Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Podgorica: Smijenit ćemo ih, ako tako hoće Zagreb  (Pročitano 11631 puta)
09. Mar 2007, 22:10:57
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Podgorica: Smijenit ćemo ih, ako tako hoće Zagreb

Crna Gora je spremna zatražiti od dužnosnika koji su sudjelovali su u zločinima počinjenima u Hrvatskoj, da se povuku. Pogotovo ako bi to Hrvatska zatražila.
 

ZAGREB - Crnogorski predsjednik Filip Vujanović izjavio je u petak kako je Crna Gora spremna pozvati dužnosnike vlade koji su za vrijeme rata sudjelovali u agresiji na Dubrovnik da se povuku, ukoliko to Hrvatska bude tražila.

Vujanović je u Dnevniku plus Hrvatske televizije rekao kako je Crna Gora priznala da su u napadima JNA na Dubrovnik 1991. u kojima su sudjelovali i Crnogorci počinjeni ratni zločini te da se Crna Gora ispričala za agresiju, a da su oni koji su počinili zločine pred Haškim sudom.

Upitan kako je onda moguće da u crnogorskoj vlasti sjede dva čovjeka koja su u sklopu JNA sudjelovali u napadima na Dubrovnik, predsjednik Komisije za sprječavanje sukoba interesa sada, a tada rezervni oficir JNA Slobodan Leković, te tadašnji pukovnik JNA, a sada savjetnik crnogorskog premijera za sigurnost Radosav Martinović, Vujanović je odgovorio kako to doživljava na moralnoj razini i na razini državne komunikacije.

"Ako netko osjeća da je bio sudionikom nečega takvoga, ako osjeća da je napravio moralni propust, onda se treba povući s tih dužnosti", rekao je Vujanović.

"A drugo, ako s hrvatske strane bude zatraženo da se ta dva dužnosnika, ili bilo koja dva dužnosnika, jer otežavaju kontakte dvije države, povuku, mi smo dužni da ih pozovemo da to naprave", kazao je crnogorski predsjednik.

Vujanović, koji boravi u službenom posjetu Hrvatskoj, je govoreći o odnosima Hrvatske i Crne Gore rekao kako dvije zemlje trebaju voditi politiku koju ništa ne smije opterećivati i koja treba biti okrenuta budućnosti.

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Ericsson T28
Pa zar to nije uradio Milo Đukanović kad je došao na vlast, stvarno ne vidim razlog zašto se ulače toliko u guzicu Hrvatima, kao da će im to donijeti neke pogodnosti! Hrvati su stari Latini to je oduvijek bilo i prevariće kad god mogu i gdje god mogu! Zašto crnogorske glavešine uništavaju mit o časnoj Crnoj Gori!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Citat
ZAGREB - Crnogorski predsjednik Filip Vujanović izjavio je u petak kako je Crna Gora spremna pozvati dužnosnike vlade koji su za vrijeme rata sudjelovali u agresiji na Dubrovnik da se povuku, ukoliko to Hrvatska bude tražila
Морали би црногорци да се намажу вазелином, да се лакше увуку хрватима у буљу. Не могу да верујем какви су то смрадови увлакачки.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Ericsson T28
Ali čast izuzecima! I onim koji još tvrde da su Srbi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Ali čast izuzecima! I onim koji još tvrde da su Srbi!
Наравно!  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung S7220
Otcijepi se Milo unapred ti hvala
u Srbiji bice manje kriminala
otcijepi se Milo na tvojoj sam strani
okreni se Milo, Skadru i Tirani

Ako treba, Milo govno se proguta
izvini se Zagrebu bar jos pet-sest puta
samo takav bices najjaci na svijetu
svi ce slati pare u Duklju i Zetu
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple Iphone 8+
pa ono... kupuju sad sve proizvode od njih a ne vise od nas... itd itd
ali kao sto i vlado zna i sve vise dolaze i oni i ustase kod nas da skijaju na jahorinu Smile
a vatikan ima zelju da se siri da zaokruzi bosnu i probiju malo do soluna ako kako moze...
a da ste videli zastavu ustasku na cetinju medju ovim crnogorskim onda bi vam sve bilo jasno....
da je bio covek sa trobojkom dobio bi metak...
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
ja mislim da vi liježite i budite se sa ustašamam...ustaše nestale prije 50 godina...one vrve samo u vašim glavama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple Iphone 8+
a ti si neki posebno pametan...
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
nije neko ustaša ako je Hrvat niti je četnik ako je Srbin, zar ne ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.