Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Podneta krivična prijava protiv novinara B92  (Pročitano 7970 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG Frizider
Citat
Boze kako ste legalisti u slucaju protiv necega sto vam je mrsko,a sa druge strane cutite
Isto kao i ti. Zakon mora da vazi za sve pa za "dobrociniteljsku" b92. Mogli su to da prijave tuzilastvu
a ne odmah u medije. Ni meni taj Jocic nije simpatican ali ovo jednostavno nije nacin na
koji se takve stvari resavaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
sad dolazimo do toga ciji je prekrsaj veci?
Policija cesto krsi zakon, da bi privela pravdi druge koji krse zakon

Kakve veze ima ciji je prekrsaj veci. To ti je logika : Pa sta ako sam ubio coveka, ovaj drugi je pobio vise. Pa sta ako sam ukrao milon, neko drugi je ukrao 10miliona.
Svaki se prekrsaj sankcionise, ako si u tome selektivan onda i nema vladavine prava, a onda i nema EU (sto vas mnogo vise boli  Smile  )

Zakon nalaze i duznost policije jeste da privodi krive pred pravdu.A policija to cesto ne cini.1.da li je policija prekrsila zakon?2.da li taj sto prekrsi zakon treba da odgovara i ide u zatvor?
Boze kako ste legalisti u slucaju protiv necega sto vam je mrsko,a sa druge strane cutite.Kao sto je neko pametno to definisao-"dvostruki arsini"
A kako je policija prekrsila zakon??? Time sto nije pohapsila ove sa B92 (ove iz drumske mafije jeste), pa to nije problem policije nego tuzilastva koje nije podnela krivicne prijave.
Ili mislis zato sto nije pohapsila Velju i Jocica? E vidis to stvarno jeste problem, ali ne policije jer ona ne moze da hapsi bez naloga tuzilastva! Samo ne vidim zasto bi to oslobodilo krivicne odgovornosti ove sa B92? Tu sam logiku vec opisao : Daj da svi krsimo zakon pa kad dodju da nas uhapse a mi cemo reci: sto nas hapsite kad niste uhapsili Velju i Jocica!
I sa koje to druge strane cutim? Ja sam lepo reko da je najbolji scenario da i Velja i Jocic dele zatvorsku celiju sa ovima sa B92, tako da dvostruki arsini mogu samo tebi da se pripisu. Ili si ti samo jos jedna ostrascena osoba koja se ne zalaze ni za EU, ni za demokratiju, ni za vladavinu prava, dakle uopste i nemas nikakve arsine vec samo isuvise slobodnog vremena da spamujes na forumima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kere laju kad koga ne poznaju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1410
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung D900
Ali Tuzilastvo je pokvareno! Ako B92 ne objavi da su Jocic i Velja umijesali prste u sve to, ovi ce se provuci kao i milion puta do sad i nikom nista. Prekrsen je zakon, novinar ce da vjerovatno odgovarati zbog toga, njega nema ko da zastiti kao sto se medjusobno stiti ova gamad, ali cilj je vise nego ispravan...
IP sačuvana
social share
"Vi mozete da uzmete akvarijum i od njega da napravite riblju corbu, ali ne mozete od riblje corbe da napravite akvarijum! Skuvali ste ribe - gotovo je! To je istorija!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
SAmo su radili svoj posao. A sluzbenih tajni nebi trebalo da bude
Dok traje istrazni postupak sve sto moze ugroziti postupak smatra se sluzbenom tajnom .
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Ne pravi sebi idola niti kakva lika;nemoj im se klanjati niti im sluziti.

Zodijak
Pol
Poruke 513
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
Klasicno ometanje istraznog postupka.Objavljivanjem, vise su pomogli organizatorima nego pravdi.Sada oni prozvani imaju dovoljno vremena da sve srede.U tom kontekstu, protiv BEE92 treba podici tuzbu za  ometanje istraznog postupka i pomaganje izvrsiocima krivicnog dela.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
ne treba njih optuziti,treba ih svesti na realnu meru
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Могли су да сачекају развој догађаја, па да објаве касније. Овако заиста ометају поступак. Али добро, говоримо о станици која је недавно вршила и притисак на суд.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson z1010
to i jeste stvar procene sa njihove strane, dal će da budu face il će u zatvor
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
Pa to je valjda jasno....

Ni matiću i beee-92 neće faliti ni dlaka sa glave sve dok je cekić i vasić  glavni u RRA.
Lepo rece covek da su oni iznad Vrhovnog suda Srbije..
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 5
1. Da li je B92 prekrsila zakon?
2. Da li onaj koji prekrsi zakon treba da odgovara i ide u zatvor?

Ajmo demokrate i zagovornici vladavine prave!
Zakon je prekrsio onaj ko im je dostavio informaciju. Po novinarskom pravilu, B92 nije duzna da otkrije izvor.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.