IN < - Poginuo u nesreći na motoru - >LO
(1/9) > >> :: Odgovori!
Autor: janin :
25. novembar 2006. | 21:45 | Izvor: B92 

Beograd -- Četrdesetdvogodišnji Nebojša Krstić iz Beograda poginuo je u saobraćajnoj nesreći na Brankovom mostu, nešto pre 18 časova.

Na motoru Jamaha prilikom prelaska u desnu kolovoznu traku, zbog velike brzine, udario je u zadnji deo automobila Nisan. Od siline udarca motor je preleteo vozilo i nakon dvadesetak metara udario u zaštitnu ogradu koja deli kolovozne trake, a Krstić je udario u stub rasvete i pao u kanal između traka.

Lekari Hitne pomoći konstatovali su trenutnu smrt.


Autor: irena ice :
poznavala sam coveka,i jako mi ga je zao...ovo je tragicna godina za motordzije,i svaki put kada cujem tuznu vest jako mi je tesko,i sve teze to podnosim...nadam se da se ovakva godina nikada nece ponoviti...
Autor: alfa1 :
To zavisi od njih da li ce se ponoviti.
Autor: Shaolin :
RIP
Autor: irena ice :
e,bre nije istina...znate li vi koliko ima "saobracajno nepismenih" ljudi,MNOGO...tih preko veze,i sto zavrsavaju za 1.Wisky Dozvolu...mnogo ih je...ima i mnogo iskompleksiranih,koji cim vide dobar motor,odmah ga ugrozava i pravi probleme...a u zivotu nije seo na motor,nije osetio drhtanje u nogama i rukama,vrelinu u sredistu tela,poskakivanje srca...osecaj koji nema ime ali se moze definisati kao:beskonacni izvor radosti i ljubavi prema tom sportu...
OPREZ,imajte obzira,pleace...neko voli iglu u veni,a neko sport,STA JE BOLJE?!nasmejani vedri motordzija ili "bezzubi" narkoman koji deprimira izgledom...hmmm...
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana