Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje u vezi regedit-a  (Pročitano 6790 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Ja imam ver. 4.3 build 780. a koliko vidim to je i zadnja verzija koja postoji na sajtu.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Citat: Puky
Ja imam ver. 4.3 build 780. a koliko vidim to je i zadnja verzija koja postoji na sajtu.


Ja imam cini mi se 4.1 !!! Thanx

Citat: Радикал
Не све, само оне које он закључи да не ваљају.
Пробај више програма за чишћење реџистрија, мени нпр. и после РегКлинера Нортон нађе лоше кључеве.


Hey a da li se moze instalirati tj. pronaci samo norton registy editor kao zaseban program izvan norton utilities, koji ce obaviti posao umesto doctora, sam proveriti registy i sam obaviti sav posao???
I hope u know what i mean !??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Mozda moze da se nadje na njihovom sajtu ... ali ja ne verujem Nortonu.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
me too !!! Ali ni microsoft -u bas nesto ne mogu preterano da verujem !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Ako sam dobro razumeo, treba ti samo prog. (Norton WinDoctor) koji cisti registry a neces da instaliras komletne Norton Utilities.
Mislim da ga ne mozes naci posebno nego samo u okviru paketa, ali je verovatno moguce ko ima zivaca da proba da izdvoji fajlove koje WinDoctor koristi i eventialno neke kljuceve u registry-ju, pa da tako dobijes prog. od 3-4MB.
Ako ti bas jako treba, mogu probati i ja da ga izdvojim.

Takodje odlcan reg.cleaner ima u paketu Advanced Administrative Tools (http://www.glocksoft.com/aatools.htm) ali je za njega malo teze naci crack.

p.s. Ma dobar je Norton. Ja se od njega ne odvajam jos od 94-95. Jes sada malo previse nasminkan i glomazan, ali ipak dobro odradjue posao. Insraliras NSW i uzivas.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Jeste OK NSW, ali ne dam ja njemu da mi pojede deo diska ni za sta + da mi ubije machinu.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Ma u danasnje vreme tih 100-150MB i nije tako strasno, a kad iskljucis AutoProtect u NAV-u i ubijes Norton Protected Recycle Bin nije ni toliko zahtevan. Neznam , verovatno je do navike ali ja nekako ne mogu bez Nortona. Cime defragmentujes disk ?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Ma isklucivao sam ja to sve ali opet ga "osetim" dok jedan dan nisam popizdeo, srusio mi se Win, i od tada ga nisam ni stavljao na svoju machinu. Mozda cu ga stavljati ali ne sada ... nema se mesta.

Posto mi komp radi (skoro) non-stop ostavim ga da mi defragmentuje disk 8Gb preko noci jednom mesecno. Jeste da ga Speeed Disk odradi za 30 min (i manje) ali ... meni ne treba da ga defragmentujem svaki dan.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Da mislio sam na tu kombinaciju !!! I mene pomalo iritira prisustvo nortona ne znam mozda kako kaze radikal stvar navike ali eto mene nervira!!! Ja pomocu windowsovog defragment diska !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
ma cool je norton..samo sto ti win malko problesavi posle izvesnog vremena..dali si znao da neke firme ne ispostuju garanciju na neku komponentu ako utvrde da je na mashini bio instaliran norton ?!!?kao npr informatika.,....
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.