2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Počinje Australijan Open  (Pročitano 16603 puta)
15. Jan 2007, 03:26:32
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
Počinje Australijan Open
BEOGRAD, 14. januara 2007. (Beta) - Tenisko Otvoreno prvenstvo Australije, prvi grend slem u sezoni, počinje u noći između nedelje i ponedeljka, a već prvog dana na terene će izaći dvoje predstavnika Srbije - Jelena Janković i Novak Đoković.

Srbija će na Australijan Openu imati šest predstavnika, a prva na teren izlazi najbolje rangiranma srpska teniserka Jelena Janković, trenutno 12. igračica sveta i 11. nosilac u Melburnu.

Njena protivnica biće Kanađanka Aleksandra Vozniak.

Prvog dana igra i 14. nosilac, najbolji srpski teniser Novak Đoković, koji će igrati sa Nikolasom Masuom iz Čilea.

Narednog dana, u utorak, u prvom kolu u singlu će igrati Ana Ivanović, Janko Tipsarević i Ilija Bozoljac. U dublu će igrati i Nenad Zimonjić.

 
Izvor

(02. May 2007, 21:52:08)
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
Ana, Jelena i Novak napadaju Melburn

Počinje Australijen open, prvi Gren slem turnir u 2007. Srbija ima petoro predstavnika u singlu
Jelena Janković imala je nepuna dva dana da predahne posle poraza (4:6, 7:6, 6:4) od Kim Klajsters u finalu Sidneja i da se pripremi za Australijen open, koji je počeo rano jutros po našem vremenu. Najbolja srpska teniserka ujedno je i prva izašla na teren da odigra svoj meč s Kanađankom Aleksandrom Voznijak, dok će Novaka Đokovića od 9.30 (TV RTS) testirati Čileanac Nikolas Masu.

POČINJE - Prošle godine sam ispao u prvom kolu od Pola Goldstina, tako da branim samo pet ATP bodova. Dobro sam se pripremio za novu sezonu, što je potvrdio i trijumf na turniru u Adelaidu. Mislim da mogu daleko u Melburnu, i pored teškog žreba - rekao je Đoković.

Novak je u karijeri igrao samo jednom s osam godina starijim Masuom, i to 2006. u Amersfortu, gde je srpski teniser osvojio prvi ATP trofej.

Uspeh na Australijen openu očekuje se i od Ane Ivanović, koja u utorak igra s Amerikankom Vanajom Kings.

- Gren slem u Melburnu je moj najdraži turnir. Ljudi su izuzetno prijatni i osećam se kao kod kuće. Atmosfera je opuštena, za razliku od recimo Vimbldona. To mi odgovara i radujem se prvom meču. Ne želim bilo šta da obećavam jer smo na početku sezone, kada je teško uhvatiti pravi ritam. Na sreću, isti problem imaju i druge teniserke - poručila je Ana Ivanović

Ana zbog promenjivih rezultata nije u grupi favorita, gde se nalaze Ameli Morezmo, Kim Klajsters, Marija Šarapova i Jelena Janković.

- Šansu tražim iz drugog plana. Znam da nisam u top formi i da moje vreme tek dolazi - dodala je beogradaka teniserka.

Najteži zadatak na otvaranju Australijen opena očekuje Janka Tipsarevića, koji će danas da izađe pred osmog nosioca, Davida Nalbandijana. Jankova jedina prednost je povreda kolena argentinskog tenisera zbog koje se pre pet dana povukao s turnira u Kujongu. Nalbandijan se ipak pojavio u Melburnu, ali je veliko pitanje koliko će moći da izdrži. Ilija Bozoljac je kroz kvalifikacije ušao u glavni žreb gde ga čeka Hrvat Mario Čilić.

Marija Šarapova ima priliku da se plasmanom u polufinale Australijen opena vrati na čelo WTA liste.

- Planiram da se povučem u 24. godini, znači negde 2012. Tenis mi je dosta dao, ali tenis nije sve. Jedva čekam da postanem majka - izjavila je Šarapova koja u prvom kolu igra s Francuskinjom Kamil Pin.

Izvor
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 435
Zastava South Banat
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
Jelena Jankovic -Aleksandra Wozniak 2:0 (6:3 6:3)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Jankovićeva lako do drugog kola

Najbolja srpska teniserka Jelena Janković opravdala je očekivanja i bez većih problema preskočila je prvu prepreku na Australijan Openu.

