Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pljunuo policajcu u lice, dobio 35 godina zatvora  (Pročitano 7799 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs

To putem zileta je ono sto sam ja stavio pod 1 - putem krvi. Pljuvackom, pa tako i francuskim poljupcem se ne moze preneti sida. Mozes ti da kazes da "knjige nisu u pravu",ali nekako vise verujem poznatim svetskim naucnicima koji kazu da nijedan takav slucaj nije evidentiran jer je taj nacin prenosa prakticno nemoguc, nego..


 Netocno, itekako je moguc i evidentiran

 "francuskim poljupcem se ne moze preneti sida" ma zamisli....aj molim te razmisli barem na 10 sekundi prije nego kazes nesto tako besmisleno. Ako oboje imaju ranice na usnama moze doci do kontakta s krvlju a samim tim i sidom.

Are kissing and French kissing dangerous?
HIV cannot be transmitted through kissing or French kissing. There is not risk of transmission through caressing, cuddling, or mutual masturbation either. Nor can HIV be transmitted by the use of public toilets or common household items such as cups, cutlery etc.

http://www.aids.ch/e/fragen/risiko.php#FAQ8

Ima stotine drugih ovakvih izvora na netu. Ne znam zasto ti je tesko da prihvatis cinjenicu da je jedini nacin da se prenese sida ako oba partnera imaju rane u ustima iz kojih curi krv, a zatim medjusobno pokusavaju to da pomesaju Smile .. Takav slucaj nije zabelezen.


 Malo se pravis glup ili... ?  "Ako oboje imaju ranice na usnama moze doci do kontakta s krvlju a samim tim i sidom."

Ne nego ti previse pravis sulude teorije. U takvim uslovima se ljudi ne ljube. I da se ljube, sanse za tako nesto su 0.01%. Tako nesto, po hiljaditi put ponavljam nije zabelezeno. A to tvoje 'ako' moze da vazi i da se besnilo moze preneti ako bismo se "francuski ljubili" sa zarazenom lisicom.. u  teoriji je mnogo toga moguce.. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1060
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung E250
A to tvoje 'ako' moze da vazi i da se besnilo moze preneti ako bismo se "francuski ljubili" sa zarazenom lisicom.. u  teoriji je mnogo toga moguce..
Xaxaxa, ovo je bilo dobro.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 163
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.1.1

To putem zileta je ono sto sam ja stavio pod 1 - putem krvi. Pljuvackom, pa tako i francuskim poljupcem se ne moze preneti sida. Mozes ti da kazes da "knjige nisu u pravu",ali nekako vise verujem poznatim svetskim naucnicima koji kazu da nijedan takav slucaj nije evidentiran jer je taj nacin prenosa prakticno nemoguc, nego..


Verovatno nece da se ljube u tim uslovima. Smaras vise sa tim ako bi...

 verovatno nije sigurno. "Smaras vise sa tim ako bi..." Sto bi trebao umjesto toga, prihvatit njegove netocne tvrdnje ?
 Smara vas istina na ovom forumu i to gadno.   Smile


 Netocno, itekako je moguc i evidentiran

 "francuskim poljupcem se ne moze preneti sida" ma zamisli....aj molim te razmisli barem na 10 sekundi prije nego kazes nesto tako besmisleno. Ako oboje imaju ranice na usnama moze doci do kontakta s krvlju a samim tim i sidom.

Are kissing and French kissing dangerous?
HIV cannot be transmitted through kissing or French kissing. There is not risk of transmission through caressing, cuddling, or mutual masturbation either. Nor can HIV be transmitted by the use of public toilets or common household items such as cups, cutlery etc.

http://www.aids.ch/e/fragen/risiko.php#FAQ8

Ima stotine drugih ovakvih izvora na netu. Ne znam zasto ti je tesko da prihvatis cinjenicu da je jedini nacin da se prenese sida ako oba partnera imaju rane u ustima iz kojih curi krv, a zatim medjusobno pokusavaju to da pomesaju Smile .. Takav slucaj nije zabelezen.


 Malo se pravis glup ili... ?  "Ako oboje imaju ranice na usnama moze doci do kontakta s krvlju a samim tim i sidom."

Ne nego ti previse pravis sulude teorije. U takvim uslovima se ljudi ne ljube. I da se ljube, sanse za tako nesto su 0.01%. Tako nesto, po hiljaditi put ponavljam nije zabelezeno. A to tvoje 'ako' moze da vazi i da se besnilo moze preneti ako bismo se "francuski ljubili" sa zarazenom lisicom.. u  teoriji je mnogo toga moguce.. Smile

 Te "sulude teorije" se zovu realnost koju shvacaju oni pametniji od tebe a za tebe bi bilo dobro da priznas da si u krivu umjesto da prebacujes krivnju na mene. Nije bitno da li ce se ljubit ili nece i koliko su sanse bitno je da moze sto rusi tvoju izjavu i takodjer dokazuje da pljucanje tog tipa nije bezazleno.

 Usput ta izjava "u takvim uslovima se ljudi ne ljube" govori o tom kako (ne)razmisljas. Ne pricam nuzno o izmasakriranim usnama sa krastom od dva centimetra nego o sitnoj ranici koja se i ne primjecuje, posebno ako je s unutarnje strane usnice a njen vlastik toga ne mora biti ni svjestan. Sanse su puno vece nego sto mislis ali to ionako nije bitno. Drugo ljudi rade svasta tako da... "u takvim uslovima se ljudi..." Ljudi rade svasta !

