Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 12. Jun 2024, 09:53:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mad Men  (Pročitano 14179 puta)
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone 4
Надам се да ће те садашње радње бити само мало, рецимо пред крај задње епизоде.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
HTC Smart
"Ljudi sa Menhetna" se vraćaju na male ekrane

Od 25. marta počinje nova, peta sezona popularne serije "Ljudi sa Menhetna".

Gledaoci će ponovo biti u prilici da uživaju u avanturama Dona Drejpera i svim spletkama i intrigama uspešne njujorške marketinške agencije tokom šezdesetih godina prošlog veka.

Prva epizoda pete sezone trajaće čak dva sata i u njoj će se nagovestiti povratak na velika vrata jednog od omiljenih likova iz serije, Rodžera Kupera, jednog od osnivača marketinške agencije "Sterling i Kuper".

Producenti popularne serije najavljuju da će peta sezona serije biti najbolja do sada, jer je ekipa na snimanju bila kompatibilnija i raspoloženija nego ikada.



Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Apple iPhone 4
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows
Browser
Chrome 30.0.1599.69
Znam da u ovoj temi nije dugo pisano, ali sam neletela na netu na ovu diskusiju, i morala sam da se ukljucim.  Pa ako neko procita - procita.  Ako ne, nikome nista  :D
Mad Men gledam vec jedno godinu dana, i malo je reci da me je oduvala! Najbolja serija koju sam ikad, ikad gledala!
Serija definitivno nije za svakoga, tj. , ne odgovara senzibilitetu mnogih ljudi.  Specificna je po tome sto je glavni fokus na proucavanju likova i njihovom razvijanju, a ne na samoj radnji.  Serija ide sporo, ali kvalitetno po meni.  Kao knjizevno delo nekog klasika.  Jednostavno nije za svakoga. . .  Svaki lik je veoma kompleksan, i to je sve tako majstorski napisano.  Nisam videla zivot tako realno predstavljen na televiziji nikada.  Kao ni ljude.  Nema tu totalnog negativca ili pozitivca u seriji.  Svi imaju svoje vrline i demone sa kojima se nose ovako ili onako.  I sve ima svoj razlog.  Bas kao sto je zapravo u zivotu.  Niko nije totalno crn ili beo.  Stvari teku bas kao sto teku i u zivotu - nepredvidivo.  Nema tu sablonskih happy endova, niti sablonskih veza kakve su inace malo preterane i nerealne u americkim serijama i filmovima.  Nema sablona.  Sve je totalno realno.
Da ne pricam koliko su dobro odradili vizuelno, i koliko je sve autenticno.  Svaki detalj koji se vidi je bukvalno iz tog vremena.  Mnogi ljudi koji su bili mladi u to vreme i radili u marketinskoj agenciji, kazu da je sve upravo tako bilo kao sto je predstavljeno.  Odnos zaposlenih, polozaj zena, muskaraca, pusenje, alkohol. .  Ekstra mi je sve to.  Jer sve ono sto rade u onim kancelarijama je dosta oblikovalo nasu stvarnost sada, marketing, medije. .

Ma, mogla bih do sutra da pisem i mislim da ne bih dovoljno obuhvatila sve sto ova serija predstavlja! Genijalno, genijalno delo, nema sta. . .  ali ne kapira svako.
Ne mogu docekati sedmu sezonu, koja je i poslednja.  Ne verujem da cu naici na neku koja ce je prevazici ikada! Posle nje, sve su mi bullshit.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
Nokia N95
Znam da u ovoj temi nije dugo pisano, ali sam neletela na netu na ovu diskusiju, i morala sam da se ukljucim.  Pa ako neko procita - procita.  Ako ne, nikome nista  :D
Mad Men gledam vec jedno godinu dana, i malo je reci da me je oduvala! Najbolja serija koju sam ikad, ikad gledala!
Serija definitivno nije za svakoga, tj. , ne odgovara senzibilitetu mnogih ljudi.  Specificna je po tome sto je glavni fokus na proucavanju likova i njihovom razvijanju, a ne na samoj radnji.  Serija ide sporo, ali kvalitetno po meni.  Kao knjizevno delo nekog klasika.  Jednostavno nije za svakoga. . .  Svaki lik je veoma kompleksan, i to je sve tako majstorski napisano.  Nisam videla zivot tako realno predstavljen na televiziji nikada.  Kao ni ljude.  Nema tu totalnog negativca ili pozitivca u seriji.  Svi imaju svoje vrline i demone sa kojima se nose ovako ili onako.  I sve ima svoj razlog.  Bas kao sto je zapravo u zivotu.  Niko nije totalno crn ili beo.  Stvari teku bas kao sto teku i u zivotu - nepredvidivo.  Nema tu sablonskih happy endova, niti sablonskih veza kakve su inace malo preterane i nerealne u americkim serijama i filmovima.  Nema sablona.  Sve je totalno realno.
Da ne pricam koliko su dobro odradili vizuelno, i koliko je sve autenticno.  Svaki detalj koji se vidi je bukvalno iz tog vremena.  Mnogi ljudi koji su bili mladi u to vreme i radili u marketinskoj agenciji, kazu da je sve upravo tako bilo kao sto je predstavljeno.  Odnos zaposlenih, polozaj zena, muskaraca, pusenje, alkohol. .  Ekstra mi je sve to.  Jer sve ono sto rade u onim kancelarijama je dosta oblikovalo nasu stvarnost sada, marketing, medije. .

Ma, mogla bih do sutra da pisem i mislim da ne bih dovoljno obuhvatila sve sto ova serija predstavlja! Genijalno, genijalno delo, nema sta. . .  ali ne kapira svako.
Ne mogu docekati sedmu sezonu, koja je i poslednja.  Ne verujem da cu naici na neku koja ce je prevazici ikada! Posle nje, sve su mi bullshit.

Slazem se u potpunosti. Jedna od retkih serija u kojoi su likovi u prvom planu sa njihovim slabostima i vrlinama a sve ostalo je samo scenska pozadina. Sigurno ce ti se svideti i Boardwalk Empire.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 12. Jun 2024, 09:53:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.