Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poginuo Steve Irwin aka Lovac na Krokodile  (Pročitano 20488 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1046
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia N70
Jako mi je zao sto je pogino. Volio sam njegovu emisiju... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
* Every puzzle has its pieces
* Every piece has a puzzle
* How much blood would you shed to stay alive?
* Live or die? Make your choice
 

[SIZE="3"]You`re Just Another Star that`s burnt Out you quickly...[/SIZE]
"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1490
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 4S 16GB
jel ima neko pravi video?
ovde pise da su unistili kopije, a da je original kod njegove zene, a moja sestra je rekla da je valjda na discovery-ju gledala taj snimak...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
BlackBerry znj f1

jel ima neko pravi video?
ovde pise da su unistili kopije, a da je original kod njegove zene, a moja sestra je rekla da je valjda na discovery-ju gledala taj snimak...


mislis na snimak njegove pogibije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
jel ima neko pravi video?
ovde pise da su unistili kopije, a da je original kod njegove zene, a moja sestra je rekla da je valjda na discovery-ju gledala taj snimak...


da li ti dechache znash o chemu prichash? da li znash shta pitash? Shta tebi ispunjava dushu (if you have any!)? Zivot?
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia n73
jel ima neko pravi video?
ovde pise da su unistili kopije, a da je original kod njegove zene, a moja sestra je rekla da je valjda na discovery-ju gledala taj snimak...


Au jel ti bas stalo do tog snimka...???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Sto se ljutite.Citao sam da je njegova zena dala odobrenje da se ta epizoda koju je on snimao na dan pogibije prikaze na tv-u.Sad ako je to neko izvalio onda i ja vas lazem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
Iz Irwinovog centra ukradeni krokodil i gušteri



SYDNEY - Više od 50 gmazova, među njima i krokodil, ukradeni su iz centra za životinje osnovanog u spomen na preminulog pustolova i tv-zvijezdu, "lovca na krokodile" Stevea Irwinea.

Iz Wildlife Wonderlanda blizu Melbournea ukraden je 60 centimetara dugi slatkovodni krokodil, dva pitona i tri bradate agame (zmaja), a prijavljen je i nestanak 47 guštera, rekao je vlasnik centra.

"Te su životinje služile za edukaciju djece i održavanju uspomene na Irwina. Teško mi je zbog svega toga", rekao je Darren Tilley.

"Ne znamo kako su ih lopovi odvezli. Jako sam zabrinut, jer te životinje zahtjevaju posebnu skrb, rasvjetu i hranu", dodao je Tilley.

Centar je otvoren nekoliko dana nakon što je Irwin u rujnu prošle umro od posljedica uboda raže na Velikom koraljnom grebenu.



Izvor: Vecernji list
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
bio je vrlo simpatican lik, meni je bilo stvarno zao, a sto se tice drzanja deteta nad krokodilom to su prenapumpali... nije krokodil tigar pa da skoci na njega...
IP sačuvana
social share
ovo je moja shkola virtus.edu.rs
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Bindi Irvin nastavlja stopama poznatog oca
Ćerka “Lovca na krokodile” snima emisije o životinjama
Autor: Blic online | 25.05.2007 - 11:16

Ćerka poznatog lovca na krokodile Stiva Irvina uskoro počinje sa snimanjem televizijskog serijala o životinjama, prenose svetske agencije.
Osmogodišnja Bindi Irvin izjavila je nedavno da želi da nastavi posao svog oca, poznatog prirodnjaka, koji je preminuo u septembru prošle godine od uboda otrovne raže.
Bindi trenutno snima serijal emisija pod nazivom “Bindi, devojčica iz džungle” koje će se prikazivati u 26 nastavaka na televizijskoj mreži “Diskaveri kids”.
“Pokušavam da prenesem poruku ljudima da ne bi trebalo da se plaše životinja”, rekla je Bindi za australijsku TV mrežu ABC.
Mediji prenose da Bindi neće biti jedina zvezda pomenutog serijala: poslednji snimci njenog oca Stiva biće takođe deo emisije.
“Bindi – devojčica iz džungle je veoma srećna jer živi u kućici na drvetu, okružena raznim životinjama”, ispričala je mala glumica dodajući da će se u emisijama družiti sa koalama i zmijama.
Poput svog oca i Bindi je neustrašiva: “Neki ljudi misle da se ja plašim opasnih životinja, ali istina je da se ja ne plašim ni jedne životinje na svetu”, poručila je mala Bindi.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.