Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:13:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pocetak kraja DS-a?  (Pročitano 6039 puta)
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6300
Pazi sad ovo:
Citat
U naselju Subjel živi 189 punoletnih stanovnika, a prosečna starost stanovništva iznosi 48,3 godina
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
Vuk ima odanu klijentelu, a i zaslužio je, to je njemu njegova borba dala. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung S4
Ne mozete vuci paralelu sa parlamentarnim izborima jer ovo sto e bilo na Vozdovcu nisu pravi izboru u tom smislu reci.
Pogledajte samo koliko je bedna izlaznost bila. Prosetajte malo netom i vidite koliko je ljudi samo apstiniralo jer ih jednostavno mrzi da idu na glasanje, a slozicete se da je to uglavnom telo koje ipak nakolnjenije DS-u nego Tomi i Vucicu, a samim tim i njihovim glasacima kojima je jako stalo da novu, mladu stranku pokazu u sto boljem svetlu.
Drugo, ako nista drugo DS ima u Beogradu Djilasa kojem sve vise raste popularnost zbog mnogih stvari koje je do sada uradio, svidjalo se to nekome ili ne i ne vidim u neko dogledno vreme da ce iko moci da ugorzi njegovo mesto gradonacelnika.
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Bolje je da DS bude opozicija nego vlast u koaliciji sa G-17 ili jos gore LDP-om. Konacno su rezultati pokazali koliko vredi G-17 u da DS u budućnosti mora BEZ NJIH

Е ово је поента ... ДС је коначно скупио муда да не иде у најширој могућој коалицији на изборе, пуштајући разни шљам да се шлепа уз њих. Ово је последица тога што баук звани СРС више не постоји ... што је опет заслуга Томе и Вучића.

А то што је ДС коначно измерио своју реалну снагу на неким изборима је одлично за њих као странку ... уосталом и нису превише изгубили имајући у виду да странке на власти по правилу доживљавају пад рејтинга.

