Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:38:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pola Hrvata hvali ustaše!  (Pročitano 15341 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
U prošlom stoljeću vi ste imali svoju državu od 1918-1941 i od 1945-1991.Punih 73 godine vaša vojska,žandari ili milicija nas je maltretirala,zatvarala i ubijala.Mi smo imali državu jedva 10 godina.Vi ste i brojniji narod od nas pa zaključi ko je koga ubijao i progonija.Glavni nam je grad bija bBeograd 73 godine,a da je vama to bija Zagreb šta bi govorili.Srpski nam je kralj bio na čelu 23 godine.Šta bi rekao da je obrnuto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Are you talking to me?

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 111
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung 
Pa bio je Tito Hrvat, pa šta ja smatram da smo svi isto prosli i Hrvatska je bila razvijena ako ne i razvijenija od Srbije u momentu raspada Sfrj. Znam da su i ovde komunisti proganjali ubijali i maltretirali ali ne krivim Hrvate zbog toga to je bilo takvo vreme. Pa i medju Hrvatima ima prvoboraca i vi ste imali komuniste medju vama i Hrvati su bili i milicajci i oficiri JNA zar ne? Treba biti korektan prema sebi samome. Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Biće bolje posle rata.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pišeš pristojno i to poštivam ali ima nekih pojašnjenja.Tito je bio poluhrvat ali se nikad nije ncionalno izjašnjavao.Hrvatska je i ušla u SFRJ razvijenija jer je bila dio Austro-ugarske.Razvili smo turizam i brodogradnju,a više od pola vojne industrije bilo je ne slučsjno u Srbiji.Pola milicije u Hrvatskoj bili su Srbi a u vojsci je taj omjer bio još nepovoljniji za Hrvate,Kad sam bija u JNA svi su mi časnici bili Srbi, a jezik u JNA je bija naravno srpski.Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia E
Pišeš pristojno i to poštivam ali ima nekih pojašnjenja.Tito je bio poluhrvat ali se nikad nije ncionalno izjašnjavao.Hrvatska je i ušla u SFRJ razvijenija jer je bila dio Austro-ugarske.Razvili smo turizam i brodogradnju,a više od pola vojne industrije bilo je ne slučsjno u Srbiji.Pola milicije u Hrvatskoj bili su Srbi a u vojsci je taj omjer bio još nepovoljniji za Hrvate,Kad sam bija u JNA svi su mi časnici bili Srbi, a jezik u JNA je bija naravno srpski.Pozdrav
Hajde da vidimo broj srba u JNA u broj hrvata u JNA, hajde da vidimo, iako se ne varam i danas dodje 2 Srbina na 1 hrvata i zatso se ti cudis onda tim da kazem logicnim stvarima pa ima vas duplo manje od nas Smile
U prošlom stoljeću vi ste imali svoju državu od 1918-1941 i od 1945-1991.Punih 73 godine vaša vojska,žandari ili milicija nas je maltretirala,zatvarala i ubijala.Mi smo imali državu jedva 10 godina.Vi ste i brojniji narod od nas pa zaključi ko je koga ubijao i progonija.Glavni nam je grad bija bBeograd 73 godine,a da je vama to bija Zagreb šta bi govorili.Srpski nam je kralj bio na čelu 23 godine.Šta bi rekao da je obrnuto.
cekaj bre malo gde ode ti Smile ispade kao da ste ziveli pod okupacijom Srbije i to u SFRJ a generalni direktor SFRJ bio Tito inace hrvat Smile ti stvarno moras debelo da prekonrolises sta odvaljujes da te opet ne stavim u potpis Smile
a o nacinu ophodjenja nas prema vama ti opsisujes da ste po nasom "okupacijom" prosli kao poljaci od nemaca posle 40-e Smile sa sve konc logorima mucenjima deportacijama utamnjicenjima holokaustom i jos sa primesama staljinistickog razracunavanja sa politickim neistomisljenicima! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia N70
U prošlom stoljeću vi ste imali svoju državu od 1918-1941 i od 1945-1991.Punih 73 godine vaša vojska,žandari ili milicija nas je maltretirala,zatvarala i ubijala.Mi smo imali državu jedva 10 godina.Vi ste i brojniji narod od nas pa zaključi ko je koga ubijao i progonija.Glavni nam je grad bija bBeograd 73 godine,a da je vama to bija Zagreb šta bi govorili.Srpski nam je kralj bio na čelu 23 godine.Šta bi rekao da je obrnuto.

U WWII ste bili na strani okupatora,i iz te price ste 1945. izasli cisti kao suza...Zahvaljujuci vasem Brozu...A Jasenovac je cinjenica,ma koliko se trudio da je umanjis...
A ovo ostalo,stavrno ne zelim ni da komentarisem...
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
Vi ste i brojniji narod od nas pa zaključi ko je koga ubijao i progonija.Glavni nam je grad bija bBeograd 73 godine,a da je vama to bija Zagreb šta bi govorili.Srpski nam je kralj bio na čelu 23 godine.Šta bi rekao da je obrnuto.

Nije nikako moglo biti obrnuto. Vi tada niste ni imali drzavu. Srpska vojska je 1918. dosla do Ljubljane i samo zahvaljujuci nasem kralju vi ste dobili drzavu.
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
hoćete reći da Srbi nisu surađivali s okupatorom.Šta su radili Nedić i ljotić, a o četničkoj suradnji ne treba ni govoriti.Surađivali su otvoreno i sa Nijemcimaa i Talijanima.Razlika mene i vas je što je priznajem i Jasenovac,i zločine ustaša i njihovu suradnju s Nijemcima a vi sve svoje pravdate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tecite suze moje, reče policajac.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5313
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Motorola Fire X311
Citat
hoćete reći da Srbi nisu surađivali s okupatorom.
ti ubistvo preko 700 000 ljudi zoves prinudna saradnja sa okupatorom  Smile pametno nema sta  Smile gdje li je hitler posavio taj zahtjev promace mi  Smile
IP sačuvana
social share

Years later, in another place,
he steps out of the dark and speaks to me.
He whispers: 'I'll tell you the ultimate secret of magic.
Any cunt could do it.
'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
 Bilo kako bilo ja se ne bi osećao prijatno na letovanju u Hrvatskoj.
U Bgd-u im ne fali dlaka s'glave a kad vide BG tablice olupaju kola.Ko je ovde zaostao i ko je na najprizemnijem nivou o kome sam slušao ovih dana?
Šta je bilo sad,čovek posle jebenih deset godina nemože da udje u Hrvatsku a da ne strepi od linča?
PIH!!!
  Ljut sam ko guja  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia N70
Bilo kako bilo ja se ne bi osećao prijatno na letovanju u Hrvatskoj.
 U Bgd-u im ne fali dlaka s'glave a kad vide BG tablice olupaju kola.Ko je ovde zaostao i ko je na najprizemnijem nivou o kome sam slušao ovih dana?
 Šta je bilo sad,čovek posle jebenih deset godina nemože da udje u Hrvatsku a da ne strepi od linča?
 PIH!!!
  Ljut sam ko guja  Smile Smile Smile

Jbg,brate,besni su,izvrsili smo opasnu agresiju na njih... Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:38:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.