Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pojam i definicija SmartPhone aparata!  (Pročitano 14152 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Apple iPhone
Nije promasio temu.....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 4
Dobro, pogodio je temu, izvinjavam se  Smile
« Poslednja izmena: 13. Feb 2008, 23:53:09 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC 
matrix777,

Tema nije promasena, bar s moje strane. Slazem se a nisam ni rekao da nema dosta ovih uredaja sa qwerty tipkovnicom. Ima ih ali pogledaj njihovu cijenu. Mislim da je preskupo.

S druge strane, mnogo vise stvari od podesavanja registrija moze se raditi koristece razne vertije (modifikovane) softvera. Ima i programa.

No, vec sam rekao da sve zavisi od toga za sta uredaj koristite primarno. Nekome je nezamislivo raditi neke stvari na Symbianu ali mislim da i Symbian vec moze polako da se hvata u kostac sa ovim uredajima.

Symbian ima svoja ogranicenja ali eto...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC 
Evo da se javim nakon duzeg vremena na ovu temu i prokomentarisem ponovo.

Igrom slucaja i spletom okolnosti morao sam zbog posla uzeti WM uredaj. S obzirom na lose iskustvo sa uredajima bez tipkovnica dobio sam TyTN II i potpuno sam zadovoljan. Malo je reci da je uredaj dobar. Ovo je definitivno jedan od najboljih uredaja koje sam koristio.

Definitivno je na strani WM-a prilagodavanje today screena, koristenje raznih verzija softvera (tzv cooked), veliki broj aplikacija koje su uglavnom kompatibilne sa starijim verzijama SW-a, razna skrivena podesavanja registrija pomocu kojih (ako ste znalci u tome) mozete da prilagodite aparat potpuno svojim potrebama.

Nove aplikacije su "finger friendly" i cak i bez tipkovnice nije tesko koristiti uredaj.

I dalje mislim da je Symbian dobra platforma i da ima buducnost. Licno mislim da je UIQ3 platforma (otvorena) mogla biti nesto najbolje.

Mislim da ce X1 biti uredaj koji bi mogao potpuno prebaciti paznju ljudi na WM.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Bravo
I ja bih morao da dodam neka zapazanja. Naime, po mom misljenju Symbian s60 je bio najbolja platforma, ali je taj primat izgubio pocev od prvog telefona baziranog na 9.1 OS. Od tog trenutka Symbian aparati(i s60 i uiq) postaju slicni regularnim java telefonima, nazalost... Bez obzira na to, moram da kazem da Symbian i dalje ima jasne prednosti nad WM - telefonska funkcija je malo bolje odradjena(npr. primecujem da je kvalitet razgovora na mom sadasnjem fonu za nijansu losiji od npr. n70 ili 6630, ali bolji nego na SE m600); snimanje razgovora na WM je gotovo nemoguce; tesko je naci dobar WM uredjaj(sa hardverskom tastaturom) po pristupacnoj ceni itd. Nadam se da ce vodeci ljudi Symbian-a uskoro shvatiti da im je ogranicavanje OS donelo vise stete nego koristi, i da ce se ponovo odluciti za otvoreni OS. Time ce i Symbian povratiti primat, i ponovo cu mu se vratiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.