2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: poker texas holdem ljubitelji  (Pročitano 1645 puta)
15. Sep 2007, 10:00:13
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Osnovana su prva udruzenja ljubitelja texas holdema u Beogradu i Nisu, gde clanovi udruzenja imaju uslove za igru kao na pravim turnirima, stolovi i zetoni su na amaterskom nivou ali je pristojno za dobru igru! Clanovima udruzenja je omoguceno da zakazuju igru kada im odgovara i da salju poruke drugim clanovima o organizovanim turnirima.
Sinoc sam igrao(ako se to moze nazvati igrom)turnir u klubu u Beogradu, 2000 je bilo za nagradni fond a 350 za organizaciju. Pocinjalo se sa 4000 cipova a sb i bb su bili 20/40 i rasli na 20 minuta.
Ja sam puko u prvoj ruci! Imao sam 5p i 7p, do flopa su svi samo platili bb, a na flopu 3p 5k 8p tri igraca pre mene podizu i ja sam trebao da dam 3500 zetona da vidim turn pa sam resio da stavim sve cipove, a i ostala tri igraca su ispratila podizanje! Cetvrta i peta karta su bile Kh i Jt pa je odneo tip sa dve osmice u ruci a ja otisao da     pijem pice!


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora zoki82 (Vreme: 15. Sep 2007, 10:09:03)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 639
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ima nas dosta koji igramo na raznim sajtovima online Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
ima vas ima..... Smile

meni nekako nimalo ne lezi ta igra..... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
ja sam igrao online ali dozivljaj igranja za pravim stolom je nadmasio moja ocekivanja, tu ne mora covek da tipka po chatu vec moze da porazgovara sa zivim ljudima a kada osvoji prvi turnir,  e to je tek osecaj, adrenalin rastura! 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
 :D Bio sam u klubu ROYAL, sve je uradjeno na profesionalnom nivou -imaju profi krupije-e - stolovi su pravi , a stolice udobne kao u casinu - zetoni su OK.  Atmosfera u klubu je opustena i uslovi za igru su prihvatljivi - igraci za stolom se dogovaraju o visini uloga (za turnirske partije), a sto se tice rake igre i ona je OK.  Vidimo se tamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
ako nekom trebaju cipovi 500 komada neka se javi... 063 8447 152 goran - Novi Sad
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.