Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Počelo klađenje na predstojeći Izbor za mis sveta u poljskoj  (Pročitano 799 puta)
27. Sep 2006, 22:42:05
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Počelo klađenje na predstojeći Izbor za mis sveta u poljskoj
Australija favorit


Jedna od najvećih svetskih kladionica „Skajbet“ u svojoj ponudi ima i mogućnost klađenja na najlepšu devojku na svetu. U subotu se održava Izbor za mis sveta 2006. godine u Varšavi a, prema prognozi kladionice, najbolje se kotira mis Australije Sabrina Housam. Naša misica Vedrana Grbović se, prema kvotama, našla u zlatnoj sredini.


U beogradskim kladionicama još nije omogućeno klađenje na misice, ali će se do petka verovatno i to desiti. Za one koji žele nešto da zarade internet kladionica „Skajbet“ nudi tu opciju, a sve što je potrebno jesu kreditna kartica i pare na deviznom računu.

Misica koja se najbolje kotira na „Skajbetu“ je Sabrina Housam iz Australije čija kvota iznosi 5/1 (na uloženi evro dobijete pet). Odmah posle nje na listi se nalazi mis Venecuele, Aleksandra Federika Guzman Dijamante, za čiju pobedu na jedan uložen evro možete zaraditi šest. Treća po redu favoritkinja za pobedu je mis Indije, Nataša Suri, čija je kvota 8/1.

Vedrana Grbović, mis Srbije, zauzela je zlatnu sredinu pa kvota za nju iznosi jedan prema 66/1 (na jedan evro dobijete 66, hm...). Ona nema velike šanse za pobedu, slična kladioničarska sudbina zadesila je i mis Hrvatske Ivanu Ergić. Misica Crne Gore Ivana Knežević našla se nešto iza naše takmičarke, pa kvota za nju iznosi jedan prema 80, a istu kvotu imaju i mis Bosne i Slovenije.

M. R.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Najlepša je Čehinja
N. V. B., 1. oktobar 2006

Titulu najlepše žene planete, na 56. izboru za mis sveta ponela je Tatana Kučarova, sedamnaestogodišnja plavuša iz gradića Opočno, u istočnoj Češkoj. Mesto prve pratilje zauzela je Rumunka Ioana Valentina Boitor, dok je lenta druge pratilje prebačena preko ramena Australijanke Sabrine Housami.
Devojke, njih šest
koje su ušle u finale, ponelo su i titulu kontinenta s kojeg dolaze. Mis sveta je ujedno i najlepša žena severne Evrope. Na nadmetanju lepote u Varšavi učestvovalo je 104 takmičarke, a jedna od njih bila je i Vedrana Grbović, predstavnica Srbije. Nažalost, naša lepotica nije uspela da se plasira u finale.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Boje Srbije na Izboru za mis sveta branila je Vedrana Grbović
Čehinja je bila najlepša


Izbor za mis sveta za 2006. godinu obeležila je zanosna čehinja Tatana Kučarov. Bez premca je ponela titulu najlepše, dok su ostale devojke aplaudirale i kiselo se smejale. Šta se dešavalo iza kulisa izbora, za „Blic“ otkriva najlepša Srpkinja Vedrana Grbović.

Vedrana kaže da je zadovoljna ishodom i da joj nije krivo što nije osvojila lentu, jer iz Varšave nosi nešto mnogo vrednije - iskustvo, utiske i prijateljstva.
Kako ste se proveli tokom izbora?

- Bilo mi je užasno zabavno. Provod je bio fenomenalan. To je jedno veliko iskustvo koje malo ko može da proživi. Srećna sam što sam imala priliku da stojim rame uz rame sa 103 najlepše devojke iz celog sveta. Zadovoljna sam svojim nastupom i koreografijom koja je bila dinamična i energična. Ma, bilo je super.
Da li ste bili razočarani kada niste ušli u finale?

- Ne, nikako. Nisam se razočarala. Rekla sam sebi: „Vedrana, dala si sve od sebe“, tako da sam ponosna svojim nastupom jer sam zaista celu sebe dala i pokazala najbolje što znam.
Šta se dešavalo iza kulisa izbora?

- U početku je bilo par pehova. Nekoliko devojaka je svoje haljine izgorelo na peglu, neke su se haljine pocepale, ali, iskreno, u onoj gužvi nisam mogla da vidim šta se kojoj takmičarki desilo. Eto, ja sam morala sama da se šminkam, malo mi se pokvarila frizura, ali to niko nije mogao da primeti, tako da i nije bilo strašno.
Kakva je atmosfera bila u bekstejdžu?

- Bilo je haotično. Sve takmičarke su bile uzbuđene i pomalo izgubljene. Nismo imale dovoljno vremena da se presvučemo. Pošto sam se obukla među prvima, pomagala sam nekim devojkama koje su imale komplikovanije haljine. Pred izlazak smo se svi užurbano spremali i trčali, ali imalo je to svoju čar.
A tokom izbora?

- Mi smo se iza scene veselile i družile. Pevale smo i igrale, ma bilo je puno smeha.
Da li je bilo i suza?

