Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Политичке разлике у мозгу  (Pročitano 9941 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Мењај око себе колико год можеш!

Дај пример другима у буквално свему...

Па и у бацању ђубрета у контејнер или пљувању жваке, плаћању превоза, помагању комшији...

Прво треба да се врате основне људске вредности у Србију... Лако ћемо да је мењамо кад се ми променимо!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Мењај око себе колико год можеш!

Дај пример другима у буквално свему...

Па и у бацању ђубрета у контејнер или пљувању жваке, плаћању превоза, помагању комшији...

Прво треба да се врате основне људске вредности у Србију... Лако ћемо да је мењамо кад се ми променимо!

FGeanor, da li ti imaš glas Gavrila? Da li si proveri da ti iza leđnih lopatica ne izrastaju mala bela krilca? Kad se pogledaš u ogledalo, nemaš neku sjajnu okruglu kapicu koja ti levitira iznad glave? Pa za sve godine koliko imam, a nemam ih tako malko, načisto sam punoletna po svim zakonima i svim državama, dajem primer, od toga da ti sad ne trućam da sam uvek bila odličan đak, pa sve na vreme i fakultet i to, pa specijalizacija... mani me... nikad u životu papirić nisam izbacila kroz prozor automobila, nikada nisam veš sušila na terasi koja je okrenuta ulici, jer mi je to seljački neviđeno, nikad bre nisam, majke mi, pljunula žvaku na pločnik... uvek kažem HVALA i uvek kažem MOLIM (zasluga neviđeno divne učiteljice koja kad bi sad banula u moju sobu, ja bih i sada sa istom tremom, poštovanjem i klecanjem u kolenima - ustala da je pozdravim i kojoj i dan danas čestitam svaku Novu godinu, birajući ćestitku naročito brižljivo i pazeći na rukopis), uvek ustanem da ustupim mesto starijem... i tako godinama...  i godinama pratim kako Srbija posustuje, posrće, više ne klizi... sada se sunovraćuje u provaliju. Pa i ovo, što arčim vreme po forumima... počela sam u beznađu... da vidim, pročitam, jer mi posao ostavlja malo vremena za druženje i ODLEPIM od sreće kada pročitam nešto pametno, pomislim, ma ima nade, naravno da ima nade... ali sve mi se čini da je revolucija sopstvenim primerom jedna utopistička, beskrajno humanistička ideja, ali apsolutno neostvariva na ovim prostrima i u ovim vremenima. Znaš, sećam se, pre neku godinu, ulazim u budimpeštanski metro i bup! pravo na trojicu darkera koji su izbušeni na sve strane, u ustima po deset zihernadli, po obrazima, ušima... u koži, sa nitnama, sede  na klupi pravo od vrata vagona. Uđe nas podosta, ali ja kao žena im nekako najbliža i nije mi u trenutku prijatno što sa TAKVIMA delim prostor, kad odjednom sva trojica ustaju da mi ustupe mesto, ne samo meni, naravno, sedoše još dve žene (devojka, gotovo devojčica i jedna gospođa od oko pedesetak godina). Uhvatila me neka tuga. TO nikada nisam doživela u mom Beogradu. U Novom Sadu već jesam. A da ne pričam o tome da gotovo SVAKO u budimpeštanskim metroima, autobusima... vozeći se ne bulji praznoglavo i apstično naokolo, nego čita neku knjigu, novine, strip, udžbenik... E, to je kampanja koju treba pokrenuti, dok se vozite da ne buljite, majke mi. PRijateljica mi kaže, moj sin (dečko od 13 godina) uopšte neče da čita. Kaže, čim LEGNE i uzme knjigu (čuj, legne!!!) odmah zaspi, a tata (nbjen muž) brani jedinca rečima: Jao, tu je na mene. Ja isto, kako uzmem knjigu i legnem, nekako kao da gubim kiseonik...
Mili moj Feanor, šta dlje reći. Ako je za utehu, barem živimo u zemlji zdravih ljudi. Nenačitanih ali zdravih. Niko ovde ne gubi kiseonik  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Немам крилца и нисам Гаврило... Smile

Јел хоћеш да ти кажем да је решење у тоталној револуцији где би изгинуло хиљаде и хиљаде људи?! Доста њих заслужено али доста и невино?!

Јел хоћеш да ти кажем како нас је мало и како ништа не доприносимо?!

Желиш ли да ти указујем на то да пропадамо сваким даном све више и више?

Е па нећу!
Зато што би то неке нове људе убило у појам и пре него што стигну да се мењају...

Зато ја "глумим" оптимизам и надам се бољем сутра...

Јер, у политику нећу (нисам склон продавању душе) нити ћу да убијам...

Што се тиче "културног" запада:  Сви су они некад били "Србија". Само су казне и озбиљна државна политика довели до овог сада... Све је то друштвена револуција...

Немој да мислиш да смо толико "специјалнији" од њих да ми то можемо својевољно и самоиницијативно...

Поздрав!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Немам крилца и нисам Гаврило... Smile

Јел хоћеш да ти кажем да је решење у тоталној револуцији где би изгинуло хиљаде и хиљаде људи?! Доста њих заслужено али доста и невино?!

Јел хоћеш да ти кажем како нас је мало и како ништа не доприносимо?!

