Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pogresno shvacena prava  (Pročitano 6079 puta)
28. Feb 2004, 05:50:30
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Danas malo ”zipam” feministkinje i sestre im po ubjedjenju. U prevodu zene koje su dobile ”pravo” da samuju, same tegle i vuku, da same odgajaju djecu, jer je feministicki pokret nasao za shodno da proglasi da je konacno vrag dosao po svoje glede vezanosti ( ne ovisnosti, da se razumemo) za muskarce. Pre svega NE ubrajam u ovu grupu zene koje su se razvele usled fizickog i psihickog malteretiranja, zescih neslaganja sa partnerom, velike razlike u kulturi, mentalitetu, navikama i sl.

Mislim na one koje svesno odabiraju da ce same kroz zivot sa detetom ili vise dece bez bioloskog oca svoje dece. Da svesno uskracuju detetu ljubav rodjenog oca, da bi one ostvarile pravo na samostalno raspolaganje svojim slobodnim vremenom, ambicijama i interesovanjima. U ovu grupu ubrajam dame, koje su citajuci i slusajuci urlanje feministickih vodja dosle do zakljucka da su muskarci i zene jedni drugima potrebni samo radi praznjenja seksualne enerije, sto znaci da se po tom pitanju ne razlikuju puno od shvatanja prvobitne zajednice i nekih ekstremnih religioznih fanatika.

U ovu grupu ubrajam dame koje su zaboravile sto znace tipicne muske vrednosti u odgajanju dece i vezanost dece za figuru oca u kuci. Dokazano je kod muske dece (cast izuzecima) da je cela jedna generacija odrasla sa posesivnim majkama razvila sklonost ka starijim dominantima zenama, dok su zenska djeca najcesce vrlo raskalasena i u potrazi vecnoj za starijim zrelijim tipovima, koji im nadomestaju oca.

U ovu grupu ubrajam takodje i dame, koje su dale veliku dobrosdoslicu seksualnim slobodama u tom smislu da su shvatile da mogu slobodno setkati iz jednog kreveta u drugi (kroz istoriju inace poznat muski fenomen) zaboravljajuci na emotivne posledice, koje iz toga prizlaze. Da ne kazem onu narodnu; pitace te starost, gde ti je bila mladost.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Svako ima pravo da bira i odlucuje o svom zivotu,tako i doticne dame...Po meni je bolje da deca odrastu samo sa majkom nego sa ocem alkoholicarom i sl... A zene koje ne zele da se udaju i imaju muza,sasvim razumem...zeli dete,ne zeli muza,sta je tu lose? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Cijela misao je loša, a naslov je to odlično pogodio, da netko ima pravo na nekoga. Možemo posjedovati aute, kuće, vikendice, mobitele,... ali osobe, ljude ne možemo posjedovati, a to je ono što neke žene/pokreti žele. Dijete ne " dolazi" na svijet zbog mene, da bi bilo moje, nego dolazi kao samostalna osoba, slobodna, sa svim pravima, kojoj ja samo prenosim život. Mislim da ne shvaćamo da smo mi samo prenosioci života, a ne vlasnici života. Da ne spominjem da je to moguće samo iz ljubavi, jer tek u ljubavi čovjek shvaća da ne posjeduje drugoga, nego da ga prihvaća različitog i što je još važnije slobodnog.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
@ Sanjica


Kako vidiš SF je točno objasnio što misli.


Citat: SerbianFighter
Pre svega NE ubrajam u ovu grupu zene koje su se razvele usled fizickog i psihickog malteretiranja, zescih neslaganja sa partnerom, velike razlike u kulturi, mentalitetu, navikama i sl.



Citat: sanjica_021
A zene koje ne zele da se udaju i imaju muza,sasvim razumem...zeli dete,ne zeli muza,sta je tu lose?


A kako bi ti reagirala da rodiš dijete i onda ti tvoj partner kaže dijete želim sebi, a ti seli?


Karikiram, al shvaćaš što želim reći.


