Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:28:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pogledom u nokte otkrijte karakter  (Pročitano 4138 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ovo su stvarno VRH žene. Total Respect.
Mda. Najbolje od svega je to što ne postoje.  Smile
Na moju sreću takvima se uglavnom svidim. Bio sa par-istina je analiza.

Pa ja sam skoro sve ovo, onda  Smile A ne pise sta je sa zenama koje nose spicaste nokte, ti su mi bili fetish jedno vreme, sad ih ne bih stavila jer su mi previse ekstremni nekako  Smile

Sve od ovoga dolazi u obzir osim predugackih noktiju...


Sto se nadogradnje tice, vecina ljudi koji se bave nadogradnjom pre svega nemaju nikakvu estetiku pored te vestine, pa zato nokti uglavnom ispadnu grozno...

Citat
Kratki nokti

Kratki, uredni nokti otkrivaju ženu koja vodi računa o svom izgledu, negovana je, uvek uredna, ali ne prati trendove. Ovakve žene obično nokte mažu tamnijim, mirnijim nijansama ili se opredeljuju za francuski manikir, u situacijama kada žele da izgledaju "službeno".

Mirne su i blage naravi, vrlo staložene i smirene, posvećene deci i porodici. U emotivnim vezama kod njih nema tajni, vrlo su otvorene i iskrene, što zahtevaju i od svog partnera. Laž i prevaru teško praštaju, jer se vezi predaju u potpunosti.

Ukoliko vaša partnerka odgovara ovom opisu nema razloga da brinete. Sa njom ste uvek na sigurnom, ali vam, možda, može zasmetati njena inertnost. Jer, ima perioda kada je veoma povučena, zatvorena, kada ne želi da se druži sa ljudima niti da komunicira, pišu "Novosti

A jeste, bas sam stalozena i mirna, ubilo se ...nista ne valja, pisite ponovo  Smile


Ti si mlada,to se računa  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Ne verujem da cu ikada biti mirna i stalozena  Smile Tj, moracu da naucim da se tako ponasam u nekim situacijama ali ne verujem da cu to ikada biti ((: A i...sta ce mi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ovo su stvarno VRH žene. Total Respect.
Mda. Najbolje od svega je to što ne postoje.  Smile
Na moju sreću takvima se uglavnom svidim. Bio sa par-istina je analiza.
Pa ako je tako, kako to da su te takve postale bivše i kako to da im se sviđaš, a trenutno si singl, a ne čini mi se da je to tvoj željeni status? Smile
« Poslednja izmena: 12. Mar 2010, 00:29:15 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
To je bilo kad sam bio mladji i nezreliji  Smile
 Naravno da želim nekog pored sebe...

 Neću da otkrivam javno private podatke Smile

Ne verujem da cu ikada biti mirna i stalozena  Smile Tj, moracu da naucim da se tako ponasam u nekim situacijama ali ne verujem da cu to ikada biti ((: A i...sta ce mi  Smile
Ma nema šta da menjaš-proćićete te vremenom  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Sta ce me proci?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Sve  Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 6003
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Apple iPhone
Stručnjaci tvrde da se sve ono što smo mi odražava kroz uobičajene dnevne rituale i navike, počevši od najjednostavnijih (šta ćemo obući), do onih komplikovanijih (kako, na primer, reagujemo u kriznim situacijama).
Kratki nokti

Kratki, uredni nokti otkrivaju ženu koja vodi računa o svom izgledu, negovana je, uvek uredna, ali ne prati trendove. Ovakve žene obično nokte mažu tamnijim, mirnijim nijansama ili se opredeljuju za francuski manikir, u situacijama kada žele da izgledaju "službeno".

Mirne su i blage naravi, vrlo staložene i smirene, posvećene deci i porodici.

Dugi nokti

Dugački nokti, kažu stručnjaci, odlikuju žene koje su dame u pravom smislu te reči. Dužina, ipak, zavisi od njihovog stila. Predugački svedoče o ekstremnosti u svim životnim segmentima, dok su oni umerene dužine znak da žena o sebi vodi računa i da je pouzdana.

U ljubavi su vatrene, senzualne i čulne, ali često nisu pouzdane partnerke.

Veštački nokti

Stručnjaci kažu da su žene sa veštačkim noktima često površne, žele da budu neko drugi i retko kada sebe poznaju u potpunosti.

Boje i oblici

I oblik vam može ponešto reći o ženi. One sa četvrtastim noktima blage su prirode i uravnoteženog temperamenta, dok su one koje vole ovalne nokte pouzdane, vredne, dinamične, radoznale...

Žena čiji su nokti obojeni u crno je divlja i večiti buntovnik.
Crvena boja laka za nokte otkriva vatrenu ženu, borca, senzualnu ljubavnicu, pouzdanog prijatelja.
Pastelne boje koriste nežnije, smirenije žene, kojima su porodica i dobrobit dece glavna težnja. One su uglavnom porodične žene, koje posle udaje potpuno zapostave sopstvene potrebe.
Beli nokti i francuski manikir otkrivaju inovativnu ženu koja brzo misli i reaguje. Ali, i ona je ipak samo žena, pa žudi za muškarcem pored koga će se osećati posebno.




Smile Svasta  Smile Ovo je isto kao kada bi ti "stručnjaci" tvrdili da osoba koja nosi cipele sa stiklicom nikad nece skinuti iste za udobne patike kako bi otisla na dzoging...

 Ne mislim da je sve lose napisano jer osobe koje grickaju nokte ili koje nose vestacke su manje vise lepo opisane (mada ni to nije tacno Smile imam prijateljicu koja nije ni malo povrsna osoba, koja ima karakter slican mom ali ima stvarno krive nokte,  Smile mora da ide na nadogradnju jer njeni stvarno lose izgledaju) tako da cak ni to Smile Smile Primer... Ja trenutno imam kratke nokte jarko crvene boje Smile jer imam crnu garderobu na sebi... juce sam imala neku sivu zimsku haljinicu nokti su mi bili tamne boje (boja kupina maltene crna) nedelju pre tog sam imala duge nokte, cetvrtastog oblika  sa french manikirom (pocetkom nedelje) i pri kraju nedelje sa nekim neznim (svetlo-bez skoro belim) lakom  Smile a za sledecu nedelju jos nisam odlucila  Smile zavisi sta cu oblaciti...

Negovane ruke, cisti i uredni nokti su neophodni a o bojama lakova, oblicima i duzini noktiju zavisi od ukusa, od stila ili sta jednostavno planirate u tom trenutku da obucete... na primer ja znam da ovu boju laka ili neku stvarno tamnu nikad necu imati na dugim noktima jer se ne uklapa u moju viziju elegantnosti... Majka priroda  Smile je bila dobrocudna prema meni kada su nokti u pitanju Smile brzo rastu i ne lome se Smile  mada ako zelim duge nokte za neki izlazak a dan pre tog sam posekla svoje uopste necu razmisljati, otici cu jednostavno da mi urade nadogradnju noktiju Smile  Smile

Sa ovim gore navedenim se (bar ja licno)  ni malo ne slazem  Smile Meni  lak za nokte i sam oblik noktiju vise sluzi kao modni detalj  nego  nesto po cemu se moze okarekterisati  licnost Smile 
« Poslednja izmena: 18. Mar 2010, 14:20:37 od la fee »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:28:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.