Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 146
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pogrešna pitanja se stalno javljaju  (Pročitano 236254 puta)
Zvezda u usponu


Lep zgodan nepohodan.....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1122
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Nokia 1200
hehhe vazi sefe,moje izvinjenje jel imate neku solju viska da dobijem za lojalnost na forumu i CQ-u???Ako nema molim te reci mi koliko manje vise treba da skupim da bi dobio na licitaciji?Hvala unapred...Smiley
IP sačuvana
social share
Ja baraba,a vile nema...Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
Fenek spada u fruskogprske manastire ako te ne mrzi skokni do njega,ja sam tamo svaki dan.Valjda oni znaju gde spadaju.A i pitaj nekog istoricara umetosti.Raspitaj se malo pa ces saznati da u srbiji postoje i svetogorski manastiri iako su 600 km udaljeni od atosa.To su njihova "predstavnistva"u srbbiji njihovi metosi i spadaju u svetogrske iz tih razloga.Fenek je us remu,izgradili su ga branokovici,pripada baroku i zato je svstan u fruskogorske za razliku od kovilja koji je znatno stariji manastir i iako blizi fruskoj nije fruskogorski.Sta mislis da sam toliki debil da uvrstim fenek iz nekog svog ćefa a ne kovilj.Malo si se presao.Mozes pitati rasmc-a kakve mu ja sve izvoe saljem i da nikad nisam posalo pitanja bez validnog izvora zato ih i imam svega 400.
IP sačuvana
social share
PRAVDA VITEZI!!!!!!!!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
sledeci put kad odlucis da me vredjas bez razloga, posalji mi privatnu poruku
pa sad, meni je delovalo kao da ti, svojim komentarom, želiš jedino da uvrediš totalisa, a ne da odgovoriš na temu, pošto "mislim da se mislilo na neku planinu tamo ili sta vec" i "a najvisi vrh je jbm li ga koji" i nije baš konstruktivna rasprava na temu...  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
to kako drvenim advokatima zvuci moja recenica me savrseno zabole. ne znam cime sam mogao da ga uvredim,a i ne zanima me, kad sam hteo da ga uvredim, nisam to radio "iza ledja" nego "u oci", mada nije bila uvreda nego istina. a sto se tice strucnijih izraza za temu, kimi, ovo je forum, 75 posto je napisano narodskim jezikom, ti ako si strucna idi pa drzi predavanja ucenim ljudima i onima koji zele da nauce, ja sam covek seljak, nisam ti za nauku i to, ne zelim da ucim
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
ih, ih, evo sad i mene vredjaš, ako te ne interesuje šta mislim, iskuliraj
pitanje je totalisovo za pobednika farme, i pominjalo se i na forumu ovih dana na temi provale i smešni trenuci, al ti to nisi znaoooo  Smile pa ga nisi ni uvredio, nego si hteo da na temi pogrešna pitanja pišeš o glupim pitanjima  Smile Smile Smile

ovo ostalo što si piskarao  "ja sam covek seljak, nisam ti za nauku i to, ne zelim da ucim" - koga zabole ONA stvar
i moj deda je 78 godina bio seljak, razumeo se u tehnologiju pravljenja rakije, mehaniku rada vodenice, gradjevinu i još po neke nauke kako pričaju žene po selu, al ko što rekoh, koga zabole  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
drvene advokate i slabo placene navijace i zelim da vredjam. ja nisam tvoj deda, ne razumem se u bilo sta. da sam ti ja deda, ti sigurno ne bi ovakva ispala, zakeralo tesko koje se vuce po forumu da se zauzima za druge. idi bre kod vesne pesic i ostalih da se zauzimas za jadne i bespomocne
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
hahahaha  Smile
mnogo si gledao sagu kimi vs sadćuaneću, i loše je uticala na tebe, tamo si bio sporedni akter (ali vrlo aktivan), a sad bi da budeš glavni... teško... na ove konstatacije nema šta kreativno ni da se odgovori, dno dna...
pozdrav, u svakom slučaju razumeli smo se  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
volim kad me vredjaju, nastavi, tako se gojim jos vise  Smile
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
Debeljce: ako ponovo pogledas odgovor, saznaces iz toga da sam ja mislio da je taj koji je poslao takvo pitanje, verovatno mislio na najvisi planinski vrh, ne na najvisi vrh uopste.

Objasni mi molim te kakva je razlika izmedju "najviseg planinskog vrha" i "najviseg vrha uopste"? Molim te da se ne brukas vise, ne treba ti to. A sto se tice znanja srpskog jezika, pogledaj prvo ovo sto ti pises, pa onda nekoga kritikuj. Mi u Bosni imamo o takvima lijepu izreku: "Kad drugome krojis, na sebi mjeri."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
e ovako imao sam malopre pitanje za pobedu:Koji narod cini vecinu u Novoj Crnji?naravno odgovorio sam srpski sto je  i tacno....medjutim ono izadje da je tacan odgovor Madjari!!!Od silnog soka nisam stigao da se saberem i da kliknem da je netacan odgovor... Smile
Stvarno nema smisla da takva pitanja kruze kvizom i na taj nacin mu narusavaju ionako vec poljuljan ugled:)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 146
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.