Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:45:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: polaganje voznje...  (Pročitano 13832 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC Wildfire S
Bio neki dobar pandur, sa brkovima, nije mi nista rekao Smile

Ma ne mogu da zaspim pre 3, jbg, pao sam na vozni, zajebao me biciklista, 'teo da me zgazi pa sam morao malo levo da ga ne bi udario i zgazim liniju na raskrsnici i padnem, a sve sam ostalo perfektno uradio.  Smile

Nije problem sto sam pao, ajde opet cu da polazem, ipak je ovo bio prvi put, al bre nema sanse da ustanem opet onako rano i da ceo dan provedem tamo. Smile
Sledeci put ako mi to uradi ima da mu izadjem i da ga bijem Smile   Smile

Jbg...

Ali nije strasno. Vazno je da si ti polozio testove jer tu zavisi sve od tebe a kod voznje zavisi... pa recimo 70% tvoje umece a 30% sreca
Tvoje je samo da vozis kako treba a na tu srecu ne moze niko da utice i menja
Ja sam imao srecu da je bio los dan, a da je bio dobar ili bolje reci vedar... tu su kuchici machici roleri biciklisti deca penzioneri... ma svi zivi!
Svi oni prosto vape za tim da ih spucash branikom.  : Smile  Smile 
Inache sam polozio iz drugog, prvi put bila neka budala od pandura, od nas 9 kandidata sve nas oborio.  Smiley 1 kreten...
---
Vishe srece sledeci put!  Smile

IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Hvala Smile

Bilo je hladno jutros na poligonu, al kad smo krenuli nazad ka skoli, krenuo neki pljusak da pada i trajao nekih dobrih 2 sata, i samo sto je prestao da pada, krene sunce u najvace, ja krenem da vozim, a ono guzva. Smile

Drugi po redu sam vozio u gradu i onaj brkati pandur i komisija mi rekose da sam odlicno vozio ali nisam polozio jer sam zgazio onu liniju (jbg, morao sam zbog bicikliste, izleteo mi na sred trake pa sam malo levo otiso da ne bi njega udario i zgazim liniju) i zato sto me opomenuo da ubacim u trecu dok smo isli na malo nizbrdo a na nekih 20-30 metara je bila neka rupcaga pa nisam bas hteo da je preletim.
Prva je bila neka mnogo lepa devojka koja je naravno polozila iz drugog puta, a da vidis tek kako vozi  Smile Smile Smile

Na poligonu sam ja vozio pre nje i na kraju sam digo rucnu, a ona nije mogla da je spusti  Smile
Posle toga je vozila mene i instruktora od poligona do skole. Smile
Dobro je sto mi je vrat ostao citav Smile

A za ove ostale (bilo nas 5 ukupno, vecinom zenske Smile ) ne znam sta je bilo, iznervirao sam se toliko da sam odma otiso kuci.
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat: autobus link=topic=271601.   msg4109559#msg4109559 date=1191667490
poz.    .    .    .   

da li neko mozhda ima testove za polaganje vozhne ili link za skidanje istih.    .    .    ?

hvala unapred.   



rapidshare.  com/files/116091088/Driver.  rar

Link za download sa RS - 47600 KB

Nadam se da će mnogima da bude od pomoći
nije...lik je lepo linkovao

http://rapidshare.com/files/116091088/Driver.rar

znaci,ko treba da polaze,slobodno bez razmisljanja  Smile
i ja sam ucio iz tog programa,naucio sam ih napamet,a kad sam polagao te testove pitanja su bila potpuno ista
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC Wildfire S
@kope

Je li prijatelju kad imas sledece polaganje?  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
U Ponedeljak.
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Da li neko zna gde mogu da skinem one original testove za polaganje voznje, ili ako ih neko ima na cd-u da li bi bio ljubazan da mi posalje na mail?
Hvala unapred

P.    S.     Imam test od 18 mb, plavo je kad se otvori, MLM-ov valjda, ali cula sam da postoje i neki zvanicni.     Isto tako nasla sam na nekom sajtu knjigu koja je jako lepo uradjena ali link vise ne radi, ovo su slike iz te knjige pa ako neko i to ima, stvarno bih bila zahvalna  :D
hxxp:|| img2.   imagetitan.   com/img.   php?image=1_9990.   jpg
hxxp:|| imagetitan.   com/img.   php?image=1_10965.   jpg

Ne razumem zasto ne mogu da ostavim normalno adresu slika, ja ukucam hxxp:||  a izadje ovo sto je izaslo :?
« Poslednja izmena: 24. Avg 2008, 21:52:50 od munchy86 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ponasam se bahato jer dolazim iz huda

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 374
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w200i
taj test MLM-ov nije bas pouzdan, ima gresaka. Ortak je ucio iz njih i 2 puta pao zato sto su tamo odgovori bili pogresni
Ja sam ucio iz onih na papiru i polozio iz prve, a nisam cak ni sve prtesao. A na jednom papiru sam izvukao one gluposti duzina farova i slicno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


P.F.C. - Grobari Jug

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2323
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung S5600
taj test MLM-ov nije bas pouzdan, ima gresaka. Ortak je ucio iz njih i 2 puta pao zato sto su tamo odgovori bili pogresni
Ja sam ucio iz onih na papiru i polozio iz prve, a nisam cak ni sve prtesao. A na jednom papiru sam izvukao one gluposti duzina farova i slicno.

ja sam ucio iz mlm testova i danas polagao i imao 69 bodova,i taj jedan bod slucajno sam promasio odgovor....
u tom testu jedino zadnja dva imaju gresku i to jedna raskrsnica u 19 testu,a u 20 pesak koga nema na slici i pitanje vezano za pesake
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


svedok stvaranja istorije BRE

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 726
Zastava novi sad
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
SonyEricsson tamo neki
Da li neko zna gde mogu da skinem one original testove za polaganje voznje, ili ako ih neko ima na cd-u da li bi bio ljubazan da mi posalje na mail?
Hvala unapred

P.    S.     Imam test od 18 mb, plavo je kad se otvori, MLM-ov valjda, ali cula sam da postoje i neki zvanicni.     Isto tako nasla sam na nekom sajtu knjigu koja je jako lepo uradjena ali link vise ne radi, ovo su slike iz te knjige pa ako neko i to ima, stvarno bih bila zahvalna  :D
hxxp:|| img2.   imagetitan.   com/img.   php?image=1_9990.   jpg
hxxp:|| imagetitan.   com/img.   php?image=1_10965.   jpg

Ne razumem zasto ne mogu da ostavim normalno adresu slika, ja ukucam hxxp:||  a izadje ovo sto je izaslo :?

Zato Genije, što ide http: a ne hxxP:
IP sačuvana
social share
Neki veliki dr, mr... Dobro ja nesam ništa radio, ja sam učio škole neke...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1739
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Dao sve iz prve. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:45:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.