Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Po prvi put predstavljeno poslovanje FK Crvena Zvezda  (Pročitano 3673 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Boskovica ja nisam mogao da smislim sugo vremena. Ne znam da li se secas kada su on i Jelic dosli u Zvezdu, tada je valjda bio onaj ludak Ostojic trener. Kakav je to uzas od napada bio. Tada sam par puta bio u iskusenju da sacek obojicu posle treninga i da im polomim noge, pa da onda bar zvanicno budu invalidi. Jelic je posle otisao, sto je bio mnogo dobro, a Boskovic je smrdeo u Zvezdi jako dugo. Onda je odjednom sazreo kao igrac i poceo da igra stvarno zrelije dosta i po meni veoma dobro. To je trajalo 4-5 utakmica i pogadjaj sta je onda bilo.

Vitakic jeste sirovina, ali zar ne treba takav da bude odbrambeni igrac. Po meni tehnicari idu u napad i na sredinu, a borci i oni koji lome noge treba da budu u odbrani, to je pravi tim. Pogledaj Real. Sta im vredi sto imaju najbolje tehnicare na svetu, kada im odbrani igraju neki manekeni koji primaju po 5 golova na utakmici. Drugo Dzajic je neposredno pred samu utakmicu sa PSV-om prodao Vidica i Vitakica, odnosno celu odbrambenu liniju, a pozanto je da za uigravanje odbrane, cak i da imas najbolje igrace, a ne invalide poput Dudica, Lukovica i ekipe, treba dosta vremena. Pa ko je onda tu kriv. Moga je makar da saceka tih 2-3 nedelje da prodje utakmica sa PSV-om pa onda da ih prodao ako je vec morao da ih proda, a ovo sto je uradio je klasicna sabotaza.

Vidic je imao neku povredu ledja koju je dugo vukao, zato i nije pruzao igre na svom nivou u poslednje vreme, ali to ne znaci da je invalid. To je povreda koja ce proci i on ce ponovo biti jedan od najboljih odbrambenih igraca.

Mladenovic jeste bio strasan plejmejker i upravo to sto ti kazes, Zigic i Pantelic ne mogu da daju golove, kada nema ko da im doda loptu, a to je radio on.

Ljupko jeste nula od trenera, to smo se valjda vec slozili, tako da o njemu ne treba trositi reci, mada koliko je on bio los, toliko je i tim bio los i neuigran, tako da je tu opet dvostruka Dzajiceva krivica, prvo sto nije angaovao odmah Dostanica, ako je vec napravio sranje sa Muslinom, kome niko nije ni do kolena od sadasnjih trenera, a drugo sto je napravio takav tim u kome igraju deca i to neposredno pred odlucujuce utakmice.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nikad on nije sazreo a jelic je bio solidan napadac, nista posebno, omele ga povrede.

Citat
Vitakic jeste sirovina, ali zar ne treba takav da bude odbrambeni igrac

Ne, odbrambeni igrac treba da bude kao nesta ili kao carlos.
Citat
a ne invalide poput Dudica

Covek je odlican odbrambeni igrac a plus je fenomenalan u igri glavom.
Citat
To je povreda koja ce proci i on ce ponovo biti jedan od najboljih odbrambenih igraca.

Ista prica kao i za drulica... nikad nije prosla.
I lekar u francuskoj je rekao neces se ti sine leba od fudbala najesti.
Citat
toliko je i tim bio los i neuigran, tako da je tu opet dvostruka Dzajiceva krivica

Prvo ste slavili svi ljupka i hvalili dzaju.
Sad je on kriv sto su se ovi usrali i sto ih niko nije pripremio za tekmu... ok.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
ma ne moze niko da me ubedi da oni nisu BANDA CRVENA !!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Za ostale igrace tu i tamo, ali za Boskovica i Jelica znam sigurno da su bili najvece rupe u Zvezdi od kada sam ja poceo da pratim ozbiljnije fudbal, a to je u poslednjih 10 godina. Jelic je po meni i ostao rupa, sto dokazuje to da je otisao i promenio ko zna koliko klubova i to u domacoj ligi, a Boskovic je bio rupa velika, ali je neposredno red prodaju, koja slucajnost, poceo mnogo bolje da igra nego do tada. Dokaz toga je valjda ako vec to nisi primetio i cinjenica da ga je kupio PSG. Ipak PSG i ako nije mozda u prvoj grupi evropskih klubova, sigurno nije za bacanje i cim su ga oni kupili, zaci da su nesto videli u njemu.

