Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: pitanje/obzervacija/pitanje  (Pročitano 4932 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto se tice politickog foruma, on je uvek bio problematican jer je politika jedna prljava rabota.
Pravo je umece naci balans, jer uvek nekome nesto nije po meri...
Ako sprecis pljuvacinu izmedju bivsih stranackih kolega, onda si zuti...
Ako pustis temu o homoseksualcima, onda si ili sam homoseksualac ili homofob, u zavisnosti od toga ko je pokrenuo temu...
Ako pustis srpsko-hrvatsko-muslimansku temu, onda si naizmenicno cetnik, ustasa ili balija...
Modovi to jako dobro rade, s obzirom s cim i s kim se susrecu...
Naravno, uvek ima mesta za poboljsanje, ali samo da napomenem da je u proslosti poboljsanje izjednacavano sa represijom i samovlascu modova...
To naravno ne znaci da do novih poboljsanja u buducnosti nece doci i da neki clanovi ne bi trebali da stave prst na celo i prihvate odgovornost za svoje postupke kako mi ne bi morali da ih disciplinujemo merama predvidjenim Pravilnikom. Smiley

E, sad... mislim da sam odgovorila...
Politicki forum ima svojih mana, ali uzrok tih mana ne treba traziti samo u virtuelnom svetu, vec pre svega u onom "realnom", npr. karakteru korisnika...
Politicki foruma ima svojih mana, ali srecom, moguce ih je korigovati.

U svakom slucaju, hvala na zapazanju i predlozima. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
@cesarica18

Smatram te razumnom osobom, pa evo da te u startu kao takvu pitam... sta ti ocekujes?

Pitam to iz razloga sto to jeste politicki forum i to jeste mesto za specificne ljude koje to zanima i koji vole da se o tome raspravljaju na nacin na koji se o tome na ovim prostorima raspravlja...

I mene to nervira, i ja to ne mogu da citam, i ja kad tamo dodjem na par sati to se zavrsi time da im svima kolektivno bez obzira na veru i naciju kazem da ih treba gaziti tenkovima...

Ljudi su jednostavno takvi kada je rec o tim temama na ovim prostorima..
Nase je da pokusamo da ih drzimo u nekim okvirima da ne podivljaju, i da ih nateramo, da ako vec moraju da iznose takve stavove, to lokalizuju na forum gde ce se druziti sa sebi slicnima sa svake od strana... Zato ces takve postove videti tamo, a neces na drugim delovima foruma... Zato moderacija tamo nece biti savrsena, dok ce u drugim sekcijama biti znacajno bolja..

Zasto postoji Srpski nacionalisticki forum? Zato sto postoji realna potreba da se odredjeni tip diskusije premesti na jedno mesto i odvoji od "klasicnih" politickih tema, istorije i religije... lakse je imati jedan forum gde je to na granici ili oko granice nego imati 4-5 foruma zatrovanih stalnim provokacijama. Zasto je "srpski" a ne hrvatski, bosanski, crnogorski? Zato sto Srbi cine najmanje 65% ukupne posete ovog foruma.

I koliko god pokusao da ispadnes fer prema ljudima na kraju ispadnes skot sto se trudis uopste..
Ne kazem ovo zbog tvog komentara, nego uopste, gledajuci poslednjih nekoliko godina i ponasanje odredjenih ljudi na forumu...
Alternativa je da se napravi novi B92, ali ja to zaista nemam zelju da radim ikada...
I ma sta ko od clanova rekao u trenucima dijareje ovo sto imaju ovde je beskrajno bolje od svega sto su ikada igde na internetu sreli, sa bilo koje strane bilo koje od reka u okruzenju.

Ako bi se vodili nekom striktnom moderacijom, vrlo brzo te sekcije ne bi imale ni jednog aktivnog clana...