Још једном ... није ово почетак краја ДС-а ... ово је почетак краја за Динкића, Чедоморца и профи бацачице клетви. Што је све боље од бољег по нас  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Ne mozete vuci paralelu sa parlamentarnim izborima jer ovo sto e bilo na Vozdovcu nisu pravi izboru u tom smislu reci.
Pogledajte samo koliko je bedna izlaznost bila. Prosetajte malo netom i vidite koliko je ljudi samo apstiniralo jer ih jednostavno mrzi da idu na glasanje, a slozicete se da je to uglavnom telo koje ipak nakolnjenije DS-u nego Tomi i Vucicu, a samim tim i njihovim glasacima kojima je jako stalo da novu, mladu stranku pokazu u sto boljem svetlu.
Drugo, ako nista drugo DS ima u Beogradu Djilasa kojem sve vise raste popularnost zbog mnogih stvari koje je do sada uradio, svidjalo se to nekome ili ne i ne vidim u neko dogledno vreme da ce iko moci da ugorzi njegovo mesto gradonacelnika.
Djilas radi za beograd a ne za Srbiju, razmisli malo o tome ja sam prvi koji ce glasati protiv DS-a i Djilasa, sta je on uradio za Juznu Srbiju, sta je DS uradio za Juznu Srbiju? NISTA
To sto je on dobar beogradjanima eto izvolte pa neka glasaju za njega svi ostali van tog famoznog beograda nemaju ama bas nikakve koristi od njega i ne vidim zasto bi bilo ko van beograda glasao za njega!
ds je jedna ospasna posast za ovo drustvo i ovaj narod, igraju se plisane diktature, a zna se kako u ovom narodu prolaze diktatori! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Djilas radi za beograd a ne za Srbiju, razmisli malo o tome ja sam prvi koji ce glasati protiv DS-a i Djilasa, sta je on uradio za Juznu Srbiju, sta je DS uradio za Juznu Srbiju? NISTA
To sto je on dobar beogradjanima eto izvolte pa neka glasaju za njega svi ostali van tog famoznog beograda nemaju ama bas nikakve koristi od njega i ne vidim zasto bi bilo ko van beograda glasao za njega!
ds je jedna ospasna posast za ovo drustvo i ovaj narod, igraju se plisane diktature, a zna se kako u ovom narodu prolaze diktatori! Smile
slazem se s tobom.
iako volim Beograd,i iako ne dopustam da se pljuje po njemu i da se prica da je on,kao grad,kriv za sve,a ne Vlada i trutovi u njoj,kada neko govori istinu,slazem se sa njim.
lepo je nama ovde,ali,zato bi ljudi u odredjenim delovima zemlje sve dali da kidnu iz svog grada/sela.
a ne treba tako,pogotovu ne sada,u ovakvo vreme.
DS je uzeo jos pre par godina i poceo da pumpa grad novcem i da ga doteruje i glanca.i to je lepo,super je sad.ali,mislim,iako je meni lepo ovde,ja znam da dok se jedno brdo novca sliva u budzet Beograda,tako se drugi deo novca ili odliva iz drugih sredstava,ili se ne odliva,ali se zato ne sliva u mesta gde bi trebao da se sliva.dok se ovde rovari ista ulica i po 5 puta zaredom,jer,kobajagi,svaki put zaborave nesto da stave(a u stvari se samo radi o tome da oce da stave vise para u dzep),i dok se kojekakvim glancanjem i maskiranjem mazu oci gradjanima,gomila fabrika i preduzeca u drugim delovima zemlje propada.
necu dalje da ulazim u diskusiju,bar ne jos,jer ne smatram sebe bas dovoljno upoznatim(sa brojkama i sa konkretnim stanjem) da bih komentarisao to,ali,posto si ti zaista lepo rekao sta si imao,nisi srao o Beogradu kao sto su nekad neki drugi srali,hteo sam samo da ti kazem da se slazem s tobom po tom pitanju.
ovo sto se ovde radi je obicno mazanje ociju i to uz pljacku.
da nema lopovluka(muljavina sa poslovima i slicno) i da se novcem bolje upravlja,verujem da bi se naslo vise korisnih sredstava i para i za druge gradove.al,nije samo DS kriv za to,toga je bilo i bice dokle god ima pljackanja u ovoj zemlji.samo je DS sad koji je na vlasti i koji mazanjem ociju pokusava da pridobije jos glasaca u najbrojnijem mestu zemlje.
« Poslednja izmena: 08. Dec 2009, 00:26:36 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung S4
Ne mozete vuci paralelu sa parlamentarnim izborima jer ovo sto e bilo na Vozdovcu nisu pravi izboru u tom smislu reci.
Pogledajte samo koliko je bedna izlaznost bila. Prosetajte malo netom i vidite koliko je ljudi samo apstiniralo jer ih jednostavno mrzi da idu na glasanje, a slozicete se da je to uglavnom telo koje ipak nakolnjenije DS-u nego Tomi i Vucicu, a samim tim i njihovim glasacima kojima je jako stalo da novu, mladu stranku pokazu u sto boljem svetlu.
Drugo, ako nista drugo DS ima u Beogradu Djilasa kojem sve vise raste popularnost zbog mnogih stvari koje je do sada uradio, svidjalo se to nekome ili ne i ne vidim u neko dogledno vreme da ce iko moci da ugorzi njegovo mesto gradonacelnika.
Djilas radi za beograd a ne za Srbiju, razmisli malo o tome ja sam prvi koji ce glasati protiv DS-a i Djilasa, sta je on uradio za Juznu Srbiju, sta je DS uradio za Juznu Srbiju? NISTA
To sto je on dobar beogradjanima eto izvolte pa neka glasaju za njega svi ostali van tog famoznog beograda nemaju ama bas nikakve koristi od njega i ne vidim zasto bi bilo ko van beograda glasao za njega!
ds je jedna ospasna posast za ovo drustvo i ovaj narod, igraju se plisane diktature, a zna se kako u ovom narodu prolaze diktatori! Smile
Sto se tice Djilasa...
Nigde ja nisam pomenuo da ce on na republickom nivou da donese prevega tako da sledeci put procitaj ceo post...
Neko je pomenuo da ce u Beogradu izgubiti vlast, a ja sam se na to nadovezao...  Smile
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Sad treba dići priču o padu DS, da se zaboravi potonuće SRS.

A SNS je ostvario dobar rezultat u Zemunu i Voždovcu, ali mršavo u Vrbasu, Kosjeriću i Kostolcu. Znači ulaze u trku za republičku vlast sa previše mršavih krava.
 U ovom  trenutku je DS stranka sa "najvećim koalicionim potencijalom" (lekcija naučena od Koštunija) tako da će biti teško preoteti vlast Tadićevoj ekipi.