Желиш ли да ти указујем на то да пропадамо сваким даном све више и више?

Е па нећу!
Зато што би то неке нове људе убило у појам и пре него што стигну да се мењају...

Зато ја "глумим" оптимизам и надам се бољем сутра...

Јер, у политику нећу (нисам склон продавању душе) нити ћу да убијам...

Што се тиче "културног" запада:  Сви су они некад били "Србија". Само су казне и озбиљна државна политика довели до овог сада... Све је то друштвена револуција...

Немој да мислиш да смо толико "специјалнији" од њих да ми то можемо својевољно и самоиницијативно...

Поздрав!

Pa... to i ja radim. Vera i optimizam, evo gle  Smile
Mada... ima dana... nema veze što se naoblačilo, kada najiskrenije poverujem da neće večno i da mora da se promeni. Jednostavno, mora...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70
Мењај око себе колико год можеш!

Дај пример другима у буквално свему...

Па и у бацању ђубрета у контејнер или пљувању жваке, плаћању превоза, помагању комшији...

Прво треба да се врате основне људске вредности у Србију... Лако ћемо да је мењамо кад се ми променимо!


Svaka cast!  Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Мењај око себе колико год можеш!

Дај пример другима у буквално свему...

Па и у бацању ђубрета у контејнер или пљувању жваке, плаћању превоза, помагању комшији...

Прво треба да се врате основне људске вредности у Србију... Лако ћемо да је мењамо кад се ми променимо!


Svaka cast!  Smile

Pa ipak, uz najžešću podršku svemu što si napisao... i dalje mislim da bi neko ko bi bio uzor, a bio na čelu ove države, pospešio, probudio, oživeo... prosperitet osnovnih ljudskih vrednosti u Srba...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 416
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Вратиће се, вратиће се...  Smile
kao sto niko nece napisati kako i Prestolonalsednik i Princeza Katarina i ove godine za Bozic spremaju pokloncice i program za 2.800 dece bez roditeljskog staranja, za decu koja su ostala bez roditelja u poslednjim ratovima, za hendikepiranu decu, za napustenu decu... Kada je TAKO NESTO uradio Tadic? Kostunica? Velja? Sto Miskovic ne otvori Delta Siti za tako jednu akciju...

Pa i pokojni Tile je isto ovo radio, ali ne za Božić i Slavu mu nego za svoj rodjendan.
A ni sa srpskim jezikom nije baš najbolje stajao.
Pa vidiš koliko mu je vredelo.
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6230
Ljudska vrednost ljudi na vlasti se sastoji u grabezi. To su kopilad bivsih partizana koji su preko tranzicije vec 20 godina pljackaju Srbiju.
To je i sustina raspada drzave. Nisu mogli partizani da vladaju pod jednom palicom i krenuli dizanjem zastava da po cenu krvi opljackaju sve.
Sad vise nema, a i veoma su blizu da im se oduzme zapadna cucla. Na rusku nece ni Toma, jer zna da bi dudlao Putinovu kozuru.
Video je metiljavog kako je ispusio. Zapad je jos bio za dogovor dok Rusi nisu stali iza nas. Sad ce proci i na zapadu proglasenje Kosova za nezavisnu drzavu.
Cim Rusi stanu iza nekoga, taj nije cist.
Ali u samom drutvu se osecaju promene. Mladi ljudi su daleko odgovorniji za svoj zivot od partizanske kopiladi na vlasti.
E sad je problem napraviti svoje gnezdo, svoju drzavu gde svako da zivi dobro. A ne da se ide negde u nedodjiju.
Misli da ce konacno zapad da resi sve, kad oduzme cuclu akrepima. Jesce akrepi zapadna g*vna za par evra.Budite sigurni.
« Poslednja izmena: 04. Dec 2007, 18:44:04 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 548
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudska vrednost,cuclu akrepima,bivsi partizani,grabez,plackaju Srbiju,mladi ljudi su daleko odgovorniji,dudlao Putinovu kozuru,jesce akrepi zapadna g*vna za par evra,zapad je jos bio za dogovor,Rusi nisu stali iza nas,cim Rusi stanu iza nekog taj nije cist,na zapadu proglasenje Kosova za nezavisnu drzavu,Budite sigurni,ljudska vrednost,video je metiljavog kako je ispusio,mladi ljudi su daleko odgovorniji,jesce akrepi zapadna g*vna za par evra ali u samom drustvu se osecaju promene.

Skorpion ali ova tema se ne zove Prekidi u mozgu,vec Politicke razlike u mozgu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ljudska vrednost,cuclu akrepima,bivsi partizani,grabez,plackaju Srbiju,mladi ljudi su daleko odgovorniji,dudlao Putinovu kozuru,jesce akrepi zapadna g*vna za par evra,zapad je jos bio za dogovor,Rusi nisu stali iza nas,cim Rusi stanu iza nekog taj nije cist,na zapadu proglasenje Kosova za nezavisnu drzavu,Budite sigurni,ljudska vrednost,video je metiljavog kako je ispusio,mladi ljudi su daleko odgovorniji,jesce akrepi zapadna g*vna za par evra ali u samom drustvu se osecaju promene.

Skorpion ali ova tema se ne zove Prekidi u mozgu,vec Politicke razlike u mozgu. Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.