Inače slažem se sa Ivanovim i konijevim postovima u cijelosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Ne bih puno da objasnjavam, ali ovo sto si naveo je zaista krajnost.
Svaka normalna zena bi trebala da ima granicu svojih odgovornosti. Moze da bira. Naravno da je bitno da dete ima oba roditelja. Ali opet bolje jedan roditelj normalan, nego nenormanla porodica (mislim na zlostavljanje)
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
U potpunosti se slazem sa Zoricom.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
To je krajnost?
A to sto labris sa svojih 50 clanova poceo jebeni dan tupi na televiziji. Uzgredbudireceno tih 50 clanova sam nazvao clanovima a ne clanicama jer mi je prva asocijacija bila kad sam video "Pazi idiote koje... musko a zove se Jasmina"
Toliko ukratko.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: Laslo
@ Sanjica
Citat: sanjica_021
A zene koje ne zele da se udaju i imaju muza,sasvim razumem...zeli dete,ne zeli muza,sta je tu lose?


A kako bi ti reagirala da rodiš dijete i onda ti tvoj partner kaže dijete želim sebi, a ti seli?


Muskarac nema to pravo,zena ima Smiley Ako moze da rodi sebi,nek' izvoli  

Znam dosta mladih zena koje ne zele da imaju muza,ne vidim u tome nista lose,njima takav nacin zivota odgovara,niko im to nemoze uskratiti.Moja sestra je samohrana majka,znam da malom nedostaje otac,ali eto deda je tu,nije isto ali to je ono sto se ima i moze...Mali dobija maximum od svih nas,a otac nije otac jer ga ni jednom godisnje ne pozove telefonom da mu cestita rodjendan!
Ajd da vidim koliko muskaraca na ovom svetu bi bilo sposobno da sami vode racuna o detetu?! Mozda 2%...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat

Ajd da vidim koliko muskaraca na ovom svetu bi bilo sposobno da sami vode racuna o detetu?! Mozda 2%...

To je samo dokaz koliko procenata zena nikada nece biti spremno da budu majke ili zene, to ce im se desiti pa ce morati to da rade, ali nikad nece biti spremne.

Isto tako:
Citat

Mali dobija maximum od svih nas,a otac nije otac jer ga ni jednom godisnje ne pozove telefonom da mu cestita rodjendan!

Nije li zena ta koja bira sa kime ce da ima decu?
Mislim i musko i zensko biraju, ali zena uvek moze da kaze ne i da ceka sledeceg jer ona je ta koja ako naleti na budalu ostaje sa detetom i mora da pazi.
To sto vecina biraju pogresno nije greska muskaraca, nego zena.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: SerbianFighter
Citat

Ajd da vidim koliko muskaraca na ovom svetu bi bilo sposobno da sami vode racuna o detetu?! Mozda 2%...

To je samo dokaz koliko procenata zena nikada nece biti spremno da budu majke ili zene, to ce im se desiti pa ce morati to da rade, ali nikad nece biti spremne.

Nista se ne desava ako ti to neces,cak i ako se desi a zena nije spremna postoji resenje i za to... Wink

Citat: SerbianFighter
Isto tako:
Citat

Mali dobija maximum od svih nas,a otac nije otac jer ga ni jednom godisnje ne pozove telefonom da mu cestita rodjendan!

Nije li zena ta koja bira sa kime ce da ima decu?
Mislim i musko i zensko biraju, ali zena uvek moze da kaze ne i da ceka sledeceg jer ona je ta koja ako naleti na budalu ostaje sa detetom i mora da pazi.
To sto vecina biraju pogresno nije greska muskaraca, nego zena.

Da je vise NORMALNIH muskaraca nebi bilo potrebe toliko "birati" ko ce ti biti otac deteta...
Nemozes tako suditi o tome,neki muskarci jednostavno u braku misle da je zena njihovo vlasnistvo (privatno),sto recimo nisu pokazivali u vezi... Nemas iskustva u vezama sa muskarcima i nemozes tako pricati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.