Ne bih se bas slozio sa tim! Sto se Vrbasa tice garantujem da ce SNS biti u mrtvoj trci sa DS-om po broju glasova na parlamentarnim izborima. Prilicno sam dobro upoznat sa stanjem u Vrbasu, te znam da su glavni krivci za jako los rezultat SNS-a u Vrbasu los opstinski odbor predvodjen omrzenim Igorom Becicem. Broj ljudi koji podrzava SNS u toj opstini oko tri puta je veci od broja glasaova osvojenih na ovim izborima, odnosno najmanje oko 20% ukupnog birackog tela u Vrbasu. Zaista je veliki broj ljudi koji podrzava SNS, Nikolica i Vucica, ali nikako ne zeli da glasa za Becica. Takodje dobar rezultat SPS-a u Vrbasu je ostvaren najvise zaslugom dobrog opstinskog odbora, ali ce njihov rezultat pasti na parlamentarnim izborima kada nece glasati za te ljude iz Vrbasa pa ce se ti glasovi sliti, najvecim delom, SNS-u. Uz sve to ne treba za boraviti da Vrbas ima biraca onoliko koliko biraca ima na 15 birackih mesta na Vozdovcu. (Vrbas- oko 36000, Vozdovac oko 150 000 na 82 biracka mesta)

Sto se Kostolca tice razlika izmedju DS-a i SNS-a je negde oko 0,4%. Najveci profiteri u toj opstini su SPS i SPO. Ipak ni SPS, iako prvi, ne belezi ni u toj opstini neki fenomenalan rezultat jer dobili su svega 18% glasova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ne mozete vuci paralelu sa parlamentarnim izborima jer ovo sto e bilo na Vozdovcu nisu pravi izboru u tom smislu reci.
Pogledajte samo koliko je bedna izlaznost bila. Prosetajte malo netom i vidite koliko je ljudi samo apstiniralo jer ih jednostavno mrzi da idu na glasanje, a slozicete se da je to uglavnom telo koje ipak nakolnjenije DS-u nego Tomi i Vucicu, a samim tim i njihovim glasacima kojima je jako stalo da novu, mladu stranku pokazu u sto boljem svetlu.
Drugo, ako nista drugo DS ima u Beogradu Djilasa kojem sve vise raste popularnost zbog mnogih stvari koje je do sada uradio, svidjalo se to nekome ili ne i ne vidim u neko dogledno vreme da ce iko moci da ugorzi njegovo mesto gradonacelnika.

A sta je to Djilas tako dobro uradio? Poklonio zemljiste za izgradnju Usca? Par ofarbanih klupa i tri ulice koje asfaltiruju mesecima i kao nesto se radi na njima, ustvari se presipa iz supljeg u prazno ne daje rezultate. Ipak i pored toga sto se ne slazem sa tim da je Djilas imao neke velike rezultate, mislim da nece tako lako izgubiti u Beogradu. Kao sto sam rekao na pocetku teme Vozdovac su izgubili, a Novi Beograd se klima, ali ga jos drze. Nije tajna da ko dobije Novi Beograd ima velike sanse da pobedi u Beogradu, a da je Novi Beograd uporiste DS-a jeste. Da budem precizniji ko pobedi u blokovima 70 i 45, smesimu se pobeda u gradu. Sam Vucic je rekao da je na izborima za gradonacelnika izgubio zbog poraza u bloku 70. Ipak da ce DS imati na Novom Beogradu tezi posao nego igada je sigurno. SNS ima na Novom Beogradu ima izuzetno jak opstinski odbor sa jako dobrim ljudima, koji su odradili i jako veliki, ako ne i najveci, deo posla i u Zemunu i na Vozdovcu. Cinjenica da su izgubili Vozdovac, a da ih ceka borba veca nego ikada za Novi Beograd, ne moze dopustiti demokratama da mirno cekaju izbore u Beogradu. Sa Djilasom ili bez njega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Sony 
Ne mozete vuci paralelu sa parlamentarnim izborima jer ovo sto e bilo na Vozdovcu nisu pravi izboru u tom smislu reci.
Pogledajte samo koliko je bedna izlaznost bila. Prosetajte malo netom i vidite koliko je ljudi samo apstiniralo jer ih jednostavno mrzi da idu na glasanje, a slozicete se da je to uglavnom telo koje ipak nakolnjenije DS-u nego Tomi i Vucicu, a samim tim i njihovim glasacima kojima je jako stalo da novu, mladu stranku pokazu u sto boljem svetlu.
Drugo, ako nista drugo DS ima u Beogradu Djilasa kojem sve vise raste popularnost zbog mnogih stvari koje je do sada uradio, svidjalo se to nekome ili ne i ne vidim u neko dogledno vreme da ce iko moci da ugorzi njegovo mesto gradonacelnika.
DS , se samo trudi oko glavnog grada i najvećih centara i Vojvodine , a šta je sa Zapadnom , centralnom , južnom Srbijom , niko ništa ne radi , a i druga stvar ko kaže da mladi glasaju za DS , glupost , mladi najviše glasaju za Naprednjake i LDP , a ljudi koji su bili mladi u vreme Slobe glasaju za DS , a najstariji za SPS , tako da sve gore napisano pada u vodu....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:13:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.