Jankovićeva, koja je postavljena za 11. nosioca, u meču prve runde savladala je Kanadjanku Aleksandru Voznijak sa 2:0, po setovima 6:3, 6:3.

U meču koji je trajao svega sat vremena, sprska igračica bila je dominantna u svim elementima, a pogotovo u igri na mreži.

Pored toga, Jankovićeva je imala mnogo bolji procenat realizacije poena nakon servisa, a bila je i vrlo efikasna u osvajanju brejk poena.

Mlada Beogradjanka će u drugom kolu igrati protiv Virdžinije Ruano Paskal iz Španije.

Pored Jankovićeve, od srpskih predstavnika prvog dana na Australijan Openu igraće još Novak Djoković, koji je se u prvom kolu sastaje sa Čileancom Nikolasom MAsuom.

Izvor: MTS-Mondo


Problematični Srbi i Hrvati

Oko 150 srpskih i hrvatskih navijača izbačeno je zbog medjusobnih prepirki sa jednog meča prvog kola na Australijan openu, saopštila je australijska policija.

Policija je navela da su hrvatski i srpski navijači počeli "neprilično da se ponašaju" na javnoj zelenoj površini kod teniskih terena i da je morala da deluje i izbaci navijače.

Navijači se nisu potukli niti je bilo ko uhapšen.

"Uglavnom su Srbi izbačeni jer su uznemiravali Hrvate", rekla je portparol policije države Viktorija Ketrin Džes.

Ona je dodala da policija sada razmatra dalje korake sa zvaničnicima australijskog teniskog saveza.
Očevidac je rekao da su se dve grupe sukobile ispred glavne teniske arene u Melburn parku.

"Srbi su vredjali Hrvate, Hrvati su vredjali Srbe i sve se to otelo kontroli", rekao je taj očevidac za australijski radio.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Moja slobodna procena...
Polufinale u muskoj, polufinale u zenskoj, i finale u dublu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Citat
Oko 150 srpskih i hrvatskih navijača izbačeno je zbog medjusobnih prepirki sa jednog meča prvog kola na Australijan openu, saopštila je australijska policija.
A bas malopre gledam Novaka i ono na tribinama ludnica Smiley i samo kontam sta ce biti ako se susretnemo sa hrvatima Smiley zamislite scenu, zaletanje preko one trave, baklje, koplja, otimanje zastava hahahah...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
15/01/2007 | Izvor: B92
AO: Đoković 'pregazio' Masua

Najbolji srpski teniser Novak Đoković lako je obezbedio prolaz u 2. kolo Otvorenog prvenstva Australije.

Đoković je na početku turnira u Melburnu 'pregazio' Čileanca Nikolasa Masua kojem je u tri seta dozvolio samo dva gema, 6:1, 6:1, 6:0.

Meč je trajao samo 81 minut, a Đoković, koji je postavljen za 14. nosioca, je dominirao tokom celog duela (odnos u osvojenim poenima 84-44, direktni poeni 36-11, asovi 5-1).

U 2. kolu Đoković će igrati protiv Španca Felisijana Lopeza, koji je bio bolji od Amerikanca Vilsona sa 3:0, 6:3, 6:3, 6:2.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson 
Citat
Oko 150 srpskih i hrvatskih navijača izbačeno je zbog medjusobnih prepirki sa jednog meča prvog kola na Australijan openu, saopštila je australijska policija.
A bas malopre gledam Novaka i ono na tribinama ludnica Smiley i samo kontam sta ce biti ako se susretnemo sa hrvatima Smiley zamislite scenu, zaletanje preko one trave, baklje, koplja, otimanje zastava hahahah...

...veoma moguce.... Smile Smile
Moja slobodna procena...
Polufinale u muskoj, polufinale u zenskoj, i finale u dublu...


Cuo sam da Djokovic nalece na Federera ali ne znam u kom kolu....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
Moja slobodna procena...
Polufinale u muskoj, polufinale u zenskoj, i finale u dublu...

bice finale u zenskoj,u rebarca,naravno
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 175
Zastava Srbija
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
HTC nexus one
Bas je fino krenulo na terenu, sto se za tribine ne moze reci!
IP sačuvana
social share
Свако има право на моје мишљење!


  
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.