Sa druge strane imamo borce za kosmicku pravdu... dodje... registruje nalog i podjebava i sere i ocekuje neka prava i jednakost... Da se ne lazemo, kretena ima na svim stranama, ali procentualno mnogo ih vise dolazi iz okolnih zemalja nego iz Srbije... u apsolutnim brojevima zbog nedolicnog ponasanja mnogo vise Srba je banovano nego Hrvata i Muslimana, ali je procentualno u slucaju ostalih to dosta drugacije... dobar deo ljudi dolazi iskljucivo sa ciljem da napada, vredja, pravi probleme... oni nemaju nikakva prava... nemaju ni u slucaju da su Srbi... mozda im se u nekim situacijama malo vise istolerise, ali takve situacije su retke i ako i postoji takva greska, ona se ubrzo ispravi...

Da li je idealno?
Naravno da nije, nikad nece ni biti, i uvek ce biti daleko od toga..
To nema veze sa nama, ima veze sa ljudima...
Mi koji ovo uredjujemo, savrseno se slazemo iako smo po mnogim pitanjima razliciti...
Narocito politickim npr (iako pojedini opet u trenucima dijareje pricaju o zutim, roze, ljubicastim, zelenim, crnim, crvenim i slicnim direktivama...).

Jednostavno, ako ti to smeta, nemoj to da citas...
Meni smeta i ja citam samo ako moram, kad moram...
Kao sto ne citam politicke splacine i sranja po novinama...
Ne gledam ih na televiziji...
Tako ih ni ne citam na forumu...
As simple as that really...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Taj kome sam ja odgovarao je na desetine puta vredjao mnoge od nas i licno, tu nema greske, nije potrebno da se ovde raspravljamo oko nekih beskicmnenjaka i da ti neko elaborira i obrazlaze svoje postupke!

Osetio sam potrebu da ovde odgovorim jer si i moj post citirala, a posto nista od toga nije bilo tebi namenjeno i niko nije ugrozio tvoj personalni integritet nema potrebe za tim, toliko!
a) Tvoje misljenje na ovoj temi me zanima kao lanjski snijeg jer nisam pitala tebe, kao clana za misljenje, nego ljude koji vode ovaj forum.
b) Da se ne ponavljam sto puta, procitaj moje postove pa ces vidjeti da nije stvar mog personalnog integriteta .. no nebitno, ko hoce da shvati, shvatice.
Pozdrav i tebi.

Citat
A koliko sam primetio, niko ne otvori temu sa pitanjem zasto je dozvoljeno pljuvanje po Srpstvu ??
Sta znaci Srpstvo, tj sta ti drzis pod tim pojmom, ja ne znam, a nije to ni tema. Pitala sam za generalno pljuvanje; sad to sto se srbi medjusobno ne pljuju da su bradati cetnici, to ima veze i s cinjenicom da su vecina njih istomisljenici povodom tema na kojima i ima najvise bljuvanja.

@administratori/SF

Citat
Smatram te razumnom osobom, pa evo da te u startu kao takvu pitam... sta ti ocekujes?
Da sam ucestvovala u nekoj diskusiji na politici i da mi je neko rekao da sam plitki retard, ocekivala bih da se obrise taj post, pa cak i da ga nisam prijavila; neki moderator bi vidio to prije ili kasnije i valjda je normalno da obrise post vrijedjanja, pa cak i moj post, ako sam ja nekog uvrijedila.

Kao sto rekoh, ova tema je cisto informativnog karaktera, posto to vrijedjanje ocito ne smeta ni vrijedjanim ni onima koji vrijedjaju, sto dosta govori o njihovim licnostima, kako rece anea.
Smeta meni koja citam.
Znam da je rjesenje da preskacem taj forum, to i radim najcesce.
Ali sam se pitala je li zaista ok da se zazmiri na njihova rasisticka/nacionalisticka/i ostala ticka vrijedjanja i da li je ok da se post vrijedjanja brise samo kad se prijavi. Da ja, kao moderator, listam temu i naidjem na nekog clana koji je rekao za nekog da je retard, i da nastavim dalje da citam; da li je to uredu? Ja mogu samo pomisliti i da se moderator slaze s tim misljenjem ili da je lijen; ali prije ce biti da je ovo prvo.
Mozda grijesim, to je samo moje misljenje.