 Budale se hvataju za pretpostavke a pametni za cinjenice.

 Drugi put priznaj da nisi u pravu i gotovo, ovako se ukopavas jos vise. Moderatorski EGO.  Smile


Citat
Verovatno nece da se ljube u tim uslovima. Smaras vise sa tim ako bi...

 Verovatno je za budale a za pametne ono sto je sigurno.   "Smaras vise sa tim ako bi... " Sto bih trebao, prihvatit njegove tvrdnje iako nisu tocne ?

 Smara vas istina na forumu i to gadno.  Smile
« Poslednja izmena: 22. Maj 2008, 04:55:57 od Me_again »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1060
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung E250
Izuzetno... Kao sto je rekao decko kad se zabelezi takav slucaj onda mozes da se javis. Mnogo se pravis pametniji od svih tih naucnika koji to nisu nikad izjavili.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Touch
...

 Verovatno je za budale a za pametne ono sto je sigurno.   "Smaras vise sa tim ako bi... " Sto bih trebao, prihvatit njegove tvrdnje iako nisu tocne ?

 Smara vas istina na forumu i to gadno.  Smile

Da ne bih sve opet citirao... Ako si malo proverio na netu, a cini mi se da sam ja to vec postavio na ovoj temi, video bi da je virus AIDS-a veoma neotporan van tela, tako da ga ljudska pljuvacka ili vazduh ubijaju. Zato nije moguce ga preneti kijanjem, kasljanjem, ljubljenjem itd. Znaci, prenosi se samo kontaktom (sexualnim, krv na krv, s majke na dete i mlekom...)
E sada, sbbkbb (ili sta bi bilo kad bi bilo), mozda i jeste u okviru teorije, ali ponavljam, to nije naucno dokazano, nije se desilo i mozda se nikad nece desiti, to zasad niko od najvecih strucnjaka, a verujem ni ti, ne moze da kaze sa sigurnoscu.
btw, bar se potrudi, kada ti neko pomaze da otkrijes istinu, da ga razumes, nadjes tekstove, procitas, razumes, a ne da vredjas, sto je btw opet, zabranjeno na ovom forumu (iako nisam mod, dovoljno dugo sam ovde da znam kako to funkcionise
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
HTC 
@sergio1977   Smile


@Me again priberi se malo  Smile
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 421
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ja sam cuo da moze da se prenese pljuvackom, ali samo ako odjednom zgutas 4 litre necije pljuvacke, ili tako nesto... Bar tako su nam rekli oni iz JAZAS-a...
« Poslednja izmena: 25. Maj 2008, 15:41:57 od Mifke »
IP sačuvana
social share
Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now.
So we'll hunt him, because he can take it.
Because he's not our hero.
He's a silent guardian, a watchful protector.
A dark knight.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
...

 Verovatno je za budale a za pametne ono sto je sigurno.   "Smaras vise sa tim ako bi... " Sto bih trebao, prihvatit njegove tvrdnje iako nisu tocne ?

 Smara vas istina na forumu i to gadno.  Smile

Da ne bih sve opet citirao... Ako si malo proverio na netu, a cini mi se da sam ja to vec postavio na ovoj temi, video bi da je virus AIDS-a veoma neotporan van tela, tako da ga ljudska pljuvacka ili vazduh ubijaju. Zato nije moguce ga preneti kijanjem, kasljanjem, ljubljenjem itd. Znaci, prenosi se samo kontaktom (sexualnim, krv na krv, s majke na dete i mlekom...)
E sada, sbbkbb (ili sta bi bilo kad bi bilo), mozda i jeste u okviru teorije, ali ponavljam, to nije naucno dokazano, nije se desilo i mozda se nikad nece desiti, to zasad niko od najvecih strucnjaka, a verujem ni ti, ne moze da kaze sa sigurnoscu.
btw, bar se potrudi, kada ti neko pomaze da otkrijes istinu, da ga razumes, nadjes tekstove, procitas, razumes, a ne da vredjas, sto je btw opet, zabranjeno na ovom forumu (iako nisam mod, dovoljno dugo sam ovde da znam kako to funkcionise
istina Smile ali nije on dovoljno pametan da ukapira to!
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N95
Naravno, to sto nije dokumentovan slucaj prenosenja side preko pljuvacke nije bitno.. vazno da su zatvorili coveka.. Smile

 Da tipicni balkanski primjer. Prvo se treba dogodit pa tek onda nesto poduzet. Cinjenica je da se moze prenijet sida na taj nacin a sad da li je evidentirano ili ne potpuno nebitno. Tko ti kaze da se radi nuzno o pljuvacki ?

To sto nije evidentirano, znaci da se ne moze desiti. Postoje cetiri nacina prenosa HIV virusa:
1) Seksualnim odnosom
2) Putem krvi
3) Sa majke na dete
4) Preko majcinog mleka
5) Sesti na solju, a neko pre tebe vec sedi
Ne postoji nijedan vise nacin, inace bi "francuski poljubac" bio zabranjen sa HIV pozitivnim osobama..
 Smile


Inace, ovo sto si ti napisao je tipican balkanski primer. Diskriminisi, nema veze sto nisi upoznat sa materijom. Smile
NIsam znao za ovo pod 5.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
sta bre ovo za klonju?se zajebavate?  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.