Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Podnosenje zahteva za dodatne usluge na digitalnoj centrali  (Pročitano 4426 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Drago mi je da sam pomogao
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Been there, done that. Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

105_0585.JPG
(29.25 KB, 480x640)
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
@Bad Habbit, havala na cenama...
I drago mi je sto sam te zaintrigirao pitanjem...  Zanci svakako u praksi nista nisi mogao da izvedesh... :anger:
Citat

bolje da uzmes kablovski internet

Zivim u obrenovcu, i zivim u kuci, tako da josh nije ni u vidu da se po kucama uvodi, a i kome prodju pored kuce, papreno je skupo da ti dovedu prikljucak, mnogo je jeftinije u zgradi...
A i oni koji imaju kablovsku, ove tehnicare mrzi da se buzde oko interneta, u fazonu su, sta ce ti to??? I ako ih namolis tarife su... Smile
Tako da to nije u opticaju...

@RadovanIII
Moram da te pitam, koja je razlika izmedju ISDN-a i DSL-a???
Inace za uvodjenje ISDN u Obrenovcu ce mi trebati DEBELA veza.... :x
Sto je inace skoro svuda slucaj...
Takva nam je drzava... Nema sanse drugacije da dobijesh ISDN...
Umesto da se oni trude da imaju sto vishe korisnika i da uvode linije...
I ISDN korisnici bi placali pretpklatu mnogo vishe, i trosili mnogo vishe,
ali njih boli dupe!
Zasto jednostavno ne mozes da dodjes i kazes dacetemi 2 ISDN-a,
paltish, u roku od 24 casa ti srede, i gotovo, ako u normalnim zemljama... Smile
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Nemam pojma mi je jos ni nemamo!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Citat
@RadovanIII
Moram da te pitam, koja je razlika izmedju ISDN-a i DSL-a???

DJ -
Krajem osamdesetih godina pojavio se ISDN te nama obicnim smrtnicima je dao mogucnost da imamo do desetag brojeva telefona i vise linija. Standard je da covek ima tri broja telefona i dve linije. Meni se onda to svidjalo jer sam mogao da se kacim na internet a istovremeno da mi radi fax ili telefon. Sto se tice brzine kod skidanja (Downloada) bila je za mene tada revolucionarna tako da se skidalo i do 11 kb/s ( pisem koliko sam imao u praksi, a ne koliko su oni obecavali ) a sto je bilo u to vreme pocetkom devedesetih godina najvaznije mogao saam modem da prebacim na obe linije tako da sam za ono vreme "usisavao" sa neverovatnom brzinom od 15 - 20 kb/s. Pocetkom devedesetih pojavio se DSL jos jedna softversko-hadverska mogucnost tako da sam pored mojih dve linije za ISDN dobio jos jednu za DSL koji me ja na pocetku podsetio nesto kao na interno povezivanje PC u jednu mreznu grupu. Napomi9njem da ovo pisem kao laik po tom pitanju ali kao aktivni korisnik te su sve ovo moja licna iskustva. Sto volim kod DSL je brzina skidanja tako da ponekad skida i sa 120 kb/sec a optimalno je oko 90 kb/s. Kada ja nekom nesto saljem onda je mnogo nize tako da ide oko 20 KB/sec. Evo pocetkom ovog milenijuma jos vise napredovase tako da su uradili jos dodatne vrste DSL koje se razlikuju u brzinu skidanja, tako da moj komsija je skidao sa 180-220 kb/sec a sada je nabacio najnoviji DSL 3000 te skida sa brzinama od 300kb/sec.
Inace za DSL je potrebna jedna mrezna kartica, mrezni kabel i DSL Router koje ovde covek dobija besplatno pri sklapanju ugovora. Kartica inace kosta oko 20€ ali na vecini novih maticnih ploca je vec ugradjena dok Router kosta 80 - 100 € . Od poste se dobija DSL adapter koji se prikljucuje u ISDN adapter pa sve tu u telefonski prikljucak i Posta je jedina koja kasira sve to jer trazi 100€ za prikljucak i 300 % vise za predplatu nego kod normalne analogne linije.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.171 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.