Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:25:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pogodi ko sam  (Pročitano 8591 puta)
15. Nov 2003, 16:08:45
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Sigurno ste nekad pokušavali da na osnovu izgleda neke osobe pogodite šta je u horoskopu. Čak i ako vam ne polazi za rukom da pogodite, možete se lepo zabavljati.

OVAN

Obično je naglašeno mišićav, vitak, crvenkastog tena, svetle, plave ili riđe kose. Izgleda strogo, užurbano, nije uglađenog ponašanja i u odevanju voli vojnički stil.

BIK

Ovo su redovno krupnije, punije osobe lepog lika. Žene su obično vrlo seksepilne. Mirni su, ćutljivi, ljubazni i konzervativni, a odevaju se klasično i neupadljivo.

BLIZANCI

Prvo što ćete uočiti jeste to da im ne možete odrediti godine, da izgledaju vrlo detinjasto. Nemirni su, radoznali, vrlo pričljivi i obično dobro informisani. Uglavnom puno gestikuliraju. Oblače se moderno i neformalno.

RAK

Najčešće ima okruglasto lice i baby face. Stidljiv je, osetljiv i kada se opusti - vrlo duhovit. U prvom kontaktu je nepoverljiv i oprezan, ali ljubazan i diskretan. Sklon je gojenju, naročito u predelu stomaka.

LAV

Poznaćete ga lako - u svakoj situaciji ponaša se kao kralj i očekuje da i vi to prihvatite. Obučen je luksuzno i upadljivo. Žene veoma vole zlatan nakit. Gotovo uvek imaju neobično bujnu kosu i mačkaste pokrete. Hoda uspravno.

DEVICA

Tiha, ćutljiva, ali nimalo odsutna. Ovo su obično lepi ljudi koji se ne ističu šminkom i odećom. Vrlo su uredni, čisti, elegantno i jednostavno obučeni. Devica više voli da sluša nego da priča. Izražava se čisto i sažeto.

VAGA

Pristupačni i komunikativni ljudi; i muškarci i žene su lepi i prepoznatljivi po rupicama na obrazima ili bradi. Paze na svoj izgled i uvek su elegantni. Stalno se osmehuju.

ŠKORPIJA

Zatvorena, provokativna i često ironična. Ne interesuje je kakav će utisak ostaviti. To su vrlo magnetične osobe prodornih očiju, izrazito tamnog ili izrazito bledog tena. Vole crnu boju odeće, kao i kožu.

STRELAC

Vrlo duhovit, spontan, često neodmeren u izjavama, ali ne i zlonameran. Napadan, previše radoznao, ali krajnje šarmantan. Obično krupan, sportski obučen i galantan.

JARAC

Ozbiljan, distanciran, često i rigidan. Strogo procenjuje sagovornika, izbegava intimiziranje i ne podnosi šale na svoj račun. Vitak je, lepo građen, hladnih, svetlih očiju.

VODOLIJA

Komunikativan, često društven u tolikoj meri da postaje dosadan, ponekad neprilagođen uobičajenim standardima ponašanja. Neobično izgleda, visok je iznad proseka, ekscentrično obučen i očešljan.

RIBE

Često izgledaju izgubljeno i odsutno. Blagi su i ljubazni, ali i skloni iznenadnim promenama raspoloženja. Žene vole upadljivu šminku i neobičnu odeću, a muškarci dugu kosu i bradu. Žene mogu biti izuzetno lepe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat
ŠKORPIJA

Zatvorena, provokativna i često ironična. Ne interesuje je kakav će utisak ostaviti. To su vrlo magnetične osobe prodornih očiju, izrazito tamnog ili izrazito bledog tena. Vole crnu boju odeće, kao i kožu.



Zatvorena-cesto znam da budem Smiley
To su vrlo magnetične osobe prodornih očiju-mnogi su mi to rekli Smiley
Vole crnu boju odeće-tacno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Citat
Ovo su redovno krupnije, punije osobe lepog lika. Žene su obično vrlo seksepilne. Mirni su, ćutljivi, ljubazni i konzervativni, a odevaju se klasično i neupadljivo.


Sve je tacno!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
pozdrav,
sto se fizickog izgleda tice njega najbolje opisuje asc ili podznak ( fizicko telo), u kombinaciji sa planetom u prvom ili dvanaestom polju.
znaci gore navedena karakterologija vise je primenjiva na sam podznak.
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat
BLIZANCI

Prvo što ćete uočiti jeste to da im ne možete odrediti godine, da izgledaju vrlo detinjasto. Nemirni su, radoznali, vrlo pričljivi i obično dobro informisani. Uglavnom puno gestikuliraju. Oblače se moderno i neformalno.


Ja sam bilazanci u podznaku,pa pola pola-kad uzmes Skorpiju i Bliznace  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
obicno podznak daje detaljniji opis fizickog izgleda.
stelijum (3 ili vise planeta u jednom znaku) , naglasavaju same osobine toga znaka, znaci u tom slucaju postoji mogucnost male modifikacije opisa u odnosu na podznak.
zatim planete u prvoj kuci
npr- osoba je dupli bik, sto bi po nekoj astro-logici vodilo do zakljucka da je osoba malo popunjenija, sto uopste recimo ne mora da bude slucaj ako se recimo blizu podznaka nalazi npr uran koji simbolise recimo neocekivane obrte, pa taj dupli bik cesto "izneveri" ocekivanja.
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
za mene je sve jedno jer sam dupli bik
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
pa asc ti je na 4 stepenu bika, sto je dvoznak..
ovan-bik, konsultujes i ovna..
ili dobro proveris sat rodjenja
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
07.05.1980 Zrenjanin, sreda, 03:50
Prilicno je tacno vreme to znam sigurno

Kako sad ovan bik?! ne razumem... znam da su mi radili horoskop i da su izracunali da sam dupli bik....ajd mi to malo pojasni ako ti nije problem... ne razumem se bas najbolje u te pojmove
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
svaki znak ima 30 stepeni.
ako asc pada izmedju 27 jednog -3 stepena drugog znaka, radi se o dvoznaku jer je u pitanju prelaz iz znaka u znak.
u tvom slucaju je u pitanju cetvrti stepen sto je opet dovoljno blizu tog prelaza,znaci uticaj nije zanemarljiv.
ovnom vlada mars, bikom venera...
koliko su planete jake u karti (aspekti,kako su polozene),toliko je njihov princip jak znacajan u karti.
mars ti je relativno jak u karti,u srodnom petom polju je, sa jacim aspektima. znaci poprilicno si mobilna za jednog tipicnog tj duplog bika.
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:25:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.