Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Почела хапшења националиста у Србији  (Pročitano 32573 puta)
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Citat
Policija je u Zmaj Jovinoj ulici pronašla i veću količinu kamenja ofarbano crvenom bojom.
Debili,nisu ga oni nasli vec fotograf iz Vecernjih Novosti .To kamenje inace stoji tu vec nedelju dana od neke modne revije.To mozete proveriti kod radnice koja tu prodaje kokice.




И шта ухапсили су камење?  Smile
Citat
A zbogcega sve to kad nema povorke.Zar je zabranjeno setati gardom Beogradom u nedelju

Па зато што требаш да седиш кући и дивиш се политичкој-економској-дипломатској мудрости Жутог предузећа! Каква криза,нема кризе, има Пирамиде!

Citat
Privedeno 30 ultradesničara
Ултрадесничари  Smile Што воле своју земљу? Е,па тако је кад њом владају они који је не воле!


IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Privedeno 30 ultradesničara
Ултрадесничари  Smile Што воле своју земљу? Е,па тако је кад њом владају они који је не воле!

Oni koji prete nasiljem nad nekim zbog razlicitosti svakako jesu ultradesnicari.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k310i
Citat
И шта ухапсили су камење?
Od 8 sati oni toje tu i niko nije video to kamenje  Smile A sad digli dreku i viko i to hoce da nam podmetnu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs
Citat
И шта ухапсили су камење?
Od 8 sati oni toje tu i niko nije video to kamenje  Smile A sad digli dreku i viko i to hoce da nam podmetnu...

Aha
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
И шта ухапсили су камење?
Od 8 sati oni toje tu i niko nije video to kamenje  Smile A sad digli dreku i viko i to hoce da nam podmetnu...

A podmetnuli su i baklje, bokser i to..? Ajde ne zajebavaj se, pa sta su predstavljali oni plakati "Cekamo vas", ako ne jasan poziv na nasilje. Ako hoces ozbiljno da diskutujes, nemoj praviti od fasiste hipika.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Privedeno 30 ultradesničara
Ултрадесничари  Smile Што воле своју земљу? Е,па тако је кад њом владају они који је не воле!

Oni koji prete nasiljem nad nekim zbog razlicitosti svakako jesu ultradesnicari.
A ti si bio pa sve to video?
Nisam znao da nam je vlast ultra desnicarska
Citat
Ajde ne zajebavaj se, pa sta su predstavljali oni plakati "Cekamo vas"
Isato sto i vazelin za Urosa...

Citat
Ako hoces ozbiljno da diskutujes, nemoj praviti od fasiste hipika.
Decko kome su dedu streljali nemci u akciji 100 za jednog ne verujem da moze biti nacista i koji je danas bio u hramu sv Save dok je policja uvodila policijski cas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Ajde ne zajebavaj se, pa sta su predstavljali oni plakati "Cekamo vas"
Isato sto i vazelin za Urosa...

Ja nigde nisam video te plakate.. ne izmisljaj molim te, i sam si svestan sta bi bilo da Prajd nije otkazan..

Citat
Decko kome su dedu streljali nemci u akciji 100 za jednog ne verujem da moze biti nacista i koji je danas bio u hramu sv Save dok je policja uvodila policijski cas

Nisam napisao nacista, vec fasista, sto ovi svakako jesu.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Citat
И шта ухапсили су камење?
Od 8 sati oni toje tu i niko nije video to kamenje  Smile A sad digli dreku i viko i to hoce da nam podmetnu...

Корњаче за пилећим мозгом! Само они могу то да смисле!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Ja nigde nisam video te plakate.. ne izmisljaj molim te, i sam si svestan sta bi bilo da Prajd nije otkazan..
Pa nisi ni mogao da ih vidis na b92 i na tim medijima gde se ti informises.
Citat
Nisam napisao nacista, vec fasista, sto ovi svakako jesu.
A po cemu ti to.Znas decka licno?
Citat
i sam si svestan sta bi bilo da Prajd nije otkazan..
Jesam svetsan sam.Ali to je sasvim druga prica.Sukoba na ulici ima i bez parade.Narod je besan na vlast i to ne treba da se krije.Svaki dan su neki protesti i svaki dan su neki nemiri.To sto zivimo u ne sigurnoj drzavi je ogovornost vlasti i da bi se to resilo oni treba da odu..Sa zatvaranjem i hapsenjima nista se ne postize.Postizu samo jos veci gnem na sebe od naroda.To se videlo i danas.Dana se videlo koliko ljudi ne veruju drzavi i medijama.Parada je otkazana a narod je ipak izasao..Sta to govori?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Ja nigde nisam video te plakate.. ne izmisljaj molim te, i sam si svestan sta bi bilo da Prajd nije otkazan..
Pa nisi ni mogao da ih vidis na b92 i na tim medijima gde se ti informises.

Ok, ajde, posalji mi neki link, zelim da vidim taj plakat.. Bas me zanima..

Citat
Nisam napisao nacista, vec fasista, sto ovi svakako jesu.
A po cemu ti to.Znas decka licno?


Dovoljno je da znam da je clan fasisticke organizacije.

Citat
Jesam svetsan sam.Ali to je sasvim druga prica.Sukoba na ulici ima i bez parade.Narod je besan na vlast i to ne treba da se krije.Svaki dan su neki protesti i svaki dan su neki nemiri.To sto zivimo u ne sigurnoj drzavi je ogovornost vlasti i da bi se to resilo oni treba da odu..Sa zatvaranjem i hapsenjima nista se ne postize.Postizu samo jos veci gnem na sebe od naroda.To se videlo i danas.Dana se videlo koliko ljudi ne veruju drzavi i medijama.Parada je otkazana a narod je ipak izasao..Sta to govori?

Govori da su debili i mentoli izasli da bi trazili priliku za "fajt" jer jedino za to znaju. Sigurno nisu izasli u laku popodnevnu setnju. Uostalom, ko se mirno seta gradom sa bakljama i bokserima? Nemoj da prodajes pricu da je zbog politicke situacije jer nisu hteli da tuku aktiviste neke stranke vec grupu gradjana koja je htela da se mirno proseta gradom. Pretili su im batinama i smrcu samo zbog seksualne orijentacije. To se naziva fasizam. Tvoja zamena teza bi mozda imala smisla kada bi je uradio dovoljno inteligentno da se ne primeti. Ovako je jednostavno pokusaj opravadanja necega za sta nema opravdanja. Jebiga, hteli su da biju pedere, sada ce malo da se igraju sa nekim veoma strejt momcima u Padinskoj skeli. Svakom po zasluzi.
« Poslednja izmena: 20. Sep 2009, 17:59:46 od kokota »
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.