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Da li se moderator slaze sa time... pa... nakon ovoliko vremena... hiljada i hiljada procitanih postova... mislim da malo ko od nas moze da se ne slozi kada tako krenu da se cascavaju... a posto i sama vidis da to ni jednima ni drugima ni trecima (i koliko ih vec ima...) ne smeta, problem zapravo ni ne postoji...
Smeta tebi... zato postoji mogucnost ignorisanja foruma...
Cesto ti pripadnici "baze" starih korisnika na poltici kazu da smo mi svojim moderisanjem oterali ljude odatle... nismo... oni su ih oterali upravo ovakvim ponasanjem...
Da brisemo? Brisemo ono najgore...
Ako bi brisali sve problematicno ta dva foruma bi pala na 5 poruka dnevno...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Znaci zakljucak je, izmedju ostalog, da je bljuvanje tu jer bi inace 90% sadrzaja bilo u kanti i da bljuvanje u jednu ruku nije problem jer se niko na njega ne zali.
Ajd, nek bude tako. Smiley

Moze lock sto se mene tice, hvala vam na odgovorima.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Zakljucak je da taj forum nije za svakog, i da oni koji tamo dolaze nemaju preterani problem sa time, i da taj forum postoji takav da drugi delovi foruma ne bi ispastali, te da ja ne vidim narociti problem ako postoji tako nesto dokle god je na ostatku foruma situacija u najboljem redu.
I ta kolicina fekalija koja se prospe izmedju clanova na politici je nista u odnosu na kolicinu i tip fekalija koje se prosipaju na drugim mestima.
Najbolje resenje je da se ljudima zabrani da pricaju o politici, religiji, istoriji i svemu sto moze predstavljati poligon za nove konflikte, ali iz mog ugla to nije prihvatljivo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Najbolje resenje je da se ljudima zabrani da pricaju o politici, religiji, istoriji i svemu sto moze predstavljati poligon za nove konflikte

Pa ne bas.
Rjesenje je da se ne zazmiri nad tim provokacijama i s jedne i s druge strane jer se moze sasvim normalno diskutovati, pa cak i svadjati i ulaziti u konflikte bez da se medjusobno pljuje. Nije bas kao da je politika toliko osjetljiva tema pa da se ne moze razgovarati bez jednog 'zeleni ustaso'/'balijski retardu'/'bradati cetniku' u recenici.
Cak i na religiji, koja je mozda cak najosjetljivija tema za raspravu, ne postoji takav odnos korisnika.

Citat
I ta kolicina fekalija koja se prospe izmedju clanova na politici je nista u odnosu na kolicinu i tip fekalija koje se prosipaju na drugim mestima.

Ovo vec ne znam, nisam primjetila da se negdje bljuvaju gore i odvratnije nego na politici. ALi ti bolje znas.

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
zanimljivo kako si samo Srbe citirala.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Jeste.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ево ја који (не рачунајући Биртију) велику већину својих постова пишем на политици могу да ти кажем да је вређање на том делу форума сасвим разумљиво. Не оправдано, већ само разумљиво. То је једноставно део форума где можеш лако да се изнервираш, док је то рецио на музици прилично тешко.
Е сад, ако мало боље пратиш шта се на политици дешава знала би добро да тамо има доста интересантних расправа. Има нас тамо којима није проблем да попричамо и да полемишемо културно са неким Хрватом или Муслиманом, само он мора на исти начин узвратити. Када видиш шта пишу Моралес и 2772 све ово што си цитирала ће ти бити потпуно јасно. То су људи који не траже полемику, већ окаче нешто и ругају се. Нас то смара и користимо њихов идиотлук за потсмевање. Рецимо ти си ОК особа и можеш да дођеш на политику и да полемишеш са нама о чему год хоћеш. Наравно могуће је да ће се појавити неки идиот да вређа ал Лајт то феноменално решава тако што псовку замени са ***** и стави  Smile и готова ствар. Знаш који су тамо редовни чланови и са њима се може нормално разговарати. И они те никад не би вређали, ни тебе, ни Јувентину рецимо, или Салета Нађа, ал ви сте људи који сте показали да сте другачији и да нисте умуболни као она двојица коју сам горе навео. Па макар и имали исте ставове као они, можете културно да их изнесете и приметићеш да ће реакција бити далеко далеко блажа.
Поздравчић Smile
« Poslednja izmena: 04. Maj 2009, 17:39:42 od EmptyClip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.