Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:02:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: pitbull  (Pročitano 18645 puta)
10. Avg 2011, 22:17:12
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Browser
Chrome 13.0.782.112
pitbull je krvolocna pasmina koja je bila stvorena za borbe ljudi se klade na te borbe nekima je to ok dok neki se zgrozavaju. po cijelom svijetu ljudi ovu pasminu drzi kao kucnog ljubica dok neki to nebi ni pomislili. sta vi mislite o ovoj pasmini postavljajte slike i video
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2

    



IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 85
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
BlackBerry Bold
Pas je onakav kakvim ga vlasnik napravi.
Iste ovakve ujede naci ces od vucjaka, dobremana, rotvajlera i ne znam ni ja koji sve rasa. Što ne opravdava ujede pitova naravno, samo mislim da nije kriva rasa već vlasnici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
od koliko tona pritisak vilice imaju kerovi koje si nabrojao ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1739
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
U gotovo svim slucajevima je kriv vlasnik.Sa pitovima mora vise da se radi i da se od malena socializuju i dresiraju,a problem je sto tu i slicne rase uzimaju iskompleksirani kvazi kriminalci i napaljena decurlija koja time zeli da ostave utisak i da izgledaju sto opasnije!U rukama normalnih ljudi on bez problema moze da bude porodican i socijalizovan pas.Da se razumemo ja imam malog psa i meni se pitovi ne svidjaju niti bih ih ikada kupio,ali brutalnost ovih pas je najcesce posledica loseg odgoja,a zbog izgleda i reputacije nazalost ovi psi zavrsavaju kod najvecih budala medju ljudima...
« Poslednja izmena: 11. Avg 2011, 19:05:16 od Serbian Secret Service »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 85
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
BlackBerry Bold
od koliko tona pritisak vilice imaju kerovi koje si nabrojao ?
Znam da ćeš mi reći kako pit ima najjači ujed tj najveći pritisak vilice ali neko se ozbiljno pozabavio i time.
Taj neko je National Geographic i ispod imaš tekst o tome.
Ali nije poenta u jačini ugriza ni u o tome koja rasa najviše ujeda. Svakako da je pit među prvih 5.
Ja opet kažem da je pas onakav kakav mu je gazda.
I čivavu može kreten da napravi na čudovište, samo što ona ne može da nanese povrede tako ozbiljne kao veliki pas.


Determining Which Dog Breed Has the Strongest Jaw

National Geographic did several tests of bite force with numerous animals, including dogs and wolves, to see which had the strongest jaws and the worst bite. Not surprisingly, the wolf was the canine with the most powerful bite, measuring 406 pounds of pressure. A wolf can, when it is protecting itself, inflict a bite that carries up to 1,200 pounds of pressure.


The top five domesticated breeds thought to have the strongest jaw are all large dogs known for their bite. They are generally the same breeds attributed with the highest rate of attacks on people, and they are often listed as dangerous dogs.

Pit Bull
The Pitbull has become a breed synonymous with strong jaws, biting and danger. While this dog does not have the highest bite force of the dogs National Geographic tested, it is one of the top four. The Pitbull bite was measured at 235 pounds of pressure. It is the most highly recognized breed for jaw and bite strength.

German Shepherd
Although the German Shepherd was originally bred as a herding dog, it has been used as a guard and police dog with good reason. This is a powerful and intelligent breed. The German Shepherd's bite measured 238 bite force, just slightly above the Pitbull.

Rottweiler
The Rottweiler, or Rottie as it is often called, has a huge head and large jaws. This breed bit with 328 pounds of pressure. The Rottweiler is considered the second most dangerous breed of dog; the Pitbull is number one.

Doberman
The Doberman is a highly energetic dog that can be very aggressive. The bite force is reputed to be 600 pounds of pressure; however that seems to be largely unsubstantiated.

Mastiff
Many breeders say that the Mastiff has the strongest jaw. Reportedly, the Mastiff has a bite force of 552 pounds. If true, this would make it stronger than any other domesticated dog on record.

Strongest Jaw

To answer the question regarding which dog breed has the strongest jaw is difficult because there are so many variables. Of the dogs that have been scientifically tested and recorded, the Rottweiler appears to have the strongest jaw. Remember, this will vary from bite to bite and animal to animal.

If the rumors are true, however, the Doberman has the strongest jaw of all of the domesticated breeds.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

01.jpg
(39.46 KB, 497x497)
02.jpg
(18.55 KB, 260x326)
03.jpg
(39.83 KB, 480x321)
04.jpg
(35.95 KB, 625x469)
05.jpg
(30.05 KB, 625x469)
06.jpg
(26.31 KB, 554x415)
07.jpg
(31.65 KB, 400x315)
08.jpg
(42.77 KB, 400x300)
09.jpg
(63.86 KB, 720x540)
10.jpg
(33.64 KB, 640x480)
11.jpg
(57.06 KB, 495x371)
12.jpg
(25.58 KB, 265x400)
13.jpg
(26.84 KB, 350x318)
14.jpg
(36.73 KB, 460x345)
15.jpg
(100.94 KB, 585x640)
197385_10150225467242538_240445187537_9326257_838570_n.jpg
(41.51 KB, 422x556)
zadnja.jpg
(58.23 KB, 434x412)
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1536
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung S22 Ultra 12/512
@vlastimir  Smile
Prelep pas

Imao sam rotvajlera 15 godina i nije naudio nikom nikad. Vlasnici bez iskustva koji ih zapuste i ne socijalizuju su dileje i zbog takvih je osudjena cela rasa. Cezar Milan ima pita... nadam se da cu jednom imati pita za ljubimca  Smile

IP sačuvana
social share
Generalni Sekretar Sekcije za Vrbovanje A.LJ.K.-a
ALjK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
a zbog izgleda i reputacije nazalost ovi psi zavrsavaju kod najvecih budala medju ljudima...

eto vidiš. pogledaj samo koje face imaju te džukele.


Ja opet kažem da je pas onakav kakav mu je gazda.
I čivavu može kreten da napravi na čudovište, samo što ona ne može da nanese povrede tako ozbiljne kao veliki pas.




eto vidiš. Serbian Secret Service je objasnio kakvi slušajevi gaje pit bulove. što znači da će takvo ponašanje ući u DNK. mada je već ušlo.

Smile





a onda mu je dokurčilo da mali spava na njemu 

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Ne bih se usudila da dete stavim pored psa, bez obzira koje je rase .. prosto bebi nije mesto na psu ili pored psa ...

totalno ne kapiram ove ljude sto to rade... to je za mene naucna fantastika... neka sam zatucana i neobavestena, ovo je teski idiotizam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:02:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 1.258 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.