Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policija patrolira ulicama Begeča zbog šest maloletnika koji terorišu meštane  (Pročitano 2951 puta)
18. Mar 2017, 00:53:05
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Policija patrolira ulicama Begeča zbog šest maloletnika koji terorišu meštane


Policija pojačano patrolira ulicama Begeča i tako će biti i u narednih mesec dana.


Razlog je taj što u ovom naselju nema kuće i lokala koji nisu opljačkani u poslednje tri godine, a stanje je sve gore. Meštani Begeča ne prijavljuju svaku krađu i provalu, pa se i ne zna koliko ih je tačno bilo. To ne rade iz više razloga, a jedan od njih je i nepoverenje u organe reda, odnosno smatraju da oni neće uraditi svoj posao kako treba.
 
Kako za 021 kaže predsednik Mesne zajednice "Begeč" Đuro Tojagić, uglavnom se radi o istim počiniocima, među kojim je i šest maloletnika. Upravo zbog toga što se to iznova i iznova ponavlja i što su u pitanju uvek iste osobe, meštani su juče imali drugi sastanak sa predstavnicima policije i tužilaštva.
 
"Nema kuće niti lokala u Begeču koji nisu opljačkani. Pre dve nedelje, dok smo imali prvi sastanak sa policijom u vezi sa krađama, opljačkana je jedna radnja. Građani su ogorčeni jer se iz toga vidi koliko te maloletnike baš briga šta se o njima priča", kaže Tojagić za naš portal.
 
Navodi primer lokalne prodavnice koja je među "stalnim metama". Prema njegovim rečima, vlasnica prodavnice je očajna, jer ne zna kako da izađe na kraj sa lopovima, a pazar i robu koju joj ukradu niko joj neće nadoknaditi. Uvek su u pitanju isti ljudi, sve se zna, a opet, oni se konstantno vraćaju i ponavljaju dela. Policija je od nje tražila da bude strpljiva.
 
Tojagić dodaje da će za mesec dana tražiti zvaničan izveštaj kako bi se videlo šta su policija i tužilaštvo konkretno uradili.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Kako se u Americi rešavaju ovakvi problemi.

Potrebno:

Par organizovanih ljudi
1 sačmara
1 osmatrač ispred kuće
Par krpa i ubrusa
Par kesa za đubre



Problem rešen za dva dana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
На Дорћолу овако  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Uhapšen jedan od maloletnika koji terorišu meštane Begeča


Novosadska policija uhapsila je maloletnog Begečanina M.C, uhvaćenog u teškoj krađi.

 Reč je o članu grupe koja godinama teroriše meštane Begeča, a koju čini šestorica momaka iz tog mesta, o kojima je 021.rs ranije pisao.
 
Ovaj sedamnaestogodišnjak zatečen je u provali prodavnice u Begeču, nakon čega je doveden na saslušanje nadležnom sudiji.
 
Posle saslušanja, određen mu je  pritvor, u trajanju do 30 dana. 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
mob
Samsung GT-S7580
Ја мислим да су мигранти криви.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
Citat
Meštani Begeča ne prijavljuju svaku krađu i provalu, pa se i ne zna koliko ih je tačno bilo. To ne rade iz više razloga, a jedan od njih je i nepoverenje u organe reda, odnosno smatraju da oni neće uraditi svoj posao kako treba.

ne prijavljuju kradje a hoce da  vast  pohvata lopove  Smile
« Poslednja izmena: 21. Mar 2017, 15:24:49 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
mob
Sony 
555-333 Teša Tešanović dežurni  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Ја мислим да су мигранти криви.

  Mislim da su krivi Srbi koji nemaju svoj identite. Smile

  Šalu na stranu, nije im lako.

  Pre desetak godina seljaci iz sela u mojoj okolini su se organizovali i stražarili da bi uhvatili lopove. Pre toga su zvali pandure koje je bolelo uvo. Stražar je primetio lopove i zvao ostale koji su probali da ih uhvate. Imali su lovačke puške i u toj akciji lopuža je platila glavom. Niko nije hteo tu da ubije, ubistvo se desilp greškom. Čova je u mraku pucao u zemlju ciljajući u noge. Nije mogao da zna da je ubijeni posle Stoj pucaću zalegao.

  U mom gradu nema kuće koju nisu obišli lopove. Moj kraj je miran ali zato okolo ćorišu. Panduri ako i izađu na uviđaj ne preduzimaju ništa iako postoje snimci sa kamera i svedoci. Ono malo njih što uhapse brzo puštaju jer šteta nije velika.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Kako se u Americi rešavaju ovakvi problemi.

Potrebno:

Par organizovanih ljudi
1 sačmara
1 osmatrač ispred kuće
Par krpa i ubrusa
Par kesa za đubre



Problem rešen za dva dana.
Potpisujem
Ovde bi ih bre upucali iz mesta.  Udjes mi u dvoriste, i ja se osecam ugrozen, dobijas dva metka u grudi i jedan u glavu, i to ako sam milostiv i cicija za municju. Sto da trosim 3 dolara na neku budalu. Druga opcija, moja omiljena, uzmem Katanu i odrubim glavu. I dovidjenja.

Takav zakon Srbiji treba, a ne da svaka budala pravi sranje, A to maloletnicko ponasnje, ides u zatvore za velike pa ces da dirincis ko na Golom Otoku.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.