Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Podneta krivična prijava protiv novinara B92  (Pročitano 7986 puta)
Zvezda u usponu


Carpe Diem

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1267
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 1100
SAmo su radili svoj posao. A sluzbenih tajni nebi trebalo da bude
IP sačuvana
social share



Is Google God? The Church Of Google believes a convincing argument can be made stating that the search engine Google is the closest mankind has ever come to experiencing an actual Deity.

If i have to find jesus, does that mean he's hiding? - "Come out, come out, wherever you are... oh, you’re on the cross again. Damn it jesus, you suck at hide and seek."
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
MyIE 2
mob
SonyEricsson W 550i
Jbt,zahvaljujuci b92 je raskrinkana banda,ali ocigledno je vasa mrznja prema svemu sto je istinito veca od smisla za objektivnost.Jadni,nevini Srbi,kako laze ta "ustaska TV",svi su protiv "svetog srpskog naroda".Kakve gluposti.Zbog takvih zaslepljenih kvazipatriota poput vas nam drzava propada
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Carpe Diem

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1267
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 1100
Jbt,zahvaljujuci b92 je raskrinkana banda,ali ocigledno je vasa mrznja prema svemu sto je istinito veca od smisla za objektivnost.Jadni,nevini Srbi,kako laze ta "ustaska TV",svi su protiv "svetog srpskog naroda".Kakve gluposti.Zbog takvih zaslepljenih kvazipatriota poput vas nam drzava propada
potpuno se slazem sa tobom, ali skroz
IP sačuvana
social share



Is Google God? The Church Of Google believes a convincing argument can be made stating that the search engine Google is the closest mankind has ever come to experiencing an actual Deity.

If i have to find jesus, does that mean he's hiding? - "Come out, come out, wherever you are... oh, you’re on the cross again. Damn it jesus, you suck at hide and seek."
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Jbt,zahvaljujuci b92 je raskrinkana banda,ali ocigledno je vasa mrznja prema svemu sto je istinito veca od smisla za objektivnost.Jadni,nevini Srbi,kako laze ta "ustaska TV",svi su protiv "svetog srpskog naroda".Kakve gluposti.Zbog takvih zaslepljenih kvazipatriota poput vas nam drzava propada

Aj malo odmori, pa onda malo mucni glavom, pa ces onda shvatiti da B92 nije ni policija , ni tuzilastvo (ma koliko bi ti to volela da budu) vec da su televizija koja je na neki nacin dosla do transkripta razgovora i objavila ih cime je pocinila krivicno delo! Dakle policija i tuzilastvo je te ljude otkrila, pohapsila i sada im se sudi, A NE B92!!!
Sve sto je B92 uradila jeste da je prekrsila zakon i da zbog toga treba da snosi posledice! Ili se ti onako demokratski zalazes da se zakon ne primenjuje kad su u pitanju svete krave sa B92???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
A niko se nije zapitao odakle B92 takve eksluzivne informacije? Od istih onih iz vlasti koji taj medij pljuju.
Sto se tuzbe tice, oni novinara B92 koji je to pustio (znam ga licno) mogu da uhvate za onu stvar.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
MyIE 2
mob
SonyEricsson W 550i
Policija i tuzilastvo sigurno vec neko vreme znaju za te transkripte,i sigurno ne bi reagovali,jer su neki ljudi sa polozaja upleteni,da b92 nije to objavila.Ne budi naivan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
1. Da li je B92 prekrsila zakon?
2. Da li onaj koji prekrsi zakon treba da odgovara i ide u zatvor?

Ajmo demokrate i zagovornici vladavine prave!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1492
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
sad dolazimo do toga ciji je prekrsaj veci?
Policija cesto krsi zakon, da bi privela pravdi druge koji krse zakon
IP sačuvana
social share
pishax kaze:
"Ici cemo kad zatreba, nista se ne brinite!
I nemoj da nas tu dzabe ratnohuskate bre!" cudan momak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
MyIE 2
mob
SonyEricsson W 550i
Zakon nalaze i duznost policije jeste da privodi krive pred pravdu.A policija to cesto ne cini.1.da li je policija prekrsila zakon?2.da li taj sto prekrsi zakon treba da odgovara i ide u zatvor?
Boze kako ste legalisti u slucaju protiv necega sto vam je mrsko,a sa druge strane cutite.Kao sto je neko pametno to definisao-"dvostruki arsini"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kere laju kad koga ne poznaju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1410
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung D900
Ајде, обрати пажњу сад мало:


15. 11. 2005. 9.51   

Dragojlović: Kaže magarac da su bile, ovaj, velike malverzacije u naplati putarine i zloupotrebe i da je on kompletan predmet predao Javnoj bezbednosti i da je neko to zataškao…   

M. Nedeljković: Nek baljezga, kaži mu, ja bih, mislim, šta me briga ko šta priča, razumeš.   

Dragojlović: Samo sam hteo da ti kažem da nas spominje čovek…

M. Nedeljković: Budala, bre. 'Ajde.

15. 11. 2005. 21.4

Drinjaković: Sad me zvao Veljo, pa reko’...

M. Nedeljković: Šta kaže Veljo?

Drinjaković: Rek’o Veljo da se smirimo, da ništa ne dižemo mi frku, danas su oni imali vanrednu sednicu Vlade, znaš...

M. Nedeljković: Dobro.

Drinjaković: Njemu je Jocić rekao, ovaj ministar policije, ne jure nas, jure Čumeta... Znači, rek’o je da ništa mi, normalno radimo i sve...

15. 11. 2005. 21.14

M. Nedeljković: E, vidi, sad mi se javio Velja.

Jocić: Da?

M. Nedeljković: I rekao da ovo nije protiv nas, nego protiv nekih drugih ljudi, znaš... I da samo budemo mirni i da ćutimo, znaš... Kazao je: ’Samo budite mirni i nema nikakvih problema protiv vas’.

B. Jocić: Da, da.

26. 11. 2005. 9.28

M. Nedeljković: Kaže, 150 agenata je bilo uključeno, kao, sve su oni bili pohvatali, oni jedači k....a i odjednom je sve prestalo i ništa se... I šta će da rade oni? ... Sve to priča na televiziji, bre! ... Zar ja da im brišem suze po celom putu, bato?

Gvozdenović: Dobro je, dobro je, ćuti... Reklama za Paloma! (smeh)

M. Nedeljković: U p... m... tol'ko ih nije bilo ni protiv ustaša, majku mu!


Нико осим Јоцића не пориче да је транскрипт аутентичан, чак ни адвокати одбране. Е сад, овај транскрипт је требало да буде уништен!? А што? Зато што актуелни директор Путева Србије Јоцић није оптужен. Што није? Бог зна... А ко је Веља који им говори да се не секирају и да је све ОК? Не зна се...  Smile Smile Битно је да ми у затвор стрпамо новинара који је транскрипт објавио!  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jun 2007, 18:26:17 od Herceg_Luka »
IP sačuvana
social share
"Vi mozete da uzmete akvarijum i od njega da napravite riblju corbu, ali ne mozete od riblje corbe da napravite akvarijum! Skuvali ste ribe - gotovo je! To je istorija!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.