Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje za novu temu  (Pročitano 11041 puta)
16. Avg 2014, 00:23:04

Dr Love

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung Core I8260
Htio bih da otvorim temu u podforumu "Drustvena hronika ~ Obrazovanje ~ Zaposlenje ~ Finansije".

U toj temi zelim da podelim informacije vezane za polaganje IELTS-a, da okacim knjige koje posedujem a u odgovorima bi korisnici ostavili kontakt i koju knjigu zele, a ja bi im download linkove slao na mail posto ne znam da li smem da ih kacim u temi?

Ne bi zelio da me smatrate za spamera, jer znam kad sam ja polagao koliko je tesko doci do ovih materijala i koliko su skupi?

Da li je to u redu ili ako nije na koji nacin bih mogao da realizujem ovu temu, a da ne prekrsim Pravila foruma?

Hvala najlepse
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Sa obzirom da ima par tema u kojima se po malo raspravljalo na tu temu, ne vidim razlog da i ti ne otvoris, sve dok nema nikakvih reklama, linkova ka ovom ili onom sajtu.
Dowlnoad moze i kroz dropbox ili neki file share servis.

Sve dok se uklapa u okvire pravilnika, tema je dozvoljena.

Pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tu sam budimo frendovi

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 110
Zastava
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 9537.53
Dali ovaj forum dozvoljava teme o vatrenom oruzju. Sniajperi  molim vasdami odgovorite na moje pitanje Smile
« Poslednja izmena: 19. Okt 2014, 21:05:22 od Anea »
IP sačuvana
social share
Trebam prijatelje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
http://forum.burek.com/nauka-tehnika-military-b59/

Imas ceo podforum na kome mozes pisati o slicnim temama  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.0
Browser
Chrome 38.0.2125.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Sve postojece se nalaze u forumu:
http://forum.burek.com/nauka-tehnika-military-b59/

Ono sto nije u skladu sa pravilima je postavljanje sopstvene slike kao attachment.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tu sam budimo frendovi

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 110
Zastava
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 9537.53
Napisao sam temu o Snajperi ali je ne mogu naci u buvljaku kako da je pronadzem
IP sačuvana
social share
Trebam prijatelje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Pitanje novu temu

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.