenalni,zabave na sve strane,ali bilo je i zagrevanja stolice.
Smer nije loš,naprotiv,vrlo zanimljiv i koristan,može se dosta toga primeniti i u praksi.
Ali sa mog stanovišta,sam fax ti je samo odskočna daska,stepen više u nalaženju nekog posla.Obično ljudi sa završenim faxom imaju više otvorenih vrata za zaposlenje u startu,ali to ne mora da znači da će i sigurno ostati na tom radnom mestu.Sve zavisi kako se pokažeš na tom nekom daljem poslu(kakve su ti organizacione sposobnosti,da li znaš neki strani jezik i OBAVEZNO da poznaješ finansijski deo).
A što se tiče samog zaposlenja,koliko sam čuo, ovde u Novom sadu na birou rada se među najviše nezaposlenih sa završenim fakultetom javljaju upravo stočari.Mislim da je razlog i taj što najveći broj završenih fakultetlija traži posao u gradu,a sam posao je vezan za proizvodnju,tj.odgoj,selekciju,ishranu... stoke a tome je,priznaćeš,ipak mesto na selu,tj.van grada.
Ali ako imaš dobar prosek,malo se uvučeš profanima,možda i ostaneš na faxu kao asistent.
U svakom slučaju,na tebi je da odlučiš-

PS.
Izvini ako ti je ovaj moj komentar stigao kasno,tek sada sam video temu
IP sačuvana
social share
Војвођанске паметарије :

1. Без табле сланине и балона воде - ни на таван се не пењи! Шта ако неко извуче мердевине...
2. Од свих војвођана,Сремцима је најгоре - ожењени су Сремицама...
3. Сланина је за све - да је једеш,на рану да је ставиш,у рату пушку да чистиш,на удицу да је метеш...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:25:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.