Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Plan grada za za telefone ?  (Pročitano 3742 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
mob
Nokia Lumia 1020
Ja sam koristio samo delphi...A sledece godine ucimo da radimo u C-u Smiley E sad kad bih znao nesto o javi(zamalo da napisem jafi, nesto sam gladan Smiley ) mozda bi moglo da se pise u delphi-u, nisam siguran, ali posto sam video da ima gomilu stvari pretpostavio sam da moze i to...
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Neo nemo da izlazis napolje

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 234
Kum mi je vrhunski programer radi iskljucivo u delfiju sitnije programcice ajde raspitacu se kod njega pa cu vam tacnije reci sta moze a sta ne .A kod njega nema sta ne moze .Trenutno radi za nekog svetskog giganta .I prezadovoljni su njime .
IP sačuvana
social share
Autogram 100 jevreja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Neo nemo da izlazis napolje

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 234
Raspitao sam se i kaze kum da moze samo nam treba "sors kod"  Programeri valjda znaju sta je to to je ono sto je Nvidija ukrala za Half-life od Atia  pa je zbog toga nastalo sranje . A i valjda se radi u nekom programu drugom nisu ni delfi ni c++ nego neki treci koji je za simbian i za javu.

Video sam Sims za Ngage ladno onda moze u tom enginu da se napravi i Fallout 1 i 2 
IP sačuvana
social share
Autogram 100 jevreja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
sors kod? pa win aplikacije se pokreću tako što se pokrene .exe fajl. Taj fajl se dobija kada se kompajlerom za win od programa napisanog u npr C++ koji je objektni jezik dobije uslovno rečeno fajl koji radi sve sa samo 4 operacije koje procesor razume ( push, pop, load i store ). Ako imaš sors onda imaš ispisane sve funkcije ispisane programskim jezikom u čitljivoj formi.. Te funkcije se prevode u jezik koji razume simbian, tj u fajl sa sis ekstenzijom. to je ukratko to, a prevođenje nije baš prosta i jeftina stvar!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7
Ja sam celu mapu Beograda iz PlanPlus-a izrezao na 15 polja (5x3) i tako dobijene slike konvertovao u gif format tako da budu sto manje velicine. Pojedinacne fajlove sam nazvao prema delovima grada koji pokrivaju. Nakon toga se plan grada sasvim lepo moze koristiti uz pomoc RescoViewer-a (jako je brz) ili uz pomoc nekog drugog slicnog programa. Dosta sam se namucio dok nisam nasao optimalnu kompresiju za gif-ove (minimalan fajl - dovoljna razlucivost). Ako nekome treba ovako nesto - saljem na mail Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Bolje uploaduj pa imaju svi Smile
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7
Kako to da uradim? (tek odnedavno posecujem forume) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Lepo sve te slike zipujes ili Rarujes pa klikni na odgovori i imas tamo opciju za uploadovanje. Smile
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
mob
Nokia Lumia 1020
odgovori, pa dodatne opcije, i onda imaš to.
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7
Pokusao sam da posaljem 2MB (od 3.5MB) ali sam odustao posle sat vremena jer mi se ucinilo da ce sa mojih 56k ceo upload trajati tri dana  Smile.
Celu stvar cu da uradim sutra sa posla (2MB/s hi hi hi...). Pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.