Nesta je tip igraca kao Vidic, znaci produhovljena sirovina Smiley . To znaci da nije dovoljno dobar tehnicar da bi igrao napadaca, ali je ipak dovoljno inteligentan da bi bio komadant odbrane, odnosno da bi koordinirao odbranu. To je bio i Vidic, a Vitakic je bio egzekutor. u svakom slucaju u tim su dobrodosli i jedan i drugi. Primer igraca koji nije inteligentan, a pritom nije ni razbijac, je bio Lalatovic. On nije bio gradjen kao Vitakic, a opet nije bio inteligentni odbambeni igrac kao Vidic koji je imao mogucnost da procita sledeci potez protivnika.

Nisam bas ovo shvatio za lekara i jedenje hleba Smiley . Na koga se to odnosilo?

Ljupka ja nikada nisam hvalio, a da budem iskren ni Dzajica. Kada je Ljupko osvojio ligu sampiona, ja sam tada bio balavac koga fudbal nije ni zanimao. Posle toga je pravaio samo sranje u Zvezdi. Dzaju isto tako nikada nisam nesto obozavao. Nisam do ovog sranja sa Muslinom nesto i obracao paznju preterano na njega, ali posto je Muslin bio prvi nas trener koga sam obozavao, ponavlajm prvi i posto se isti taj trener u osnovi posvadjao sa Dzajicem, od tada sam poceo da gledam Dzajica jednim drugim ocima.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Citat: Bad Habbit
Primer igraca koji nije inteligentan, a pritom nije ni razbijac, je bio Lalatovic.


ali njegov tata je u upravi Zvezde ... pa kako onda da dete ne bude kapiten ... znaci tada nije neophodna ni taktika , ni pamet , niti tehnika , niti talenat ... bitno je ko ti je tata u Zvezdi ....

i sada se svodi na to ko je ciji i koga ne mogu da prodaju oni ga puste da igra malo a ko je na ceni , njega cika Dzaja uzme pod svoje pa ga proda uz obrazlozenje kako Zvezda nema para pa je morala da proda igraca a u stvari treba cika Dzajina deca na more , da se skoluju itd ....
ma jebem li im mater ....

UPRAVA NAPOLJE !!!! BANDO CRVENA .....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Njegov tata je u upravi, a i koliko jos tata ima u upravi koji igraju u Zvezdi upravo zog toga? A sad ti meni reci, zdravorazumski razmisljajuci, ako sa jedne strane imas Dzajica koji odlucuje o svemu u klubu, ukljucujuci i to ko ce da igra, a sa druge strane imas ljutu opoziciju u vidu upravnog odbora, koji bi trebao da kontrolise Dzajica i koji jedini moze da ga smeni i ako Dzajic dozvoljava da njihova deca igraju u Zvezdi samo zato sto im je tata u upravnom odboru, da li su onda ljudi iz upravnog odbora podjednako korumnirani kao i sam Dzajic? Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
u zvezdi nema opozicije ... jer bi lako njih par skinuli dzaju
tako da dzaja svima daje malo , oni zadovoljni , dzaja zadovoljan i idu dalje i lazu , kradu , uzimaju , otimaju .....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
To sto ti nesto nisi shvatio znaci samo da treba jos jednom da procitas, da malo pregledas novinske clanke, da se prisetis. Gde je ono vidic bio na lecenju mesec dana pre prodaje? Kako bese... zemlja na F...
A sto se tice psg-a... i perica je otisao u real... pa?
Muslin je ok trener, ali postoje neke price za njega koje nisu vezane za trenersku struku... povezanost sa nekim drugim centrima moci i pokusavanje da se u zvezdu unese odredjeni kapital a iznese nesto drugo... pranje novca ako vise volis.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
SF , PSG je prvo hteo da kupi mog drugara Vukica ali posto gazda Sahtjora nije hteo da prodaje , menadzer Boskovica i Zvezde ( nazovimo ga Dzajic ) je aktivirao ranije ponude za Boskovica i brze bolje u sred sezone ga prodao PSG-u , onda Perica je otisao u real iz nekih drugih razloga i to za neko bedno obestecenje jer mu je ostalo bilo svega par meseci do isteka ugovora a i ako si prometio da svi fudbaleri idu na oporavak u Francusku ( tamo ima klinika za sportske povrede - skoro je i Zidan bio tamo )
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Upravo tako, u Francuskoj su najbolji lekari za sportske povrede i tamo se lece svi ozbiljniji svetski fudbaleri, a to sto je Vidic isao tamo, mozda da bude samo plus, a ne nikako minus. A Perica je otisao u Real tako sto je malte ne Zvezda jos platila Realu da on ode tamo. On je toliko zeleo da ode u Real po svaku cenu da to nije iblo normlano. A o tome koliko je vredeo videlo se malo kasnije. Odigrao je u Realu manje nego sto bi ja odigrao da me neko stavi tamo da igram, a posle je otisao u niz klubova i zadrzavao se u njima u proseku po 15 dana.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.