Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:57:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje u vezi kosarke...  (Pročitano 4694 puta)
Hronicar svakodnevice


Od deset zena, devet je ljubomorno.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 643
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson W580i
hvala svima na savetima, evo koristim air alert nakon krace bolseti opet cu sve iz pocetka brojati sedmice itd... znaci mogu koristiti tegove ako mi nece stetiti rastu, a za nabijanje odraza meni ide lako, ja prirodan odraz imam 65cm tako da je to meni lako i normalno, osim ako se nije sta poremetilo...ako ima jos kakve savete ko neka da a Dr.Life-a bi zamolio da mi uploaduje vezbe koje ima.,..unapred hvala.....
IP sačuvana
social share
Niko ne zna sta zene hoce ... pa ni one same
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Sensation
Ima bre onaj Carterov trening za povecanje odraza....cuo sam da je dobar,al ga nisam video pa potrazi malo na netu....i mislim da je bez tegova!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k550i
ako ti ide dobro sa odrazom onda ipak nemoj tegove.sad sam bolje procito .sam ces ti to.a sa tegovima mozda postoji rizik
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla 3P_USEC 1.0.10.8
Nema rizika ako su pored tebe stručnjaci koji rade u NBA ligi...
Ali ovako da ti neki naš "stručnjak" kaže šta i kako da radiš(odnosi se na amatere,ne na one koji rade u profesionalnim klubovima,Zvezda,Partizan itd.) ne bih ti preporučio da ih slušaš.
Možeš za ceo život da se za*ebeš...jer je trening profesionalaca vrlo složen,pogotovu što se tiče skoka sa tegovima.Ako si pro onda nema šta da brineš ako pored sebe imaš stručnjaka,ali ako nisi ne zezaj se sa zdravljem.
Naravno može i neki profesionalni košarkaš to isto da ti objasni ali opet...

Preskači vijaču,znam iz iskustva da tako odraz možeš povećati do 90 cm...ali više ne,u stvari sve zavisi.
Vežbe za dupe(ne zezam se stvarno,to Kobe radi)...znači određeni čučnjevi itd....potraži na internetu to ali nešto jače,intezivnije,nemoj ono za žene Smile.Veruj mi da je to vrlo značajno...

Mada predpostavljam da sve ovo znaš pošto se baviš košarkom ali  savetujem ti da tegove izbegavaš po svaku cenu.

I da...odraz u NBA ligi povećavaju ljudi 20 cm za dva meseca(ne lažem,pričao sam sa čovekom koji tamo trenira ali neću reći ko je)...Bitno je da znaš da fizička spremnost dosta znači ali nije sve tj. ništa ne znači ako ne koristiš mozak...
« Poslednja izmena: 22. Dec 2009, 23:07:47 od synchronizator »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Od deset zena, devet je ljubomorno.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 643
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
SonyEricsson W580i
evo povecao sam u januaru odraz za 8cm...sad zakucam na 3.05 a visok sam 189cm...tako da mi ide polako...radim air alert3
IP sačuvana
social share
Niko ne zna sta zene hoce ... pa ni one same
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:57:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.