- Bilo je i malo suza. Neko se uvek razočara. Eto, ja sam tešila devojku iz Libana koja je bila strašno razočarana. Baš mi je bilo krivo. Još neke devojke su plakale pa svi mi imamo svoje snove, a neki se ponekada ne ostvare.
A da li je bilo ljubomore?

- Bilo je i toga, ali u granicama normale.
Šta mislite o pobednicama?

- Rumunka je bila moja cimerka, tako da mi je drago što je bila prva pratilja. Pošto sam iz Australije, drago mi je što se i Australijanka našla među prve tri. Čehinja je zaslužila pobedu, jer ima posebnu privlačnost i šarm, a i veoma je obrazovana. Uvek je ostavljala jak utisak na druge.
S kim ste se najviše družili?

- Najviše sam se družila sa Crnogorkom i Bosankom. Navikla sam na njih. Juče je Bosanka otišla kući i već mi nedostaje. Mislim da će mi ta prijateljstva ostati zauvek.
Kakvi su vam dalji planovi?

- Večeras stižem u Beograd. Još ne znam šta me čeka. „Mis YU“ kompanija mi je verovatno napravila plan za narednih mesec dana, videćemo. Verovatno ću ubuduće pripremati nove misice jer sam ovde stekla veliko iskustvo.

M. Radojković
Tatana bez premca

Tatana Kučarova na 56. izboru za mis sveta je preksinoć u Varšavi preuzela lentu najlepše. Jedinstvena ocena većine je da je pobedila prava devojka. Poslednjih meseci u toku je svetska akcija borbe protiv mršavih devojaka i manekenki. Sva velika imena modne industrije počela su da se bore protiv anoreksije, a verovatno je cela ova kampanja pomalo navela žiri (na Izboru za mis sveta) da najzad izabere devojku koja nosi sve potrebne atribute. Plavokosa češka lepotica ima 18 godina, rođena je u Trnavi, a živi u Opocnu. Učenica je srednje škole, a želi da se upiše na univerzitet. Volela bi da bude model i proputuje svetom. Njen moto je „Budi optimista“. Prva pratilja na bila je Rumunka Joana Valentina Boitor, a druga Australijanka Sabina Housami.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
POLJACI OČARANI
Nova mis sveta, Čehinja Tatjana Kuharžova, oduševila Poljake, utešila ih pobeda komšinice i činjenica da je titula ostala u "novoj Evropi"




Glasali za komšinicu...

"Pobedila je plavuša, pa još i Evropa. Prva pratilja je Rumunka, a tek na trećem mestu je Australija", opisao je atmosferu posle proglašenja list "Gazeta Viborča"

VARŠAVA - Nova mis sveta, sedamnaestogodišnja plavuša Tatjana Kuharžova iz gradića Opočno u istočnoj Češkoj, osim toga što je postala ponos svoje nacije, očarala je i Poljake. U Palati nauke i kulture u Varšavi Poljaci su preksinoć zdušno navijali da titula u finalu, koje se prvi put odigravalo u jednoj postkomunističkoj zemlji, ostane u "novoj Evropi", kad već među 16 najlepših nije prošla njihova kandidatkinja Mažena Ćešlik.
- Kada već nije pobedila Poljakinja, sjajno je što je mis Čehinja. Češke devojke su lepe, to mi Poljaci dobro znamo - rekao je jedan od Varšavljana, koji su krunu za češku srednjoškolku dočekali ovacijama.
- Publika ludi. Pobedila je plavuša, pa još i Evropa. Prva pratilja je Rumunka, a tek na trećem mestu Australija - opisao je atmosferu posle proglašenja list "Gazeta Viborča".
Poljaci su SMS porukama mogli da navijaju za još dve svoje poluzemljakinje - za mis Kanade Malgožatu Majevsku, koja je emigrirala sa roditeljima preko okeana iz Poljske kao četvorogodišnje dete, i za mis Mađarske Renatu Anetu Tot, koja nije krila da ima polovinu poljske krvi.
Nova najlepša žena planete veruje da je, pored toga što predstavlja tipičan češki tip lepote vitke plavooke plavuše,  za izborpresudno bilo i to što dobro govori engleski, pa je mogla prirodno da ćaska sa žirijem.
- Nadam se da će mi titula promeniti život, u pozitivnom smislu - rekla je Kućaržova, koja sanja o karijeri manekenke.
Njenoj majci, međutim, na prvom mestu je obrazovanje.
- Za Tanju je uvek najvažnija bila škola. Sigurno će učiniti sve da završi četvrtu godinu i upiše se na fakultet - nada se njena majka.
Poljaci su zadovoljni što su uz predstavljanje najlepših žena sveta dobili priliku za promociju prirodnih lepota, istorijskih i kulturnih znamenitosti svoje zemlje. Sve 104 finalistkinje obilazile su je poslednjih mesec dana, a te snimke prenosile su velike svetske televizije.
- Efekti neće doći odmah, ali svečani izbor prenosi 200 TV stanica iz celog sveta. To je velika promocija naše zemlje, a gledanost je po brojnosti druga iza otvaranja svetskih prvenstava u fudbalu - izjavio je predsednik Privredne komore Poljske Andžej Arendarski listu "Gazeta Viborča".
(BETA)


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Juzna pruga,Stara skola...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1532
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung J6
wow  Smile
IP sačuvana
social share
ride till your legs go numb...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.