Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Plavuše imaju više samopouzdanja! Mit ili istina?  (Pročitano 12628 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Da se vredjam nikad ne bi bila plava... Nije tesko to razumeti ...

I ne bi govorila da si zbog toga pametnija, sposobnija, bolja...
Ne, nikako...  Smile

Izvinite, zasto su plavuse (farbane, nefarbane) etiketirane kao glupe?

Meni to samo govori o zatucanosti onog ko u to zaista vjeruje.


O, brate...  Smile

Ja samo kazem... za tu predrasude uprite prst ka glupim crnkama koje se farbaju u plavo i posto su brojnije od pravih plavusa, iznose ime svih plavusa na los glas... Smiley
Znaci.. neke zene se farbaju u plavo jer misle da ce im to nesto doneti... i ispadaju ful glupe... jer im boja kose nece doneti nikakvu promenu, a pri tome iznose ime svih plavusa na los glas...
« Poslednja izmena: 29. Sep 2008, 14:57:23 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
Ja se uvek na ulici okrenem za plavushom...Prirodnom (:   Nekad i farbanom, zavisi koliko je dobra boja, a to je retko...

... zar je moguce da se i zene okrecu za plavusama ... priznajem ... i ja se okrecem za plavusama ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Da se vredjam nikad ne bi bila plava... Nije tesko to razumeti ...

I ne bi govorila da si zbog toga pametnija, sposobnija, bolja...
Ne, nikako...  Smile


Ja ni jednom nisam rekla da sam bolja i sposobnija zato sto sam plava ...
Sa nekim si me zamenila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20080829
mob
Nokia 
Dobro der, mozemo da se zajebavamo i na rachun crnki..
Pa kaze...


Zasto crnke imaju tako bujnu, tamnu crnu kosu...?
Pa da im se slaze uz brkove  Smile




... zar je moguce da se i zene okrecu za plavusama ... priznajem ... i ja se okrecem za plavusama ...

Ako ima lepu kosu...Lepu, negovanu...I jos ta prirodna raznovrsna plava boja, naravno...(: Podsecaju me na Vikinge  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Da se vredjam nikad ne bi bila plava... Nije tesko to razumeti ...

I ne bi govorila da si zbog toga pametnija, sposobnija, bolja...
Ne, nikako...  Smile


Ja ni jednom nisam rekla da sam bolja i sposobnija zato sto sam plava ...
Sa nekim si me zamenila  Smile

Ne, bas... ali nema veze...  Smile


Nemam dobru liniju odbrane da krenem dalje u raspravu...  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Zasto crnke imaju tako bujnu, tamnu crnu kosu...?
Pa da im se slaze uz brkove  

ja svoje  runo vise  uparujem sa dlakama  na  nogama

 Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
Ja samo kazem... za tu predrasude uprite prst ka glupim crnkama koje se farbaju u plavo i posto su brojnije od pravih plavusa, iznose ime svih plavusa na los glas... Smiley
Znaci.. neke zene se farbaju u plavo jer misle da ce im to nesto doneti... i ispadaju ful glupe... jer im boja kose nece doneti nikakvu promenu, a pri tome iznose ime svih plavusa na los glas...
Ja ne bih upirala prst ni u kog; i slozila bih se sa tim da su plavuse etiketirane kao takve jer ih je usljed navale hidrogena, mnogo.
Vjerovatno si ovo vec rekla negdje na ovoj temi, samo sto meni mozak danas slabije fercera, oprosticete mi Smiley
 
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
Plavuše su samopouzdanije i prije će tražiti povišicu

Plavuše se zaista najbolje zabavljaju i to zato što se osjećaju atraktivnije, veće su avanturistice u krevetu i prije će pozvati muškarca na spoj nego žene druge boje kose, pokazalo je britansko istraživanje o utjecaju bojanja kose na raspoloženje. Brinete se pak najčešće udaju za bogataše, a crvenokose imaju najbolji seksualni život.

Znanstvenici tvrde da izbjeljivanje kose čini čuda za ženinu sliku o samoj sebi. Kad oboji kosu u plavo, ženi poraste samopouzdanje, a plavuše su, tvrde stručnjaci, i zaljubljivije naravi.

Povećano samopouzdanje ne utječe samo na ljubavni život nježnijeg spola. Plavuše će također prije skupiti hrabrosti da otiđu do šefa i traže povišicu. Osim toga, umjetne plavuše će se prije žaliti na nepravedan tretman na poslu i usprotiviti se prijateljima i rodbini. Čak osamdeset posto ispitanih žena u anketi koju je organizirala tvrtka Clairol, koja proizvodi šampone i boje za kosu, reklo je da bi se prije obojale u plavu nego u bilo koju drugu boju, a crna je najmanje popularna.

Sanjate li o slavi u svijetu showbiza, stručnjaci savjetuju da posegnete za blajhom. Istraživanje je potvrdilo da su plavuše sklonije pjevati i plesati pred publikom, a dovoljno se samo prisjetiti koliko glumica, pjevačica i ostalih poznatih dama ima plavu kosu da se složimo s tom tvrdnjom.
Ipak, drugo istraživanje je pokazalo da su plavuše manje uspješne na poslu od brineta, a imate li smeđu kosu veće su vam i šanse da ćete se udati za milijunaša. Naime, oko dvije trećine najbogatijih muškaraca na svijetu je oženjeno ili je u vezi s brinetom.

Crvenokose pak mogu slaviti jer navodno imaju najbolji seksualni život. Njemačka studija s nekoliko stotina ispitanica pokazala je da žene s crvenom bojom kose imaju više partnera i seksaju se češće od drugih žena.


Moje dame, samo vi nastavite da se ja sam samo hteo da kazem da bih voleo da upoznam coveka koji pise ovakve tekstove i "istrazivanja".
Fascinira me cinjenica da neki ljudi primaju pare za ovakvo smece od analize...


Da mi je znati kakve veze ima boja kose sa bilo cim...

IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.