Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policija u borbi sa 200 uličnih trkača  (Pročitano 9218 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress

@hupajupa
ja se o svom autu brinem, redovno ga servisiram, čuvam, mazim i pazim..
ne uzimam tebe za primjer,da je vise takvih kao ti.s druge strane,ljudi ocito il bece da shvate il ne zele da shvate da od yuga i tih govana nema "sportskog" auta.sportsku notu ne cine samo felga i naljepnica na zadnjoj sajbi.mnogi od njih nisu ni culi za sportski ovjes,a pricaju o kojekakvim trkama i tim fazonima.i sta se onda desava,junak sa golfom gti-om,remusom i celavim gumama u svom "zaru sportiste" kupi neduzne ljude.on je velikan jer je u krivinu usao 90 km/h,kakva covjece nauka :evil:djecurlija koja sa dobijenom dozvolom,noseni kompijuterskim igricama idu kao kamikaze...
jednostavno zelim da kazem da je potrebno puno odricanja,materijalnog,umnog da bi mogao napraviti od postojecece trulje neki racer car.opet,takvim autima nije mjesto u gradskim vrelama,nasenjenim mjestima.i ja sam pobornik takvih auta,volim i ja da stiscem desnu pedalu,ali na mjestu koje je adekvatno takvoj voznji.
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ma oni sada vide 3 auta šta se trkaju po cesti i odmah oni to povezuju sa 200 ostalih vozača..pa nisu normalni.. a ovo okupljanje je bilo pred mjesec dana.. očito je da se ovaj wikend nije dogodilo ništa zanimljivo u HR pa moraju novine o nečemu pisati!!a to da su panduri napravili blokadu na autocesti nije normalno, pa mogla je policija izazvati lančani sudar..
evo slike koje sam ja slikao te večeri dok sam čekao u koloni:



Edit:
@hupajupa
pa i ja znam ponekad svog GT-a stiskati blizu 200km/h ali naravno di uvjeti na cesti to dozvoljavaju..po gradu nikada..ako je sklisko ili ako pada kiša niti to ne radim.ili ako je cesta puna rupa...koliko puta je mene neko preticao jer sam vozio koliko je dozvoljeno ili je bila loša cesta..ma ne sekiram se ja..ponekad stisnem gas do daske i to vam je to..
ali istina je ta da na cesti ima mnogo manijaka, pa i mnogo njih koji nemaju veze ni sa tuningom ko ni sa ovim okupljanjima.. bilo bi bolje da se novine pozabave drugim stvarima koji su mnogo važniji od ovih.. jer ovo su novine totalno napuhali..
« Poslednja izmena: 26. Feb 2007, 17:18:53 od tojo909 »
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia the best
tojo neke devojke vole prestupnike  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Nokia N95 8gb
hahaha postade ti poznat Smile
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1580
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia N73
Moj savet za ove stvari (posto sam i ja strastven vozec i jlubitelj sportskih automobila) je oduvek bio:
ako imas dobru i pre svega sigurnu masinu,onda je teraj i malo zesce, ali ako vozis neki krsh onda si nista do ljakse brate...
Ako nemas masinu - ni ne teraj je da radi ono sto ne moze i ono sto ti ugrozava zivot.
Ja sam licno vozac VW passat ('92) i sa ovim nikada ne bih zamisljao da sam DK ili nesto tako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Moj savet za ove stvari (posto sam i ja strastven vozec i jlubitelj sportskih automobila) je oduvek bio:
ako imas dobru i pre svega sigurnu masinu,onda je teraj i malo zesce, ali ako vozis neki krsh onda si nista do ljakse brate...
Ako nemas masinu - ni ne teraj je da radi ono sto ne moze i ono sto ti ugrozava zivot.
Ja sam licno vozac VW passat ('92) i sa ovim nikada ne bih zamisljao da sam DK ili nesto tako...

Ne razumem voziti po gradu 180kmh i brze? Ako Vam se ubija idite u Irak ili skocite sa solitera. Zasto i druge vucete u smrt?
Da ste toliko strastveni vozaci, bili bi u nekom od nacionalnih sampionata.
Ovako, sta reci, samo gomila iskompleksiranih tipova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ajme pa vi ste svi ovaj članak krivo shvatili!!! nas ovom okupljanju je bilo preko 150 auta, čak se i ovo okupljanje prijavilo policiji.. htio sam reči da zbog pojedinaca koje nemaju veze sa okupljanjima a nisu ni bili tamo je policija svih ostalih stjerala u kut te zapisala a novine o tome pišu na potpuno krivi način..

kao prvo: je ovo okupljanje bilo pred mjesec dana, tu se vidi kako novine nemaju o čemu pisati pa moraju o nečemu
kao drugo: mi smo svi bili parkirani te se upoznavali i pričali, pregledavali aute i družili.
kao treče: krenuli smo nazad prema Rijeci po autoputu brzinom kojom je to dozvoljeno, a odjednom iz daleka se vide plava svijetla i policija postavila blokadu,pa svih zapisali. zapisali oni i mene a ja ne razumijem šta sam ja to napravio??a nije baš ni preporučljivo na autocesti postaviti blokadu di je vožnja ograničena na 130km/h, pa mogla je policija izazvati lančani sudar

zbog pojedinaca koje nemaju veze ni sa tuningom ni sa okupljanjima smo sada svi mi drugi krivi, pa šta smo mi to napravili?? pa daj neka panduri love ovog šta je vozio 183km/h, a ne stavljati sliku mog auta u novinama koj ništa nije napravio več bio parkiran..želim reći kako su novine bolesne i previše filozofiraju.. na našim cestama ima mnogo manijaka koje nemaju veze sa okupljanjima, i šta sada čim neko vozi brže onda su odmah svi streetraceri??
ako je kazneno djelo družiti se na javnom parkiralištu onda ja više neznam u čemu je riječ ovdje..
istina da ja ponekad volim stisnut gas do daske no na cestama van grada i di su ceste predviđene za velike brzine..no to nema veze sa "uličnim" trkačima..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5237
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 6680
tojo znas kako se kaze: nije lopov onaj ko krade, vec onaj koga uhvate

ponavljam ti ko ih je*e
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
ma pusti ih druže, sve sami provokatori   Smile
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1580
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia N73
Ma niko ne krivi tebe... Samo se malo komentarise  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.