Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje u vezi postavljanje slika u 18+ forumu  (Pročitano 4119 puta)
31. Avg 2008, 01:44:51
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Pozdrav svima, postavio sam sliku u 18+ zoni ,i bila mi je obrisana dva puta (prvi put nije pisao razlog tj ce post je obrisan a drugi put na moj zahtev mi je moderator objasnio zasto je slika obrisana (hvala mu))
e sad ovako ,slika je uklonjena iz razloga "Slika je obrisana jer sadrzi link do drugog sajta, kao i sam tag portala na njoj."
e sad ,ja sam procitao pravila 18+ foruma i tamo ne pise da je zabranjeno savljati na nekom serveru ,niti da je zabranjeno stavljati thumb-ove (koji vode narano ka slici) i da na slici ne sme biti watermark,vec u pravilu pise samo da predlazete na kojem serveru da se hostuje ,a sloboda izbora je na nama.
E sad ovako ...Sliku koju sam stavio je DOMACA (nije strana) na domacem serveru(zasto? ovo je domaci forum i da useri imaju brzi pristup sadrzaju etc..)
E sad zakljucak iz ovoga mi je da je moja sloboda(aka demokratija,lol) ugrozena tj da se vi ne pridrzavate vasih pravila
a da ne spominjem slike koje su strane,sa copyrightom sa watermarkom i tagom na taj portal i to niko nije uklonio + se stavljaju u temu gde se traze domace slike....ja imam brdo materijala (domaceg,kojeg nema po netu jer je moj materijal) i mogu dosta savit na ovaj forum,i po pravilniku imam slobodu gde cu da stavim i sl ..
i onda sto mi se slike brisu ?(tj te dve,nisam gledao ostale)

Ocekujem odgovor (voleo bi admini da se jave a ne moderatori) Smiley hvala


P.S cak i tamo gde sam hostovao (taj portal) nije u sukobu (kako bi se reklo "interesa") sa ovim portalom tako da ga ne ugrozava....

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Oba puta je post regulisan sa moje strane.
Forum ima takvu politiku rada da se fotke kace na nas server ili na neki freepict. hosting tipa imageshack, photobucket i sl. kao sto sam naveo u jednom ispravljenom postu. Ne radi se o stvari da neko nekog tu kosi, ali politika reklamiranja, pogotovo u vidu tako jasnih watermarkova i upucivanja na druge portale/forume je dosta restriktivna. Zamolio bih te da ukoliko kacis slike koje vec imaju watermark nekog drugog sajta, to cinis sa slikama gde se on pojavljuje diskretnije ili ga ukloni preko nekog picture editora.

Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia n73me
Oba puta je post regulisan sa moje strane.
Forum ima takvu politiku rada da se fotke kace na nas server ili na neki freepict. hosting tipa imageshack, photobucket i sl. kao sto sam naveo u jednom ispravljenom postu. Ne radi se o stvari da neko nekog tu kosi, ali politika reklamiranja, pogotovo u vidu tako jasnih watermarkova i upucivanja na druge portale/forume je dosta restriktivna. Zamolio bih te da ukoliko kacis slike koje vec imaju watermark nekog drugog sajta, to cinis sa slikama gde se on pojavljuje diskretnije ili ga ukloni preko nekog picture editora.

Pozdrav!

Koliko sam ja imao prilike da vidim to i jeste freepict hosting  Smile
IP sačuvana
social share
I ja svrljam po netu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone 6s
Koliko sam ja imao prilike da vidim ti mnogo volis da koristis ovakve forume za besplatnu promociju, zbog cega si jednom vec udaljen odavde, sto implicira da bas i ne umes da procenis sta je u skladu sa pravilima a sta ih krsi.

Slike su uklonjene jer urednicki tim smatra da predstavljaju krsenje nase politike reklamiranja.
Slika koja na nekoliko mesta na sebi ima ogromne reklame drugog sajta koji se pod firmom image hosting koristi za promovisanje drugih servisa, nema sta da trazi ovde.
Navedena preporuka postoji jer su navedeni hostovi besplatni, bez reklama na slikama i sigurni i stabilni jer funkcionisu vec godinama.

Pored toga, ako se neko vec busa u grudi time da zna pravila foruma i da ih mi ovakvim odlukama krsimo, mogao bi ih onda makar procitati, u kom slucaju bi sve eventualne nesuglasice bile resene.

Citat
7.2. Šta je zabranjeno
Zabranjeno je postavljati reklamne elemente u lični tekst, potpis i ostale sekcije profila osim sekcije Sajt. Ukoliko Vam je potrebna reklama, pregledajte sekciju Marketing.
Zabranjeno je postavljati tekst ili sliku koja poziva članove da posete web sajt iz profila.
Zabranjeno je objavljivati linkove u porukama na forumu, osim u slučaju iz prethodnog stava.
Zabranjeno je reklamiranje roba i usluga, osim u okviru foruma "Besplatni mali oglasi".
Zabranjeno je širenje svake vrste mrežnog i multi level marketinga.
Zabranjena je svaka radnja koju Tim Burek Foruma oceni kao očiglednu zloupotrebu foruma za besplatno reklamiranje.

Hvala na paznji, a nevine francuske sobarice ostavimo za neki drugi put...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.