Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:46:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Podrigivanje pred voljenom osobom  (Pročitano 17823 puta)
13. Mar 2009, 00:16:49
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ima onih koji veruju da su podrigivanje, puštanje gasova i slično sasvim normalne pojave, i da je zato potpuno u redu to raditi pred voljenom osobom, osobom pred kojom bi trebalo da ste opušteni. Podrigivanje, puštanje gasova i slično jesu normalne pojave, ali nisu nimalo privlačne, pa bi bilo bolje ne raditi to ni pred kim koga želite da zadržite uz sebe.

Da ne bude zabune, ne kažemo da ćete smesta biti ostavljeni ako ne uspete da se suzdržite od podrigivanja ili puštanja gasova, ako vam se omakne. Ne kažemo ni da, ako imate problem s nadimanjem i gasovima, morate da se suzdržavate tako da vas boli stomak, mada je tu uglavnom moguće otići do kupatila pa gasove ispustiti tamo. I jeste, radi se o normalnim pojavama normalnih ljudskih tela. Normalno je i to da pred voljenom osobom vremenom postanete opušteni, inače ta veza nema baš mnogo smisla.

Međutim, ne treba zaboraviti da, mada govorimo o normalnim pojavama, one nisu nimalo privlačne. A voljenu osobu želite da privučete, želite da vas smatra privlačnim. Jednom kada ste je privukli, to nije "gotov posao", pa da više ne morate uopšte da se trudite. Baš kao što ste voljenu osobu privukli sebi, vremenom je možete i odbiti, ako se ponašate krajnje neprivlačno.

Ni podrigivanje ni puštanje gasova ne zvuče lepo, a miris im je znatno neprijatniji od toga. Zamislite osobu koja glasno podrigne od piva, dok joj se iz usta širi zadah - da li biste poželeli da je poljubite? Da li biste poželeli da se privijete i mazite uz osobu koja ispušta gasove? U redu, takve stvari se dešavaju, niko vas neće ostaviti jer vam se nešto te vrste omakne, ali definitivno nikoga nećete ni privući time. A ako to konstantno radite, ne trudite se da se suzdržite niti da voljenu osobu poštedite neprijatnosti, postajete sve odbojniji. Opuštenost u vezi ne znači da nekog koga bi trebalo da volite izlažete neprijatnostima, ne ako je takvo izlaganje moguće izbeći, a vrlo često jeste.

Zato, dobra bi ideja bila suzdržati se, onda kada je to moguće, a kada nije, izviniti se. U suprotnom, lako se može desiti da voljenoj osobi vremenom prestane da bude do bliskosti s vama; veza se možda i nastavi, zbog dece, iz navike ili iz već nekog razloga, ali toj osobi više niste privlačni. Ne zato što to tako uvek ide s vremenom, već zato jer niste uložili trud da joj ostanete privlačni.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



  ma nek prdi i podriguje samo nek me ne laze  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Motorola V3i
eh lolana lolana Smile

vidis da se ne kaze prdeti vec pustati gasove Smile Smile Smile

mada i jedno i drugo je pustanje gasova Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
pa sve je to normalno...sad ja kao treba da bezim od muza svaki put kad hocu da podrignem?  Smile

Ja mogu da istrpim samo dok mi nije na uvce  Smile

to ne podnosim...
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Lepi maniri su izraz poštovanja a onog koga volimo treba najviše da poštujemo valjda. Nekad se svakom desi da izgubi kontrolu nad svojim telom, ali treba brinuti da okolini ne činimo namerno neprijatnost na isti način kao što održavamo higijenui brinemo se o urednosti. Retko ko sebi dozvli da u punoj kancelariji kolega podrigne ili se upuva. Znači kontrola se može održati, pa što se ne bi održala.

Dodala bih da ima još niz postupaka koji su prost užasavajući za mnoge ljude. Recimo mljackanje, ušmrkivanje, pucanje zglobovima, čačkanje zuba, nosa, ušiju i noktiju.
« Poslednja izmena: 13. Mar 2009, 17:20:37 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
iskreno...ako je to dokaz intimnosti sa nekim...onda ja imam problem sa intimnoscu.

ne radim takve stvari pred drugima i ne volim da se to radi preda mnom.

u vecini slucajeva moze da se iskontrolise,prema tome...insitiram na samokontroli.

prirodno jeste sve sto tijelo nase proizvodi,ali nije prirodno da jedni pred drugima demonstriramo svaku funkciju naseg organizma Smile

a posebno me nervira pravdanje da je to stepenik intimnosti vise.

to je nekultura.
nista vise.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Ako je poenta u tome da nesto kod partnera izaziva gadjenje moze se spisak prosiriti na mnoge stvari karakteristicne za jedan ili drugi pol...

Nekako ne dozivljavam to kao problem zbog koga treba veze da se raspadaju... narocito veze u kojima postoji normalna komunikacija Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
A hrkanje? Poludeću od toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Hrkanje nema veze sa pristojnoscu i nepristojnoscu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
niko nije rekao da se veze raspadaju oko toga,ne raspadaju se zbog mnogo krupnijih stvari...sumnjam da bi ovo mogao biti i razlog raspada...ali ce se sigurno dodati na listi rasloga zbog cega cemo nekog napustiti...makar na poslednjem mjestu Smile

mogu da te volim do besvjesti,ali mi se ne dopada ako podrigujes ili pustas gasove,onako bez samokontrole.

postojanje zdrave komunikacije podrazumjeva da cete i partneru i ,to na samom pocetku, reci sta vam smeta,ako ste vec naletjeli na nekog ko pustajuci gasove i slicno zeli da vam stavi do znanja koliko ste mu vazni- pa samim tim ima tu slobodu.

 Smile

nije lijepo.
nije odraz kulture.

zasto se ne kontrolisati koliko god da smo intimni?
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:46:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.