Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:00:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pokrivanje zene u Bibliji  (Pročitano 7260 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S7
@Ibn-Bin-Zarkavi

Pre nego sto ponovo pocnes da mlatis po Bibliji, evo malo surove istine :

Krvave Metode "najcistije" vjere = islama

Na ovaj forum se ne mogu registrovati "nevjernici" - ovaj sajt mu stoji u potpisu...


I da, na kraju, tvoje nepresusno znanje potice odavde . Eto, dao sam ti domaci zadatak, trazi neki drugi sajt, pa ono magicno copy-paste ...





Na delu ...bravo  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
@herros

Izgleda me je stvarno poslusao. Sada trazi nova "saznanja"....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S7
 Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 131
Zastava Mostar, Islamska drzava BiH
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N90
Svaki dan trazi nova saznanja i nece da se raspravlja sa ljudima koji kad pricaju nemaju nikakav dokaz za svoju pricu pa eto neka koriste i copy-paste, sto se tice izvora, usporedi tekstove koje sam pisao i ni jedan nema na www.studio-din.com, iako ne poricem da ima korisnih tekstova za tebe, znaci LAZES!
sto se tice foruma islammostar.com mozes da se regstrujes opet LAZES!

Kad odgovorite na postavljene teze, svojim protu tezama doci cu da vam objasnim sta vam nebude jasno, a do tada pisi sta hoces, da, ja cu da saznajem, a tebe neka ovde!
IP sačuvana
social share
“Oni zele da ustima svojim utrnu Allahovo svjetlo, a Allah zeli vidljivim uciniti svjetlo Svoje, makar ne bilo po volji nevjernicima”. /At-Tawba; 32/
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Pogledaj malo ovo

Poznato ti? Da te podsetim, tema sekularizam....Da li sam i dalje lazov? Sto ti nick nije copy-paste? A da, vec je zauzet, probaj nesto originalnije....

Objasni lazovu tj. meni:

Sta je ovo

Zbog cega je to korisno i cemu sluzi?
« Poslednja izmena: 20. Mar 2006, 04:53:55 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K508i
Covek je verovatno hteo da pokaze slicnosti izmedju Islama i Hriscanstva a vi ga odmah ispljuvaste, i govorite o stvarima koje nemaju veze sa religijom. Obrezivanje zena nema veze sa Islamom vec sa kulturom te zemlje u kojoj se praktikuje.

by the way Ja sam novi clan Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kada citas bibliju citaj je sa razumevanjem.A ne da izvlacis iz konteksta sta tebi odgovara i izvrces pravoslavlje.Ustvari,ne citaj je mozda se i preobratis kada shvatis koliko si gresan..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K508i
Kada citas bibliju citaj je sa razumevanjem.A ne da izvlacis iz konteksta sta tebi odgovara i izvrces pravoslavlje.Ustvari,ne citaj je mozda se i preobratis kada shvatis koliko si gresan..

A izvini kako on to izvrce pravoslavlje? Smile
Biblija je za sve ljude poruka da veruju u jednog Boga, ne secam se da je Isus govorio o Pravoslavlju posebno.
Ti kad si toliko pametna, trebalo bi da znas da i je i Muslimanima Biblija Sveta knjiga,i da je i oni citaju.Zamisli! Razlika je u tome sto oni veruju da je Biblija sa vremenom izmenjena,, i da je Qur'an kao poslednja Sveta knjiga stigla od Boga i nije se menjala 1500 godina.Uglavnom religiozni Muslimani uce Arapski jezik ne bi li je bolje razumeli,ukoliko nisu iz Arapskih zemalja.

Ja razumem da posle Turaka i rata u Bosni emocije su malo pomesane,ali i mediji daju pogresnu sliku o Muslimanima,nesto u sta mi bezrezervno verujemo a kad pricaju o nama Srbima onda su ti isti mediji lazovi i zapadna propaganda.Mucnite malo glavom.Sami znate sta su nam mediji napravili za vreme rata. I dan danas ja u stranoj zemlji moram da odgovaram na pitanja "Sta mislis o Milosevicu i ratovima na Balkanu?". I dan danas ja slusam kako smo mi "Koljaci sa Balkana, neobrazovani varvari..." itd.

Da smo malo pametniji ne bi dozvolili zapadnjacima da naprave toliki razdor izmedju nas i Bosanskih Muslimana. Da smo malo bolje obavesteni videli bi da ima mnogo slicnosti i tolerancije izmedju Islama i Pravoslavlja, nego Islama i Rimokatolicizma. Ili Islama i Judaizma.
Otvorite um, nismo mi Srbi samo Bogom dani i mi znamo najbolje, a toliko godina smo ziveli pod komunizmom a sad je moderno da se slave nase slave.
Tuzno je to sto mnogi od nas toliko malo znaju o sopstvenoj veri, a usudjuju se da pljuju po tudjoj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@sanja fi,

vidi se da si novopeceni clan bureka.
zelim ti dobrodoslicu,naravno.

da bi shvatila o cemu govorimo,prije nego sto se ogrnes plastom "kosmopolitizma",
obrati paznju na postove doticnog gospodina,pa ces onda i razumijeti zasto vecina ovdje ima takav stav prema doticnom.

uostalom,vidjeces ako ostanes ovdje,da su burek ljudi najtolerantnija ekipa koju sam imala prilike sresti.
i ne samo to,vecina i jako pametnih sagovornika.
nemoj da mislis da nisu u stanju ocijeniti ko je potencijalno dobar sagovornik.

pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K508i
@sesiric Hvala na dobrodoslici. Smile

Nisam imala prilike da procitam sve postove doticnog gospodina,ali sam ovu temu procitala od pocetka i nije mi bilo jasno cemu toliko pljuvanje u startu.Inace sam htela da iznesem svoje misljenje o temi, jer mogu reci da poznajem oblast.

Anyway, hvala jos jednom.Forum je nekako ogroman. Smile Tesko mi da se snadjem..al' to valjda dok se ne naviknem.Pozdrav svima.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:00:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.