Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pohvala, sta mislite o pohvali? Kako reagujete na pohvalu? Da li se hvalite?  (Pročitano 26868 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
I, da, slažem se sa tobom, preterana hvala je loša osobina
Napokon  Smile  Smile

Citat
Što ne znači da treba lečiti ljude od hvaljenja...
Pa lecio bi se uzrok, a na posledica. (preeeeterano hvaljenje je posledica neceg sto se tek treba utvrditi  Smile ).

Citat
I da oni koji se ne hvale preterano imaju na kome da leče svoje komplekse (to jest da uništavaju hvalisavce od prozivanja)
Sto se mene tice - samo raspali  Smile Takve na psihologiji mozes da nadjes na tone  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Dobro Loli majkumu, znaci tebi je skroz OK da u razgovoru sa nekim slusas 95% vremena kako taj isti nabraja svoje uspehe od kada je kao klinac pobedio u klikerima ispred zgrade do novih poslovnih uspeha, savrsenost njegovih gaca i uzornost najboljizma sve u 16. Ne kazem da su svi takvi ljudi losi kao licnosti, al da su ultra smorni kompleksasi to vec ne dovodim u pitanje.

Pa svi ljudi su kompleksasi - pocevsi od hvalisavaca ,pa do onih sto se prave skromni i upravo isticu tu svoju skromnost kao vrhunski kvalitet . Po meni je to mnogo gore od bezazlenih hvalisavaca .
Za ovih svojih 33 godine (pardon 34 ...jos malo  Smile  ) nikad nisam cula da nekom zaista uspesnom ,ostvarenom smeta kad se neko hvalise .Cak mu je to i simpa .Uvek su se bunili ti koji su nezadovoljni ,zavidni i lazno skromni .  Smile

Naravno ,grozno je kad se neko u prisustvu invalida hvali kako na 100 metara trci 11.5 sec ,to nije lepo ,niti obzirno .Ali sve ostalo ....ne vidim razlog da covek za sebe ne kaze lepu rec .Ako nekome smeta i para usi -taj ima problem i treba da se preispita .

Citat
I da oni koji se ne hvale preterano imaju na kome da leče svoje komplekse (to jest da uništavaju hvalisavce od prozivanja)  Smile

Upravo tako . Smile


« Poslednja izmena: 11. Mar 2010, 18:02:26 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Naravno ,grozno je kad se neko u prisustvu invalida hvali kako na 100 metara trci 11.5 sec ,to nije lepo

tom sto moze da trci 100m 11.5 sekundi cu uvek skinuti kapu Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 



Malo vise od sekunde me delilo do ostvarenja svog sna  Smile

Jeste ,hvalim se  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Ja, ja pa ja ljudi su najgori...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
LG Frizider
Citat
nikad nisam cula da nekom zaista uspesnom ,ostvarenom smeta kad se neko hvalise .Cak mu je to i simpa .Uvek su se bunili ti koji su nezadovoljni ,zavidni i lazno skromni .

Sve ima svoju granicu, i nametanje skromnosti moze da bude iritirajuce kao i preterano hvalisanje. Ako si skroman, skroman si zbog sebe a ne zbog drustva i radi povoljnog utiska. I obratno, OK da napomenes svoj uspeh, i ako je zaista vredno hvale lepo je i pohvaliti alo ako se namece ili forsira onda da prostis ide do jaja na jaja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 


Citat
Ako si skroman, skroman si zbog sebe a ne zbog drustva i radi povoljnog utiska

Ja vidis mislim da je retko ko skroman zbog sebe samo - veci je broj ljudi koji su skromnni eto da ne bi ispalo da su neskromni...a zapravo u biti i jesu jako neskromni ali ih je strah osude okoline . U sustini mislim da je pristojno biti skroman . Ali  kad vidis kako u danasnje vreme prolaze tihi ,pristojni i nenametljivi ,pa dodje ti da budes sve osim pristojan !
A ako se non stop namece i forsira slazem se da zna da ide na kikiriki ali kad sednes sam sa sobom i iskreno porazmislis - uvek ti na jaja ide kad se neko hvali necim sto ti nemas ...to je valjda neki odbrambeni sistem ,sta li ....
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Nije istina da je retko ko skroman. Ocigledno u svom okruzenju imas potpuno pogresne osobe, da ne kazem folirante, cim si takvog misljenja. Skromnost se "uci" od malena u porodicnom domu, sve ostalo su sitnice.
« Poslednja izmena: 11. Mar 2010, 19:21:02 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
LG 4X HD
Skromnost nije vrlina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Zavisi.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.